Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Pielgrzymka do Ziemi Świętej 2009. Scott and Kimberly Hahn, Steve Ray, Mike Aquilina. Inne ciekawe wyjazdy i pielgrzymki, moje i wszystkich gości tego forum.
Endriunh2
Przyjaciel forum
Posty: 100
Rejestracja: 18-08-09, 17:05
Lokalizacja: krakow

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: Endriunh2 » 14-09-11, 00:01

To nie jest zły pomysł żeby stworzyć własną grupke a na pewno z pośród forumowiczów by się taka znalazła i i wybrac się w 2012 na jasną góre i tak jak hiob pisał dołączyc do paulinów .

Jeśli chodzi o mnie ja jestem chętny:).

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: hiob » 14-09-11, 01:53

Postaram się wkrótce nawiązać z paulinami kontakt i coś konkretnego ustalić.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: hiob » 10-11-11, 03:52

Jest już wiadomy termin pielgrzymki:
Szczęść Boże

Termin Pieszej Pielgrzymki Skałecznej jest taki sam każdego roku tj. 16-22 lipca,dla osób z daleka jest możliwość noclegu w seminarium(warunki pielgrzymkowe - śpiwór, karimata) w noicy z 15/16 lipca.
jednynie może zmienić się częściowo trasa Pielgrzymki- uzależniona od pogody;)

pozdrwiam serdecznie

br.Łukasz Biedalak
Zatem pielgrzymka byłaby od poniedziałku do niedzieli. Master Truck był w tym roku w dniach 15-17 lipca. Niedziela w 2012 wypada w dniu 15 lipca, więc być może Master Truck 2012 będzie w dniach 13-15 lipca. Gdyby tak było, byłbym i w Opolu i na pielgrzymce.
Ostatnio zmieniony 01-01-70, 01:00 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: myschonok » 10-11-11, 06:58

My z mezem idziemy.Co prawda nie wiem jak Bernd sobie poradzi, ale moze bedzie troche autem podwozony, pogadam z bracmi.Uparl sie koziol jeden ze idzie ze mna i juz.
Czlowiek w czlowieku umiera, gdy zlo czynione- nie boli- a dobro- nie raduje....

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: hiob » 18-12-11, 04:08

W związku z tym, że najprawdopodobniej zmienię pracę, plany się zmieniają. Idę "na etat", a to się wiąże z tym, że nie będę miał urlopu w przyszłym roku, a więc i wyjazd do Polski nie dojdzie do skutku.

Oczywiście wszystko może się jeszcze zmienić, na przykład po paru miesiącach mogę stwierdzić, że cały ten eksperyment z nową pracą nie miał sensu, zwolnię się i do Polski jednak przyjadę, ale to już są spekulacje. Może się też okazać, że nie dostanę nowej pracy. Na razie jednak wygląda na to, że z mojego przyjazdu do Polski nici.
Ostatnio zmieniony 19-12-11, 02:55 przez hiob, łącznie zmieniany 2 razy.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: hiob » 15-01-12, 01:23

Wszystko się zmienia. Teraz najbardziej prawdopodobny jest taki scenariusz, że przylecę do Polski w przyszłym tygodniu i do Częstochowy pojadę samochodem, lub pociągiem. Z pewnością zawiadomię Was kiedy, jeżeli wyjazd dojdzie do skutku. Najprościej taką informację znaleźć na moim Twitterze, http://twitter.com/truckerhiob

/edit/ Właśnie kupiłem bilet, będę w Polsce 22 stycznia i zostanę do 16 lutego.
Ostatnio zmieniony 15-01-12, 04:54 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

rafał5000
Przyjaciel forum
Posty: 82
Rejestracja: 14-02-11, 10:42
Lokalizacja: sławków

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: rafał5000 » 15-01-12, 14:01

No to myślę że można by coś zorganizować jakieś spotkanie

Awatar użytkownika
Arturo
Przyjaciel forum
Posty: 513
Rejestracja: 30-10-10, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: Arturo » 08-02-13, 21:30

Mam pytanie! Czy ktoś z Was wybrał by się na pieszą pielgrzymkę z Paulinami w lipcu 2013 roku? Pielgrzymka skałeczna.
Hiob raczej nie przyleci. Nowa praca mu na to nie pozwala, co zrozumiałe. No ale my w Polsce mieszkający moglibyśmy się wybrać.

Ja sam nie wiem, zapisać się czy nie? Jakby ktoś z forum by się pisał, to było by mi raźniej i chętniej podjął bym decyzję iść czy nie iść.

Artur
Ostatnio zmieniony 08-02-13, 21:40 przez Arturo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: hiob » 09-02-13, 06:43

Ja bym się zapisał, ale, jak wspomniałeś, nie dam rady. I wygląda na to, że kolejny przylot do Polski nie będzie w "pielgrzymkowym terminie", planuję bowiem przylot na wiosnę 2014. Maj, może czerwiec - zanim podrożeją bilety na letni sezon.

Nie znaczy to jednak, że nie chciałbym iść do Częstochowy kiedyś. Może dałoby się zrobić prywatną pielgrzymkę? Namówić jakiegoś księdza i pójść w małej grupie kilku - kilkunastu osób?

Jak się wybierzesz w tym roku, Arturo, to wszystko notuj i pamiętaj, będziesz naszym przewodnikiem. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Arturo
Przyjaciel forum
Posty: 513
Rejestracja: 30-10-10, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: Arturo » 11-02-13, 19:14

hiob pisze:
Jak się wybierzesz w tym roku, Arturo, to wszystko notuj i pamiętaj, będziesz naszym przewodnikiem. ;-)
Nie mogę obiecać na tę chwilę że pójdę. Sam nie wiem. Waham się. To jeszcze zależy czy będę mógł wziąć urlop z pracy w terminie. Ale nawet jak z urlopem nie było by problemu, to jakoś nadal się waham. Wiecie - nikogo tam nie znam.

Jednak gdybym poszedł to na pewno obszerną relację ze zdjęciami umieszczę na forum.

A pomysł na indywidualna pielgrzymkę w 2014 roku bardzo mi si podoba.

Artur

speed_cars
Przyjaciel forum
Posty: 9
Rejestracja: 07-07-12, 20:58
Lokalizacja: Lębork (Pomorskie)

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: speed_cars » 23-03-14, 18:06

Jeżeli Hiob zgodził by, to może warto zorganizować pielgrzymkę w tym roku, na Wiosnę.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.

Post autor: hiob » 23-03-14, 20:25

speed_cars, w tym roku będę w Polsce tylko dwa tygodnie, więc chyba się nie da - oczywiście poza tym, że możemy się spotkać w Częstochowie, gdy tam pojadę pociągiem, czy autem. Bo ja na pewno będę na Jasnej Górze, tylko jeszcze nie wiem kiedy.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ