Trwa aktualizacja forum. Pisać już można, skorzystajcie z opcji przypomnij hasło, gdyż hasła przepadły. Nowe hasło dostaniecie mailem, na email podany podczas rejestracji.

Niech ksiądz będzie niedzisiejszy

Tutaj są dyskusje na temat wiary. Masz jakieś pytania dotyczące nauki Kościoła, na temat chrześcijaństwa, sekt, wiary, a także komentarz na temat jakiegoś tekstu z mojej stronki? Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i zadać pytania.

Moderator: Marek MRB

norbimerol
Przyjaciel forum

Re: Niech ksiądz będzie niedzisiejszy

Post autor: norbimerol » 10-09-12, 18:46

Nie lubie go za to ze powiedzial kiedys "Nie dawajacie monet 1zl-2zl-5zl tylko papierowe bo sa potrzebne na cos tam ....
!!!! Jak mozna tak mowic do ludzi ?
Nornalnie masakra.......

Od tego czasu przestalem chodzic do kosciola

a sam jezdzi FURA z salonu za 100 000zl to niech moze sam dolozy ze swojej pensji na skladke ?
Ostatnio zmieniony 10-09-12, 18:47 przez norbimerol, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Post autor: hiob » 11-09-12, 01:37

norbimerol pisze:Nie lubie go za to ze powiedzial kiedys "Nie dawajacie monet 1zl-2zl-5zl tylko papierowe bo sa potrzebne na cos tam ....
!!!! Jak mozna tak mowic do ludzi ?
Nornalnie masakra.......
To znaczy kogo nie lubisz? I gdzie i kiedy ten ktoś tak powiedział?

I ile, Twoim zdaniem, należy dawać na Kościół?
Od tego czasu przestalem chodzic do kosciola
A co to ma wspólnego z Twoją decyzją? To chodziłeś do kościoła tylko dlatego, że nikt Ci nie mówił, żebyś coś dawał? A tak to się obraziłeś? Na złość mamie odmrozisz sobie uszy? Gdzie tu jakakolwiek logika?
a sam jezdzi FURA z salonu za 100 000zl to niech moze sam dolozy ze swojej pensji na skladke ?
Kto jeździ tą furą z salonu za sto tysięcy złotych? I co to ma wspólnego z czymkolwiek? I skąd wiesz, że ten ktoś, kogo masz na myśli, nie daje bardzo dużo pieniędzy na potrzebujących?
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Anteas

Post autor: Anteas » 11-09-12, 17:46

Wpadł, nagadał się, i wypadł.

Nie wiadomo o czym gadał (może nawet on sam tego nie wie).
Jak mozna tak mowic do ludzi ?
A jak mówić do ludzi? Czy to może o to chodzi że ksiądz (domyślam się że o osobę duchowną chodzi) miał czelności poruszyć sprawę finansów. Bo wiem że co poniektórzy są uczuleni na to, jak by sami o finansach nie rozmawiali i nie myśleli :evil:

A może to nadmiar propagandy wiadomo czyjej o tym jak to "czarni" śpią na pieniądzach, i biedny naród wykorzystują (kto wykorzystuje, to wykorzystuje), a do tego brak krytycznego myślenia? Znam osobiście takich, co wszystko co w telewizji powiedzą, to bezkrytycznie przyjmują jako szczerą i jedyną prawdę.
Ostatnio zmieniony 11-09-12, 17:53 przez Anteas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum

Post autor: myschonok » 11-09-12, 22:47

A ja jestem zwolennikiem dziesieciny :-)
Praktykuje i sie ciesze,bo widze co nasz proboszcz z otrzymanymi pieniedzmi robi :-)
Czlowiek w czlowieku umiera, gdy zlo czynione- nie boli- a dobro- nie raduje....

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Post autor: hiob » 16-09-12, 01:29

myschonok, witaj! A ja się już martwiłem o Ciebie. :-D
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ