Imprezy i wydarzenia z waszych miast

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
DAWID 91
Przyjaciel forum
Posty: 55
Rejestracja: 16-04-12, 12:31
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Imprezy i wydarzenia z waszych miast

Post autor: DAWID 91 » 13-07-12, 14:58

Witam możecie tutaj opisywać, dodawać filmy, zdjęcia z imprez plenerowych wydarzeń muzycznych, wydarzeń spotkań religijnych co odbywało się w waszym mieście.

Ja dziś opisze imprezę w której brałem udział XII WIELKA PGNiG PARADA SMOKÓW, która odbyła się 2-3 czerwca 2012 roku w Krakowie.

Elementy programu:

• Smoczy Piknik Rodzinny
• Wielkie Widowisko Plenerowe na Wiśle
• Wielkiej Parady Smoków, Rycerzy i Dam Dworu


A o to parę zdjęć które zrobiłem w trakcie pracy z tzw. strony zaplecza w dniu pokazu "Wielkie Widowisko Plenerowe na Wiśle" podczas którego gigantyczne, smoki były pompowane.

Obrazek Obrazek Obrazek




A o to widok na drugą stronę Wisły gdzie widzowie mogli wziąć udział w różnych grach, zabawach i oczywiście podziwiać występ który odbył się o godz 22.00

Obrazek


A to fotka Renaulta który przywiózł całą przyczepę sprzętu do organizacji tego przedsięwzięcia :

Obrazek
Ostatnio zmieniony 13-07-12, 16:00 przez DAWID 91, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
grzegorzw125
Przyjaciel forum
Posty: 339
Rejestracja: 06-05-12, 21:03
Lokalizacja: R-m
Kontakt:

Re: Imprezy i wydarzenia z waszych miast

Post autor: grzegorzw125 » 13-07-12, 16:00

A to zdjęcia zrobione przez ze mnie z AIR SHOW 2011 które odbyło się jak zwykle w Radomiu na zakończenie wakacji. Niestety nie mam pojęcia jak się dodaje zdj na forum więc odsyłam was do mojego chomiczka ( z góry przepraszam za utrudnienie)
http://chomikuj.pl/grzegorzw125/AIR+SHO ... folder+(2)
"Kto się w opiekę odda Panu Swemu,
A całym sercem szczerze ufa Jemu,
Śmiele rzec może: Mam obrońcę Boga,
Nie przyjdzie na mnie żadna straszna trwoga."

"talitha kum
mówię Ci chłopcze wstań
wcale nie umarłeś lecz śpisz
jeszcze życie wyjdzie Ci..."

DAWID 91
Przyjaciel forum
Posty: 55
Rejestracja: 16-04-12, 12:31
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Imprezy i wydarzenia z waszych miast

Post autor: DAWID 91 » 13-07-12, 16:04

grzegorzw125 pisze:zdjęcia zrobione przez ze mnie z AIR SHOW 2011 które odbyło się jak zwykle w Radomiu na zakończenie wakacji.
Bardzo fajne zdjęcia

Awatar użytkownika
Rafał'78
Przyjaciel forum
Posty: 262
Rejestracja: 05-03-11, 23:20
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Imprezy i wydarzenia z waszych miast

Post autor: Rafał'78 » 18-07-12, 16:53

Jedną z imprez w ramach Dni Mławy 2012 był I Mławski Zlot Miłośników Aut z Grupy VW. Zdjęcia z niego na lokalnym portalu: http://naszamlawa.pl/przewazaly-golfy,n ... nosci.html . Niesty nie byłem tam, więc nie mam swoich zdjęć i też nie skomentuję, opierając się tylko na relacji z lokalnych mediów. A może ktoś z Forumowiczów był/słyszał jakieś opinie o tej imprezie.. Ewentualnie do zobaczenia za rok ;)
Panie, nie jestem godzien,abyś przyszedł do mnie...

ODPOWIEDZ