Prywatne wiadomości.

Tutaj można zgłosić problemy związane z funkcjonowaniem forum oraz z widocznością hioba w kamerze lub poszukać dla nich rozwiązania. Mówimy też tutaj o narzędziach, które mogą wesprzeć naszą aktywność na forum, wrzucanie zdjęć, itp.

Moderator: Ben

Awatar użytkownika
rower
Przyjaciel forum
Posty: 172
Rejestracja: 06-02-09, 21:25
Lokalizacja: Sanok

Prywatne wiadomości.

Post autor: rower » 13-07-12, 19:30

Witam, czy administracja ma wgląd do wiadomości wysyłanych przez PW? Chciałbym wiedzieć czy niektóre wyrażenia w tych wiadomościach usuwane są z automatu czy osoba trzecia czyta to co piszę do kogoś innego?

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Re: Prywatne wiadomości.

Post autor: skrzydlaty » 13-07-12, 20:50

Na forum jest automatyczna cenzura słów i działa zarówno w shoutbox i przy wpisach na forum jak i w prywatnych wiadomościach. Przed chwilą to sprawdziłem.
Mechanizmy i funkcje forum nie dają możliwości wglądu w prywatne wiadomości.
Ostatnio zmieniony 13-07-12, 20:53 przez skrzydlaty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rower
Przyjaciel forum
Posty: 172
Rejestracja: 06-02-09, 21:25
Lokalizacja: Sanok

Re: Prywatne wiadomości.

Post autor: rower » 14-07-12, 10:00

Dzięki, tak myślałem. Trochę spanikowałem jak dostałem ocenzurowaną PW dlatego przez chwile przeszła myśl że ktoś jeszcze bierze udział w rozmowie. Ale dobrze jest ;-)

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Prywatne wiadomości.

Post autor: Vul » 09-08-12, 11:05

skrzydlaty pisze:Mechanizmy i funkcje forum nie dają możliwości wglądu w prywatne wiadomości.
Aczkolwiek chciałbym, żebyś wiedział, że admini mający dostęp do bazy forum mogą przeczytać wiadomości z określonej tabeli. Na tym forum tego się nie robi, ale chciałbym, żebyś to wiedział bo, wydaje mi się, że większość forów opartych na standardowych skryptach nie ma "haszowanej" tabeli prywatnych wiadomości. Są one widoczne jako teks dla administratora bazy danych, mającego dostęp zarówno do serwera forum i bazy forum. Takimi administratorami na forum hioba jestem ja i KubaCh

To tytułem rozwinięcia odpowiedzi skrzydlatego. Jeżeli masz coś wycięte czy zakolorowane to zrobił to na 100% automat.
Ostatnio zmieniony 09-08-12, 11:07 przez Vul, łącznie zmieniany 1 raz.
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

ODPOWIEDZ