Do przywódcy tej społeczności!

Tutaj można zgłosić problemy związane z funkcjonowaniem forum oraz z widocznością hioba w kamerze lub poszukać dla nich rozwiązania. Mówimy też tutaj o narzędziach, które mogą wesprzeć naszą aktywność na forum, wrzucanie zdjęć, itp.

Moderator: Ben

Charismatic
Przyjaciel forum
Posty: 30
Rejestracja: 16-12-10, 12:19
Lokalizacja: Z Boga [1J4:4-6]

Do przywódcy tej społeczności!

Post autor: Charismatic » 19-12-10, 01:47

jako, że ośmielasz się żartować z mojej posługi i wypisujesz bzdury o skończonych argumentach to ostrzegam Cię!

"Skoro bowiem świat przez mądrość nie poznał Boga w mądrości Bożej, spodobało się Bogu przez głupstwo głoszenia słowa zbawić wierzących. Tak więc, gdy Żydzi żądają znaków, a Grecy szukają mądrości, my głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Żydów, a głupstwem dla pogan, dla tych zaś, którzy są powołani, tak spośród Żydów, jak i spośród Greków, Chrystusem, mocą Bożą i mądrością Bożą. To bowiem, co jest głupstwem u Boga, przewyższa mądrością ludzi, a co jest słabe u Boga, przewyższa mocą ludzi.
Przeto przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu! Niewielu tam mędrców według oceny ludzkiej, niewielu możnych, niewielu szlachetnie urodzonych. Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata, aby zawstydzić mędrców, wybrał to, co niemocne, aby mocnych poniżyć; i to, co nie jest szlachetnie urodzone według świata i wzgardzone, i to, co nie jest, wyróżnił Bóg, by to co jest, unicestwić, tak by się żadne stworzenie nie chełpiło wobec Boga.
Przez Niego bowiem jesteście w Chrystusie Jezusie, który stał się dla nas mądrością od Boga i sprawiedliwością, i uświęceniem, i odkupieniem, aby, jak to jest napisane, w Panu się chlubił ten, kto się chlubi
"
(1Kor 1:21-31)
"A że w Prawie nikt nie osiąga usprawiedliwienia przed Bogiem, wynika stąd, że sprawiedliwy z wiary żyć będzie"
(Gal.3:11)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Do przywódcy tej społeczności!

Post autor: hiob » 19-12-10, 02:54

Charismatic pisze:jako, że ośmielasz się żartować z mojej posługi i wypisujesz bzdury o skończonych argumentach to ostrzegam Cię!
Zaraz, chwileczkę. Nie bardzo rozumiem. Ani nie żartuję sobie z Ciebie, ani nie rozumiem co to jest "wypisywanie bzdur o skończonych argumentach". Ale naprawdę trudno czasem mi się powstrzymać od odrobiny (zapewniam, że życzliwego) uśmiechu, gdy tak grozisz, przeklinasz i ostrzegasz.

I ja nie jestem żadnym "przywódcą tej społeczności", choć rzeczywiście udało nam się tu stworzyć rodzinę. Jednak my tu po prostu jesteśmy braćmi, przyjaciółmi, a ja różnię się tylko tym od innych, że mam tu wobec gości rolę służebną. Ponieważ jestem założycielem tego forum, na mnie spoczywa odpowiedzialność za gości, którzy tu przychodzą. To tylko i aż tyle.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Do przywódcy tej społeczności!

Post autor: Vul » 19-12-10, 16:21

Charismatic pisze:jako, że ośmielasz się żartować z mojej posługi i wypisujesz bzdury o skończonych argumentach to ostrzegam Cię!
Proszę o nie zaśmiecanie forum stwierdzeniami mającymi na celu obrażanie i straszenie innych.

Przypominam, że groźby w polskim prawie są karalne. Proszę więc o uważniejszy dobór słów!
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Charismatic
Przyjaciel forum
Posty: 30
Rejestracja: 16-12-10, 12:19
Lokalizacja: Z Boga [1J4:4-6]

Re: Do przywódcy tej społeczności!

Post autor: Charismatic » 19-12-10, 16:42

hehe groźby są karalne ? już byli tacy w Ameryce co próbowali Boga pozwać, teraz Ty grozisz słudze Bożemu ?! ;D
"A że w Prawie nikt nie osiąga usprawiedliwienia przed Bogiem, wynika stąd, że sprawiedliwy z wiary żyć będzie"
(Gal.3:11)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Do przywódcy tej społeczności!

Post autor: hiob » 19-12-10, 16:55

Vul, Charismatic to biedny, zagubiony brat. Nie ma argumentów, więc chce postraszyć, bo co mu innego pozostaje? Niech sobie zatem szczeka. Wiem, że to nie on, ale jego zagubienie, podszepty, jakich mu zły nie szczędzi przemawiają przez niego.

Charismatic, Vul nie grozi Ci niczym, bo nikt Cię tu nie będzie podawał do sądu, ani ścigał. Przynajmniej dopóki to będą tylko Twoje rozpaczliwe wołania o pomoc. Znamy przecież adres IP z którego przychodzisz, możemy dotrzeć do Ciebie bardzo łatwo. To nie jest tak, że jesteś anonimowy i nie wiadomo z kim mamy do czynienia. Nie boimy się więc ;-)

Vul jedynie przypomina Ci, że my, na tym forum, staramy się postępować nie tylko zgodnie z nauczaniem Kościoła, z zasadami dobrego wychowania, ale także zgodnie z obowiązującym prawem.

Pozdrawiam Was obu serdecznie.
Ostatnio zmieniony 19-12-10, 16:56 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Charismatic
Przyjaciel forum
Posty: 30
Rejestracja: 16-12-10, 12:19
Lokalizacja: Z Boga [1J4:4-6]

Re: Do przywódcy tej społeczności!

Post autor: Charismatic » 19-12-10, 19:00

hiob, odpowiedz mi na pytanie - kim jest ktoś kto nie mówi prawdy ?
"A że w Prawie nikt nie osiąga usprawiedliwienia przed Bogiem, wynika stąd, że sprawiedliwy z wiary żyć będzie"
(Gal.3:11)

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: Do przywódcy tej społeczności!

Post autor: Anaheim » 20-12-10, 09:11

Charismatic pisze:hiob, odpowiedz mi na pytanie - kim jest ktoś kto nie mówi prawdy ?
Skad wiesz ze cos jest jedyna sluszna prawda w tym przypadku!!

Moze oboje sie mylicie :!:

Awatar użytkownika
Nafteta
Przyjaciel forum
Posty: 1078
Rejestracja: 27-07-10, 13:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Do przywódcy tej społeczności!

Post autor: Nafteta » 21-12-10, 14:36

Charismatic: uważasz, że zawsze mówisz prawdę? ciekawe... wypróbować Cię?

PietroP

Re: Do przywódcy tej społeczności!

Post autor: PietroP » 06-01-17, 22:51

Hi czemu zablokowano mnie tak że nie tylko utraciłem konto, ale nie mogłęm nic przeczytać na forum?

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Do przywódcy tej społeczności!

Post autor: JJacek » 07-01-17, 15:34

PietroP z tego co mi wiadomo to miałeś, bana na wchodzenie na forum i nie miałeś usuniętego konta, a jak masz bana to nic nie możesz zrobić na forum, jak masz jakiś problem to wiesz gdzie mnie szukać, udziele ci wszystkich odpowiedzi

ODPOWIEDZ