Program czytający ShoutBoxa

Tutaj można zgłosić problemy związane z funkcjonowaniem forum oraz z widocznością hioba w kamerze lub poszukać dla nich rozwiązania. Mówimy też tutaj o narzędziach, które mogą wesprzeć naszą aktywność na forum, wrzucanie zdjęć, itp.

Moderator: Ben

Awatar użytkownika
chatmen21
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 14-08-08, 00:35
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Program czytający ShoutBoxa

Post autor: chatmen21 » 11-10-10, 09:08

Zauważyłem w tym programie taki błąd że jak chcę żeby lektor przeczytał np. 50 ostatnich postów to przy włączaniu programu w okienko z linkiem wpisuję na końcu linku 50 i daje ok.
Lektor zaczyna czytać po kolei posty i nagle na chwilę milknie i znów zaczyna czytać jakieś posty ale już nie po kolei jak są napisane. A cha w programie gdzie jest fragment pobranego ShoutBoxa wszystko jest po kolei napisane.

Nie wiem czy to wina programu CzatKatolikUs czy programu Expressivo , i czy taki błą występuje tylko u mnie czy u wszystkich?

Proszę o odpowiedż.
chatmen21

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Program czytający ShoutBoxa

Post autor: hiob » 11-10-10, 15:19

chatmen21, taki błąd chyba występuje tylko wtedy, gdy w czasie czytania starych wpisów ktoś nowy się odezwie. Program odczytuje wtedy nowy wpis i zaczyna się mylić przy łączeniu nicków z wpisami. :-D
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
noHumanek
Przyjaciel forum
Posty: 529
Rejestracja: 24-10-07, 22:33
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Program czytający ShoutBoxa

Post autor: noHumanek » 11-10-10, 19:38

dość dziwne zachowanie, spróbuje u siebie powtórzyć i poszukać gdzie jest problem , dzięki za info :)
Z przyczyn nieLudzkich powyszszy tekst może być nie-ortograficzny, niejest to lekcewarzenie czytającego tylko nieumiejętność piszącego, b. prosze się nie bulwersować

Crunck
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 23-01-10, 19:32
Lokalizacja: Polska

Re: Program czytający ShoutBoxa

Post autor: Crunck » 12-01-11, 02:29

Program rewelacyjny :)

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Program czytający ShoutBoxa

Post autor: Vul » 23-01-11, 17:38

noHumanek - dorób, proszę do logowania wykorzystanie reCapcha.
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Awatar użytkownika
noHumanek
Przyjaciel forum
Posty: 529
Rejestracja: 24-10-07, 22:33
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Program czytający ShoutBoxa

Post autor: noHumanek » 04-02-11, 17:10

Spróbuje, wydaje mi się że będę musiał przerobić kawałek kodu odpowiedzialny za logowanie bo z "niezrozumiałych powodów' autorzy tego systemu trochę utrudniają prace automatom ;)

.....

W sumie okazało się że to reCapha nie jest aż tak skomplikowany jak się wydawało na początku :)
Ostatnio zmieniony 04-02-11, 19:13 przez noHumanek, łącznie zmieniany 1 raz.
Z przyczyn nieLudzkich powyszszy tekst może być nie-ortograficzny, niejest to lekcewarzenie czytającego tylko nieumiejętność piszącego, b. prosze się nie bulwersować

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Program czytający ShoutBoxa

Post autor: Vul » 04-02-11, 21:38

noHumanek pisze:W sumie okazało się że to reCapha nie jest aż tak skomplikowany jak się wydawało na początku
po prostu jesteś the best :)
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Pawel_Lezajsk
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 10-03-11, 10:26
Lokalizacja: Leżajsk
Kontakt:

Re: Program czytający ShoutBoxa

Post autor: Pawel_Lezajsk » 12-03-11, 09:37

Witam, również pobrałem sobie ten programik :) Teraz mogę sobie przeglądać mapy lub inne stronki a będę słyszał shoutbox i odpowiedzi Hioba na stream, pozdrowienia z Leżajska

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Program czytający ShoutBoxa

Post autor: hiob » 16-07-11, 22:12

Dawno tu nie zaglądałem, pewnie trzeba zaktualizować informacje. Oryginalny program do czytania shoutboxa poszedł w odstawkę, bo generował za duży ruch na serwerze i wpakował nas w kłopoty. Jest nowa wersja, ściśle tajna i poufna, którą używam tylko ja. Być może kiedyś to się zmieni, ale na razie nie ma takiej możliwości.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ