TRUCK & BUS FAIR 2009 IN BYDGOSZCZ

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
Awatar użytkownika
Piotrek_
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 20-12-08, 13:00
Lokalizacja: Bierutów

TRUCK & BUS FAIR 2009 IN BYDGOSZCZ

Post autor: Piotrek_ » 31-05-09, 13:01

Tak jak obiecałem daję zdjęcia z tegorocznego zlotu Trucków :-)

Tak jak pisałem w SB , dam tutaj link tylko do picturepush'a (jest sporo zdjęć ,a ja mam mało czasu żeby je kolejno kopiować)

Po obejrzeniu chętnie posłucham co o nich myślicie :-D ;-)




PozdrawiamTRUCK & BUS FAIR 2009 BYDGOSZCZ - KLIK


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 31-05-09, 13:02 przez Piotrek_, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj."

Awatar użytkownika
Piotrek_
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 20-12-08, 13:00
Lokalizacja: Bierutów

Re: TRUCK & BUS FAIR 2009 IN BYDGOSZCZ

Post autor: Piotrek_ » 01-06-09, 10:12

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj."

Awatar użytkownika
Piotrek_
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 20-12-08, 13:00
Lokalizacja: Bierutów

Re: TRUCK & BUS FAIR 2009 IN BYDGOSZCZ

Post autor: Piotrek_ » 01-06-09, 14:24

Jeszcze jakby ktoś chciał zmontowałem filmik :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=gHqEXFa67MA
Ostatnio zmieniony 01-06-09, 14:28 przez Piotrek_, łącznie zmieniany 4 razy.
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj."

Wiktor
Przyjaciel forum
Posty: 409
Rejestracja: 29-01-08, 21:46
Lokalizacja: Ziemia

Re: TRUCK & BUS FAIR 2009 IN BYDGOSZCZ

Post autor: Wiktor » 01-06-09, 15:19

Bardzo ładne zdjęcia, chodziarz pogoda nie była najlepsza. Ale zdjęcia są bardzo ładne. Dzięki takim osobą jak ty, mogę tam być oglądając zdjęcia. Piotrku a słyszałeś o jakimś incydencje z Policją podczas Konwoju ? Pozdrawiam

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: TRUCK & BUS FAIR 2009 IN BYDGOSZCZ

Post autor: Anaheim » 05-06-09, 13:17

Jechalem wlasnie w konwoju .... moi kumple z forum jechali samochodem i niby dostali mandat ...

Otoz to bylo tak ze policja zamiast blokowac skrzyzowania, organizowac ten przejazd jakos po prostu stawala na boku i sie przygladala kto zjezdza ze zlego pasa lub przejezdza na czerwonym aby wszsycy razem jechali ... jeden wielki bałagan byl po prostu czolowka konwoju byla daleko za nia mnóstwo samochodow i kilka aut z konwoju i znowu osobowki ...

Z tego co slyszalem na CB podczas jazdy to kierwcy byli strasznie niezadowoleni, strata paliwa aby sobie pojezdzic po miescie bez przyjemnosci po prostu bo nie ma zadnej organizacji .. policja zatrzymywala samochody i spisywala, kierowcy powiedzieli ze jak dostana mandaty to jada do domu i zlotu nie bedzie.

Wszystko sie jednak wyjasnilo, sam prezydent miasta powiedzial ze nie powzoli na to aby ktos byl karany na takiej imprezie ...

W poniedzialek kumpel dostal esa o nastepujacej tresci:
"wszelkie zdjecia i filmy z bydgoskiego konwoju trakow beda uzyte TYLKO do celow szkoleniowych akademii przy organizacji kolejnych konwojow we wspolpraca z policja. "

Paranoja ...


Pomijajac ten fakt zlot byl bardzo udany, ekipa byla przednia, pogoda troszke nie dopisala jednak w niedziele byla rekompensata - sloneczko przygrzalo i czyste nieby bylo co widac na ponizszej fotce :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 05-06-09, 22:42 przez Anaheim, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bemo
Przyjaciel forum
Posty: 17
Rejestracja: 27-01-08, 16:40
Lokalizacja: Rudnik nad Sanem

Re: TRUCK & BUS FAIR 2009 IN BYDGOSZCZ

Post autor: Bemo » 24-06-09, 20:15

Widzę na zdjęciach trucki ze stanów ;D To musiało być ciekawe wydarzenie.

ODPOWIEDZ