Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
Sławek kierowca
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 11-12-11, 19:47
Lokalizacja: Orzesze

Re: Przedstaw się!

Post autor: Sławek kierowca » 11-12-11, 20:15

Witam serdecznie, na imię mam Sławek, mieszkam w Orzeszu i z zawodu jestem kierowcą autobusów.

KrzysiekBelfer
Przyjaciel forum
Posty: 5
Rejestracja: 10-12-11, 17:25
Lokalizacja: Sochaczew i Warszawa

Re: Przedstaw się!

Post autor: KrzysiekBelfer » 12-12-11, 16:32

Nazywam się Krzysztof Rymarz mieszkam w Sochaczewie, pochodzę z Pszczelej Woli, a pracuję w Warszawie w szkołach ponadgimnazjalnych (średnich). Mam żonę i dwoje dzieci. Wypowiedzi Hioba jego historia i pobudzają mnie do myślenia.
Interesuję się sieciami komputerowymi i systemami operacyjnymi, a wielkie ciężarówki to .... takie ciche marzenie z dzieciństwa. Podróżowanie on-line z Hiobem jest super nawet przez godzinkę lub dwie.

kargo007
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 13-12-11, 17:51
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedstaw się!

Post autor: kargo007 » 13-12-11, 23:44

Witam serdecznie, na imię mam Karol, pochodzę z małej miejscowości Łapy / k. Białegostoku, aktualnie studiuję informatykę a jednym z moich zainteresowania jest "waga ciężka"

mark.
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 11-12-11, 17:56
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się!

Post autor: mark. » 14-12-11, 00:06

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na imię mi Marek, pochodzę z małej wsi niedaleko Kętrzyna na mazurach. Moją pasją i w tym się kształcę to ogólnie pojęta informatyka, a ostatnio coraz bardziej ciągniki siodłowe.

Pozdrawiam ;]

pioterek1993
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 16-12-11, 20:40
Lokalizacja: okoliceKozienice

Re: Przedstaw się!

Post autor: pioterek1993 » 17-12-11, 12:30

Witam wszystkich forumowiczów. Na imię mama Piotrek. Mieszkam w okolicach Kozienic na Mazowszu. Uczę się tam w Technikum. Na forum trafiłem poprzez filmiki Hioba, zamieszczane na YouTube, i od jakiegoś czasu jeżdżę na "gapę" w kabinie oraz czytam wypowiedzi forumowiczów :D .

Teduch
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 17-12-11, 18:30
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Przedstaw się!

Post autor: Teduch » 18-12-11, 09:45

Witam wszystkich. Na imię mam Adam, mieszkam w Inowrocławiu, na Kujawach. Moją pasją jest przede wszystkim motoryzacja, szczególnie waga ciężka.
Od dłuższego czasu zaczęły interesować mnie auta z USA, więc postanowiłem tu zajrzeć ;-) Na forum trafiłem poprzez kanał YouTube Hioba, oraz dzięki użytkownikowi Anaheim.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
norbert1232
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 09-11-11, 20:31
Lokalizacja: tarnów

Re: Przedstaw się!

Post autor: norbert1232 » 25-12-11, 22:57

Witam wszystkich. Na imię mam Norbert,mieszkam w Tarnowie województwo Małopolskie .interesuje się Truckami :D,Na forum trafiłem poprzez kanał YouTube Hioba :-)
Norbert.G.

Awatar użytkownika
Wojtulas
Przyjaciel forum
Posty: 5
Rejestracja: 14-03-11, 15:12
Lokalizacja: Opatowiec
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: Wojtulas » 26-12-11, 17:28

Witam wszystkich :-) :ctree:

Mam na imię Wojtek, byłem w USA, wiem jak wygląda życie trucker'skie :->
Po dłuższej nieobecności postanowiłem się wreszcie przywitać ;-)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 26-12-11, 17:29 przez Wojtulas, łącznie zmieniany 1 raz.

dwiesekundy
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 26-12-11, 00:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Przedstaw się!

Post autor: dwiesekundy » 26-12-11, 19:05

Witam ;)

Na imię mam Paweł.
Mieszkam w Krakowie, na forum trafiłem przez kanał YT (przyznam bardzo ciekawy-lubię filmy, które nagrywa Hiob).
Zaciekawiły mnie tematy poruszane na tym forum dlatego postanowiłem się tutaj zarejestrować ;-)
Pozdrawiam

Walach
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 02-01-12, 17:50
Lokalizacja: okolicy Vsetina ,CZ

Re: Przedstaw się!

Post autor: Walach » 02-01-12, 19:26

Witam wszystkich serdecznie.Mam na imie Jan mam 36 lat .American trucks jest moje marzenie. :-D

1Jerzyk
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 04-01-12, 16:57
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się!

Post autor: 1Jerzyk » 05-01-12, 17:05

Jerzy, 30 lat trafiłem tutaj ze strony Konservat.
Serdeczne pozdrowienia i Błogosławieństwa Bozego dla wszystkich.
Żyj tak aby brać udział w kreowaniu rzeczy dobrych, pozostanie (najczęściej wygodne) na poziomie rzeczy kreowanych przez kogoś innego nigdy nie daje pewności pozytywnego efektu końcowego, którego częścią mimowolnie się staniesz.

RuBu
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 06-01-12, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstaw się!

Post autor: RuBu » 07-01-12, 00:51

Witam, mam na imię Paweł. Mieszkam w Warszawie - na stronę trafiłem przez przypadek i od kilku lat stale przeglądam. Nadszedł czas żeby jednak sie zarejestrować i wyjść z ukrycia. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: Vul » 11-01-12, 01:24

W imieniu Gospodarza forum witam niezwykle serdecznie wszystkich, którzy zechcieli się zarejestrować. Obyśmy mogli w tym nowym roku jak najwięcej czerpać od siebie nawzajem :)
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

januszmyslisz
Przyjaciel forum
Posty: 21
Rejestracja: 06-01-12, 17:39
Lokalizacja: Leśniewo

Re: Przedstaw się!

Post autor: januszmyslisz » 23-01-12, 21:55

Witam serdecznie. Mam na imię Janusz. Mieszkam nad morzem, niedaleko Pucka. Trafiłem tu przez przypadek [(lub nie, zależy jak na to spojrzeć:)) Pewna starsza kobieta, charyzmatyczka, powiedziala mi że nie ma czegoś takiego jak przypadek]. O sobie mogę powiedzieć, że jestem nawróconym katolikiem z... katolicyzmu. Jak to niedawno powiedział proboszcz mojej parafii, sporo katolików potrzebuje nawrócenia, "odświerzenia" swojej wiary. Cieszę się, że są tacy ludzie jak Hiob, dzięki ktorym można dowiedzieć się czegoś na temat nauczania Kościoła Katolickiego, a tym samym nie paść ofiarą np. świadków Jehowy czy protestantów. Choć jeśli chodzi o tych drugich, to swoje nawrócenie zawdzięczam właśnie im, ale to już inna, dłuuuuga historia:)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 23-01-12, 22:30

januszmyslisz, witaj. Mam nadzieję, że nam tę swoją historię kiedyś opiszesz. Mamy tu dział świadectw, więc serdecznie zachęcam... ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ