Hiob na wiara.pl

Audycje radiowe, w których brałem udział: www.pluswarszawa.pl, www.radiomaryja.pl, www.radioniepokalanow.pl i artykuły o mnie w polskich czasopismach
Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Hiob na wiara.pl

Post autor: Vul » 24-07-12, 01:04

A oto link do naszego "osiołka":
Boży osioł w ciężarówce
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Anteas

Post autor: Anteas » 24-07-12, 15:41

Ciekawe że artykuł niby nowy, a informację w nim przeterminowane o co najmniej pół roku.

Czy przyjmowanie przeterminowanych informacji ma niekorzystny wpływ na zdrowie? Tak jak jest to w przypadku pokarmów?

Awatar użytkownika
Arturo
Przyjaciel forum
Posty: 513
Rejestracja: 30-10-10, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arturo » 24-07-12, 16:37

Anteas pisze: Czy przyjmowanie przeterminowanych informacji ma niekorzystny wpływ na zdrowie? Tak jak jest to w przypadku pokarmów?
Zależy jakich!
W tym przypadku jednak, nie ma mowy o jakiejkolwiek szkodliwości. Zatem konsumować można bez obawy o zdrowie, a wręcz przeciwnie - ta porcja informacji może mieć nawet właściwości lecznicze dla ducha.

Pozdrawiam
Artur

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 02-09-12, 20:54

Anteas pisze:Ciekawe że artykuł niby nowy, a informację w nim przeterminowane o co najmniej pół roku.

Czy przyjmowanie przeterminowanych informacji ma niekorzystny wpływ na zdrowie? Tak jak jest to w przypadku pokarmów?
Wywiad miał miejsce w styczniu, gdy byłem w Polsce, ale ukazał się w ostatnim, wakacyjnym numerze dwumiesięcznika "Czas Serca". I nie bardzo wiem, co tam jest "przeterminowane". Zdjęcia stron czasopisma "Czas Serca" można zobaczyć tutaj: viewtopic.php?t=2665
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Anteas

Post autor: Anteas » 02-09-12, 21:23

hiob pisze:I nie bardzo wiem, co tam jest "przeterminowane"
Informacja że własnym, zielonym truckiem jeździsz a twoim chlebodawcą jest żona (no, w sensie dosłownym nadal jest).
_________________________
Podana wyżej informacja może być błędna, bo mogłem z innym artykułem pomylić, a nie chciało mi się czytać od nowa :oops:

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 02-09-12, 21:39

Anteas, ale to nie jest artykuł o tym. Jest to zupełnie drugorzędna informacja bez znaczenia. Ważne jest zupełnie co innego.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ