Wolna wola nie może istnieć

Tutaj są dyskusje na temat wiary. Masz jakieś pytania dotyczące nauki Kościoła, na temat chrześcijaństwa, sekt, wiary, a także komentarz na temat jakiegoś tekstu z mojej stronki? Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i zadać pytania.

Moderator: Marek MRB

don santo
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 14-01-17, 13:13

Post autor: don santo » 15-01-17, 17:46

Czyli zaszufladkowałeś bez argumentu moje wpisy jako bełkot, wyraziłeś to w emocjonalnym tonie i próbujesz mnie obrażać. Wnioskuję więc, że mój wpis był dobry, a ludzie, którzy się z tym nie zgadzają, nie są w stanie uargumentować swojego stanowiska.

Andriej
Przyjaciel forum
Posty: 446
Rejestracja: 12-02-13, 16:05
Lokalizacja: Alpy

Post autor: Andriej » 15-01-17, 19:35

Zgadzam sie z Twoja wypowiedzia santo - gdyz bardzo celnie napisales w niej o sobie samym oskarzajac Marka o to, co sam czynisz. :tancze:
Ps: warto dodac, ze forsujesz cos w rodzaju behawioryzmu ... a jest to jedna z wielu w rzedzie metod ( ani w zadnym calu metoda bardziej naukowa od innych ) dotyczacych dzialan powiazanych organicznie z psyche i stanowieniem zachowan jednostek/osobowosci na impulsy.
Ostatnio zmieniony 15-01-17, 19:41 przez Andriej, łącznie zmieniany 1 raz.

Marek MRB
Administrator
Posty: 1320
Rejestracja: 22-03-11, 00:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Marek MRB » 15-01-17, 21:25

Don santo - widzę że sam nie wierzysz we własną teorię. Gdybyś wierzył, nie miałbyś do mnie pretensji - wszak jako ktoś nie mający wolnej woli, nie mogę być niczemu winien, hello! :dowidzenia:
pozdrawiam serdecznie
Marek
www.analizy.biz

RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 15-01-17, 21:44

To wina środowiska, w którym żyjesz Marek :D

ODPOWIEDZ