Prośby o modlitwę

Tutaj są dyskusje na temat wiary. Masz jakieś pytania dotyczące nauki Kościoła, na temat chrześcijaństwa, sekt, wiary, a także komentarz na temat jakiegoś tekstu z mojej stronki? Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i zadać pytania.

Moderator: Marek MRB

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: Vul » 15-07-09, 09:46

Bardzo Wam wszystkim dziękuję!

Wyruszamy o 11-tej. Przede mną kilka godzin za kółkiem (Warszawa - Suwałki). Ale "jeżeli Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?" :)

Jeszcze raz dziękuję. W drodze będę się za Was modlił i również na rekolekcjach w Suwałkach.

Z Panem Bogiem
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: Alex » 16-07-09, 12:51

Dzisiaj rozpoczyna się proces wytoczony katolickiej dziennikarce Joannie Najfeld przez działaczkę aborcyjną Wandę Nowicką. Na stronie http://mamproces.pl/ można przeczytać więcej informacji na ten temat. Znajdziemy tam również prośbę o modlitewne wsparcie - nie jest to bowiem zwykły proces, wpisuje się on w szereg zorganizowanych działań (m.in.proces wytoczony naczelnemu "Gościa Niedzielnego" ks. Gancarczykowi przez to samo środowisko) przeciwko wierze, rodzinie, wartościom, przeciwko Bogu. Nie zapominajmy zatem o Joannie Najfeld, bo ona staje dziś w sądzie również w naszym imieniu.

.
Ostatnio zmieniony 01-01-70, 01:00 przez Alex, łącznie zmieniany 1 raz.

Zbyszek Michał
Przyjaciel forum
Posty: 964
Rejestracja: 14-10-08, 10:17
Lokalizacja: qq

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: Zbyszek Michał » 16-07-09, 14:00

+++
Jezu ufam Tobie!

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: hiob » 16-07-09, 15:51

Alex pisze:Dzisiaj rozpoczyna się proces wytoczony katolickiej dziennikarce Joannie Najfeld przez działaczkę aborcyjną Wandę Nowicką...
A TUTAJ felieton z "frondy" na ten temat. To prawda, musimy wspierać modlitwą wszystkich tych, którzy walczą o nasze wartości. Bez nich, bez tych osób bardzo szybko może się okazać, że nasze wszystkie ideały są nielegalne i może się okazać, że za głoszenie wartości prorodzinnych, prochrześcijańskich idzie się siedzieć.

Dzięki Bogu za to, że są takie głosy w mediach, jak pani Joanny. Wspomóżmy ją wszyscy naszymi modlitwami.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

przemek113
Przyjaciel forum
Posty: 38
Rejestracja: 16-03-09, 18:50
Lokalizacja: Polska -Wielkopolska

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: przemek113 » 16-07-09, 18:38

Zapewniam o mojej modlitwie w intencji pani Joanny Najfeld oraz wszystkich,którzy odważnie walczą z wszechobecnym i coraz bardziej panoszącym się złem. Przy okazji proszę o modlitwę za Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im.Piotra Skargi z Krakowa,które min.promuje zdrowy model rodziny,a także demaskuje zło,które jej zagraża za pomocą wydawanego dwumiesięcznika Przymierze z Maryją,a także innych akcji.+++
Jezu ufam Tobie

Awatar użytkownika
agula
Przyjaciel forum
Posty: 69
Rejestracja: 28-12-08, 19:54

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: agula » 24-07-09, 21:32

Ja również popieram panią Joannę +++

Awatar użytkownika
J.
Przyjaciel forum
Posty: 85
Rejestracja: 15-05-09, 14:08
Lokalizacja: Pl

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: J. » 26-07-09, 16:47

+++

JackK
Przyjaciel forum
Posty: 28
Rejestracja: 03-10-08, 15:30
Lokalizacja: Mikołów

Za przyjaciela

Post autor: JackK » 12-08-09, 19:37

Witam Was.
Chciałbym bardzo prosić o modlitwę za mojego przyjaciela. Dziś zadzwoniła do mnie jego żona i powiedziała, że miał wypadek. Tydzień temu dostał wylewu i upadł tak, że rozbił sobie czaszkę. Zrobiono mu operację mózgu, ale teraz leży w śpiączce. Ma na imię Andrzej i jest w wieku około 53 lat.
Z góry wszystkim, którzy zaangażują się w modlitwę, dziękuję.
Niewiastę dzielną któż znajdzie?
Jej wartość przewyższa perły.

Zbyszek Michał
Przyjaciel forum
Posty: 964
Rejestracja: 14-10-08, 10:17
Lokalizacja: qq

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: Zbyszek Michał » 13-08-09, 12:49

+++
Jezu ufam Tobie!

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: hiob » 14-08-09, 17:20

JackK, oczywiście, pamiętam.

Każda prośba o modlitwę tu zamieszczona znajduje odpowiedzi. Przynajmniej u mnie. Nawet, gdy tego tu nie potwierdzę. Wszyscy jesteście obecni w moich modlitwach. Wy sami i Wasze sprawy, prośby, obawy, życzenia.

+++
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Sebus
Przyjaciel forum
Posty: 25
Rejestracja: 24-01-09, 20:11
Lokalizacja: Bialystok

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: Sebus » 14-08-09, 18:35

Witam was Koledzy bym bardzo prosi o modlitwe bo ide w poniedzialek na rozmowe w sprawie pracy za modlitwy bardzo dziekuje

Awatar użytkownika
Vanilla
Przyjaciel forum
Posty: 186
Rejestracja: 24-10-07, 22:37
Lokalizacja: anioł gwiazdy zapala

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: Vanilla » 14-08-09, 21:34

+++
To czego szukasz, znajdziesz w ostatnim spośród możliwych miejsc.

Awatar użytkownika
Vanilla
Przyjaciel forum
Posty: 186
Rejestracja: 24-10-07, 22:37
Lokalizacja: anioł gwiazdy zapala

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: Vanilla » 14-08-09, 21:35

+++
To czego szukasz, znajdziesz w ostatnim spośród możliwych miejsc.

przemek113
Przyjaciel forum
Posty: 38
Rejestracja: 16-03-09, 18:50
Lokalizacja: Polska -Wielkopolska

Re: Prośby o modlitwę

Post autor: przemek113 » 14-08-09, 23:25

JackK jutro wraz z moją rodzinką wybieram się na pielgrzymkę do Rokitna do Matki Bożej.Obiecuję,że wśród moich intencji,które przedstawię będzie też prośba o wstawiennictwo za Twojego przyjaciela.Obiecuję też modlitwę za wszystkich forumowiczów,a zwłaszcza za Hioba,dzięki któremu możemy się tutaj spotykać, poznawać naszą wiarę,oraz razem zmierzać do celu naszej podróży.
Jezu ufam Tobie

JackK
Przyjaciel forum
Posty: 28
Rejestracja: 03-10-08, 15:30
Lokalizacja: Mikołów

Za mnie również

Post autor: JackK » 17-08-09, 19:20

Proszę też o modlitwę za mnie, bym nawrócił się na 100%, a nie tylko słowami :-|
Jestem bardzo samotny, bo mając już prawie 29 lat ciągle nie wiem, co to znaczy kochać kobietę i być przez nią kochanym. Nigdy jeszcze nie spotykałem się z kobietą i szatan to wykorzystuje, by mi wmawiać, że zawsze już tak będzie. To m.in. sprawia, iż czasami mam kłopoty z zachowaniem czystości :-(

P.s. Dziękuję wszystkim i proszę nadal o modlitwę za Andrzeja.
Niewiastę dzielną któż znajdzie?
Jej wartość przewyższa perły.

ODPOWIEDZ