Over the Top ....

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Over the Top ....

Post autor: Szubert » 11-10-12, 18:59

Piękny nissan, nagraj jakiś filmik z jady i napisz coś o komforcie z jazdy i jak się sprawuje :)
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

price
Przyjaciel forum
Posty: 104
Rejestracja: 27-02-12, 20:21
Lokalizacja: Polska

Re: Over the Top ....

Post autor: price » 11-10-12, 21:43

Taka Amerykańska Navara.
Bardzo fajny samochód, czekamy na recenzje :-D

bigguy
Przyjaciel forum
Posty: 337
Rejestracja: 20-04-11, 16:44
Lokalizacja: Chicago

Re: Over the Top ....

Post autor: bigguy » 12-10-12, 00:34

Nissan jezdzi fantastycznie .... niespodziewalem sie takiego komfortu jazdy, bo przeciez nie jest to az taki luksusowy samochod, odejscie ma niesamowite jak na pick up trucka ... zapalajac silnik od razu slychac moc 8 cylindrow ... dzisiaj wlasnie byl piekny dzien zabawy nowym autkiem, spedzilem z nim caly dzien i az szkoda mi jutro wyjezdzac w trase ... no ale trzeba wrocic za kolko 18-to kolowca na pare dni a dalszy ciag zabawy w przyszlym tygodniu. W przyszly piatek 19 pazdziernika jade na przysiege i oczywiscie zabieram mojego Titana do Downtown Chicago. Moze uda sie nakrecic jakis filmik jesli pogoda sprzyja.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Sobol
Przyjaciel forum
Posty: 57
Rejestracja: 07-02-11, 00:51
Lokalizacja: Knurów

Re: Over the Top ....

Post autor: Sobol » 12-10-12, 04:28

Piekny, ale ta wajcha (domyslam sie, ze to wajcha od biegow) kolo wycieraczek to jest porazka w takim aucie :P

bigguy
Przyjaciel forum
Posty: 337
Rejestracja: 20-04-11, 16:44
Lokalizacja: Chicago

Re: Over the Top ....

Post autor: bigguy » 13-10-12, 03:36

sporo truckow jak ten jest wlasnie z taka wajcha zmiany biegow ..... taki sam Nissan ale troszke bardziej wypasiony, ktory juz mial dzwignie zmiany biegow po srodku kosztowal 10 000 usd wiecej .... i tu juz nie oplacalo mi sie dokladac takich pieniedzy, moglem rowniez kupic troszke bardziej wypasionego Titana za 5-6 tysiecy wiecej ale za to z wiekszym przebiegiem wiec dla mnie w tym momencie niski przebieg to jest zdecydowanie wiekszy priorytet niz jakies tam dodatkowe wyposazenie czy dzwignia zmiany biegow po srodku ..... moj kosztowal 26,125 usd ..... wiec jakbym mial dokladac kolejne 6-10 tysiecy za lepiej wyposazony model to wole przeznaczyc te pieniadze i dolozyc 3 samochod do swojej kolekcji np w wersji cabrio na jaki rowniez mam ogromna ochote .... moze jakis paro letni ford mustang convertible czy audi A4

price
Przyjaciel forum
Posty: 104
Rejestracja: 27-02-12, 20:21
Lokalizacja: Polska

Re: Over the Top ....

Post autor: price » 14-10-12, 22:03

Trzeci samochód... a co się stało z tym Hyundaiem? Widziałem zdjęcia, na których go pokazywałeś. Wiem, że to może być najmniejszy problem przy zakupie trzeciego auta, ale gdzie go będziesz parkował, bo sądząc po zdjęciach to nie ma za bardzo miejsca na podjezdzie :mrgreen:

Pozdrawiam

bigguy
Przyjaciel forum
Posty: 337
Rejestracja: 20-04-11, 16:44
Lokalizacja: Chicago

Re: Over the Top ....

Post autor: bigguy » 19-10-12, 13:36

Hyundaya sie pozbylem ... mial za duzy przebieg i widac bylo ze musialbym wlozyc w niego troche kasy .... nieoplacalo sie .... nie no z parkowaniem nie ma problemu, zmieszcze spoko 3 auta na podjezdzie do garazu a jakby co jedno moze stac w garazu ...

za 2 godziny mam przysiege wiec stane sie pelnoprawnym obywatelem USA ..... po 8.5 roku w Stanach .... 6 miesiecy od zlozenia papierow .... i w koncu bedzie mozna odwiedzic Polske, pewnie gdzies na wiosne przyszlego roku.

Bigoos
Przyjaciel forum
Posty: 182
Rejestracja: 30-07-10, 16:50
Lokalizacja: Stryków, PL

Re: Over the Top ....

Post autor: Bigoos » 19-10-12, 13:51

bigguy, Gratulacje :)
He taught me how to watch, to fight and pray

bigguy
Przyjaciel forum
Posty: 337
Rejestracja: 20-04-11, 16:44
Lokalizacja: Chicago

Re: Over the Top ....

Post autor: bigguy » 21-10-12, 01:24

w koncu przyszly maty podlogowe ktore zamowilem przez internet .... w miedzy czasie zona probowala mi ukrasc samochod .... hehe ....

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Big Nasty
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: 24-10-07, 22:25
Lokalizacja: UK

Re: Over the Top ....

Post autor: Big Nasty » 21-10-12, 12:48

bigguy,

Ladny pick-up, maty tez wygladaja na solidne heavy-duty... Oby wszystko dobrze sluzylo...

Chalupka tez niczego sobie...

Moze maly tour po niej kiedys zrobisz tez?

prot
Przyjaciel forum
Posty: 212
Rejestracja: 06-04-10, 09:01
Lokalizacja: Polska

Re: Over the Top ....

Post autor: prot » 26-10-12, 14:35

bigguy, gratulacje, naprawdę fajne autko. Bardzo praktyczne no i pozwala zjechać z "czarnego" na jakąś boczną ścieżkę w lesie czy gdzieś nad rzeczkę na rybki.

Myślałeś może, już nad jakimś liftem zawieszenia (za ang. lift kit)? Taki lift delikatnie podnoszący auto o 2" lub 2,5" + opony klasy A/T (all terrain) dodałyby niech charakteru pickup'owi, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych walorów jezdnych podczas codziennej jazdy. ;-)


price pisze:Taka Amerykańska Navara.
Amerykański odpowiednik Navary to Nissan Frontier.
Widziałem kiedyś stojące obok siebie: Navarę i Titana. Wtedy doskonale było widać jak wielki jest Titan. A warto dodać, że taka niby niepozorna Navara ma burtę paki wyżej niż audi a6 dach.

bigguy
Przyjaciel forum
Posty: 337
Rejestracja: 20-04-11, 16:44
Lokalizacja: Chicago

Re: Over the Top ....

Post autor: bigguy » 27-10-12, 16:38

trafil mi sie taki o to ladunek .... 6 wykladzin dywanowych i tyle .... caly trailer pusty .... fajnie sie jechalo bo bylem leciutki, jedyna trudnoscia byl wjazd po te wykladziny do samego Downtown Houston ,,,, trzeba bylo uwazac po tych ciasnych ulicach .... ale wszystko poszlo szybko i sprawnie, az za szybko ze nie zdazylem nawet pstryknac zadnych zdjec wlasnie w Downtown, jedynie jak juz stamtad wyjezdzalem. Wykladziny jechaly az do Grand Rapids, MI .... prawie 1300 mil .... nie wiem jak sie oplacalo to temu kto za to placil ...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Sobol
Przyjaciel forum
Posty: 57
Rejestracja: 07-02-11, 00:51
Lokalizacja: Knurów

Re: Over the Top ....

Post autor: Sobol » 27-10-12, 23:25

U nas by to na busa wzięli. Ja tego tez nie rozumiem. Niektórzy jadą z paroma paczkami kilka tysięcy kilometrów i to się opłaca... Masakra.

bigguy
Przyjaciel forum
Posty: 337
Rejestracja: 20-04-11, 16:44
Lokalizacja: Chicago

Re: Over the Top ....

Post autor: bigguy » 27-10-12, 23:25

filmik autorstwa mojej zony z okazji otrzymania obywatelstwa amerykanskiego ... w skrocie podsumowanie mojego zycia .... naprawde wyszlo jej to super, jestem z niej dumny.

http://www.youtube.com/watch?v=AttYMuV8Jng
Ostatnio zmieniony 27-10-12, 23:28 przez bigguy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Big Nasty
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: 24-10-07, 22:25
Lokalizacja: UK

Re: Over the Top ....

Post autor: Big Nasty » 28-10-12, 08:44

Swietnie zrobiony filmik. Pozdrowienia dla Was obojga.

ODPOWIEDZ