Radio Truck

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
Grzesiek
Przyjaciel forum
Posty: 15
Rejestracja: 24-04-08, 20:42
Lokalizacja: Wolica woj.Świętokrzyskie

Radio Truck

Post autor: Grzesiek » 30-01-10, 09:11

Hiobie, zapytałeś dzisiaj w SB co się stało z radiem Truck.
Niestety program ten nie ukazuje się już w kolejną piątkowo-sobotnią noc od początku nowego roku.
Audycja zniknęła z anteny na dobre dnia 19 grudnia i według prognoz nie powróci.

Powodem są oczywiście względy finansowe i kiepska sytuacja finansowa mediów publicznych...
Szkoda że mamy w mediach miejsce na tysiące bzdurnych, wrzeszczących reklam, "gorących" doniesieniach o wszystkich "celebrytach" przekazywanych przez podnieconych "dziennikarzy", ciągle zalewają nas informacje o ludzkich tragediach i wypadkach.
Pośród tego wszystkiego brakuje fachowych audycji skierowanych do określonej grupy zawodowej i do sympatyków danego zawodu, danej sfery życiowej.

Nie wiem jak dla reszty ale dla mnie te za kończenia tygodnia są teraz jakieś inne , noc tez jakaś dziwna bez radia truck... być może to kwestia przyzwyczajenia choć nie ukrywam żalu czy tez delikatnej złości że program został zdjęty z anteny.

Do poczytania:
http://www.pgt.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=41
Ostatnio zmieniony 30-01-10, 09:13 przez Grzesiek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
fliper_nx
Przyjaciel forum
Posty: 104
Rejestracja: 09-01-08, 20:14
Lokalizacja: wroclaw.pl

Re: Radio Truck

Post autor: fliper_nx » 31-01-10, 17:49

Coooo?!!!! No nie.. rzadko słuchałem z różnych względów , ale słuchało mi się bardzo miło... Wszystko co dobre szybko się kończy... :-/

Marcinek
Przyjaciel forum
Posty: 207
Rejestracja: 28-11-07, 04:21
Lokalizacja: Szczecin Swinoujscie

Re: Radio Truck

Post autor: Marcinek » 31-01-10, 23:23

A ja zbytnio nie lubiłem tej audycji. Muzyka, owszem, całkiem ciekawa, ale te długie gawędzenie p. Mariana Leśniewskiego z gośćmi czasem mnie nudziło. Za długo rozmawiali o jednym temacie, przez co było to wszystko monotonne. Zdecydowanie lepiej by się słuchało, gdyby mówili o jakichś problemach na drogach Europy, zmianach w przepisach, itp. W końcu to "Radio Truck", a "Truck" oznacza ciężarówkę, a ciężarówka oznacza podróż.
Na szczęście dla siebie i innych rzadko jeździłem po drogach w czasie trwania audycji. Gdy słuchałem w domu, to najzwyczajniej zasypiałem. A zaśnięcie za kierownicą nie może się dobrze skończyć.

Mam tylko nadzieję, że za jakiś czas (oby jak najszybciej) p. Marian wrócił na antenę ze swoją audycją, lecz, żeby była ona po drobnych zmianach.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Radio Truck

Post autor: hiob » 03-02-10, 04:57

Ja tylko nie mogę zrozumieć w jaki sposób puszczanie trash rocka przez trzy godziny poprawi sytuację finansową Polskiego Radia? Miałem wrażenie, że Radio Truck przynajmniej trochę pieniędzy zdobywa. Reklamy programu Na Osi, informacje, że audycja jest sponsorowana przez M.A.N. Polska, czy przez jakieś oleje, to wszystko były konkretne pieniądze. Tymczasem audycja pana Romualda nie ma żadnych sponsorów, a do tego musi płacić autorom za puszczanie ich piosenek. Gdzie tu zatem jakiś zysk dla radia?
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

brysiek
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 31-01-10, 23:27
Lokalizacja: Warszawa Chomiczówka

Re: Radio Truck

Post autor: brysiek » 03-02-10, 13:03

No nie wiem czy to kwestia finansowa, bo przeczytałem w jakiejś gazecie
branżowej, że Leśniewski sam zrezygnował bo już mu się nie chciało prowadzić audycji.
Pozdrawiam Dominik
Życzę wszystkim tyle samo powrotów co wyjazdów!

Dnl
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 24-01-10, 22:21
Lokalizacja: Łódź

Re: Radio Truck

Post autor: Dnl » 03-02-10, 18:31

W artykule który czytałem napisane było że oby dwa czynniki przyczyniły się do zdjęcia Radia Truck z ramówki. Wyczytać można to również na stronie którą podrzucił Grzesiek.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 03-02-10, 18:31 przez Dnl, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ