W środę aktualizacja forum sprawdźcie czy macie aktualne hasło, gdyż po aktualizacji nastapi utrata hasła!!!!!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstaw się!
Autor Wiadomość
rwalczak
Gość
Wysłany: 21-10-07, 02:00   

Bardzo podziwiam takich ludzi jak Ty szerzących wiarę,otwartych na problemy innych, bardzo zaangażowanych w sprawy, którym się poświęcają. Myślę, że dopóki są tacy ludzie, to świat nie będzie taki zły jak opisują go ludzie nie oświeceni. Pozdrawiam i życzę zdrowia, wytrwania z pomocą Najświętszej Maryi Panny

email
21 października 2007 godz.:20:49 host:79.185.101.144

MaciejBoruta 

Wysłany: 26-10-07, 12:00   

Witam wszystkich forumowiczów, a w szczególności Hioba, bez którego by nas tu nie było :)
Do tego forum zaprosił mnie kolega, który zaglądał tu czas jakiś (niestety jemu nie udało się zalogować :( - nie dostał maila aktywacyjnego)
Naprawdę jest co czytać... dopiero zaczynam się zagłębiać w podróż Hioba, ale już wiem że nie będą to chwile stracone ... forum jest bardzo ciekawe i każdą wolną chwilę spędzam tu.
Jestem warszawiakiem dobijającym trzydziestki pracuję przy komputerach ale interesuję się szeroko rozumianą motoryzacją od ciężarówek po pociągi.

Gość

Wysłany: 26-10-07, 17:10   

Cześć Jestem starszym nickiem noHumanka ;)

poli_zei 

Wysłany: 27-10-07, 16:43   

Witam wszystkich forumowiczów. Nie jest to pierwsze forum na którym się zarejestrowałem ale na pewno też nie ostatnie. Mam 18 lat, mieszkam w Wlkp. Interesuję się motoryzacją i naukami ścisłymi (gł. matma). Lubię samochody, lubię nimi jeździc-jako kierwca, jak również jako pasażer-a szczególnie lubię auta ciężarowe. Kilkaktrotnie miałem okazje jechac w trase z kuzynem ciężarówką i jak będe tylko miał czas podziele się z wami zdjęciami. Mam nadzieję, że będzie miło i przejemnie. Pozdrawiam.

champion1
Gość
Wysłany: 28-10-07, 01:32   Re: Przedstaw się!

Czesc.Mam na imie Tomek i mam 29.Od dziesieciu lat i szesciu miesiecy jestem kierowca ciezarowki w transporcie miedzynarodowym.Dzieki doswiadczeniu zyciowemu i realnemu podejsciu do zycia od dwoch lat jestem ateista.Mam zone,dwoje dzieci,dziwna prace i dziwne poglady.Podpisuje sie champion poniewaz tak mnie nazywaja i nie ma to nic wspolnego z wywyzszaniem sie lub z wysoka wyobraznia o samym sobie.

Gość

Wysłany: 28-10-07, 08:26   

Chyba Przeniesienie Wpisów wreście się jakoś powiodło :)

hiob 
Administrator

Wysłany: 28-10-07, 21:51   Re: Przedstaw się!

champion1 napisał/a:
... Dzieki doswiadczeniu zyciowemu i realnemu podejsciu do zycia od dwoch lat jestem ateista.

A ja dzięki doświadczeniu życiowemu i realnemu podejściu do życia stałem się głęboko wierzącym człowiekiem. ;)

Cytat:
Podpisuje sie champion poniewaz tak mnie nazywaja i nie ma to nic wspolnego z wywyzszaniem sie ...

My tutaj nikogo nie oceniamy po nicku, czy avatarze, ale po tym, co ma do powiedzenia. Witaj na forum. Witam też wszystkich pozostałych niewitanych forumowiczów. :-)

hiob 
Administrator

Wysłany: 28-10-07, 23:45   

noHuman napisał/a:
Chyba Przeniesienie Wpisów wreście się jakoś powiodło :)

No, prawdę mówiąc, jesteś genialny. Nie wiem sam jak to potrafiłeś wykombinować, że nie tylko przeniosłeś forum, ale i bloga. Teraz nawet ja będę mógł poczytać sobie stare wpisy w księdze gości :D Dziękuję jeszcze raz.

Bestium 

Wysłany: 01-11-07, 16:10   

Witam,
właśnie dołączyłem do Forum, mam na imię Łukasz i mieszkam w Zakopanem. Na co dzień jestem kierowcą cysterny.

Mihu 

Wysłany: 10-11-07, 21:11   

Witam serdecznie!

Mam na imię Michał, mam 19 lat. Jestem studentem 1 roku w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu. Od lat związany i zafascynowany największym polskim przewoźnikiem międzynarodowym - firmą PEKAES.
Ogólnie to zafascynowany jestem szeroko pojętą branżą TSL, ale przejdźmy do konkretów.
Moją wielką pasją są także konstrukcje samochodów, nie tylko ciężarowych z lat 60, 70 i 80'tych. Uwielbiam zdjęcia i opisy dokumentujące trasy wiodące na Bliski Wschód oraz za Ural.
Od dawna interesuje mnie także świat (i pewna magiczna - kowbojska otoczka ;) ) transportu drogowego w Stanach.
Hiob miał okazję trochę mnie poznać (o ile w ogóle da się w taki sposób kogoś poznać) przez kilka rozmów na GG. ;)

Jestem typem użytkownika, który dużo czyta i mało pisze, ale myślę, że nasza współpraca będzie miała pozytywny i konstruktywny charakter.

Pozdrawiam serdecznie!

"1958 - 2008... Od zawsze do wszędzie!"

"Triomphe des turbos!" 1978, Berliet

starex 

Wysłany: 10-11-07, 21:21   

Witam i pozdrawiam Cię Mihu.
Czy my się czasem nie znamy z Wagi Ciężkiej, z której to mnie wywalono?

Mihu 

Wysłany: 10-11-07, 21:26   

starex napisał/a:
Witam i pozdrawiam Cię Mihu.
Czy my się czasem nie znamy z Wagi Ciężkiej, z której to mnie wywalono?

Dziękuję za pozdrowienia, odkłaniam się wzajemnie.

Co do drugiej kwestii to faktycznie nick jest mi znany, ale nie kojarzę całego zajścia.

"1958 - 2008... Od zawsze do wszędzie!"

"Triomphe des turbos!" 1978, Berliet

starex 

Wysłany: 10-11-07, 21:29   

To przeczytaj wszystkie moje posty, nie jest ich (stosunkowo) dużo, ok. 100.

noHumanek 

Wysłany: 10-11-07, 21:41   

Cześć Mihu, Witam serdecznie. mam nadzieje że znajdziesz tu zadowalającą ilość tekstów do czytania, Hiob sporo się tu opisał :)

AREK_RKR 

Wysłany: 12-11-07, 20:46   

Witam wszystkich forumowiczów, a w szczególności Hioba.
Mam na imie Arek mam 15lat, interesuje sie truckami od kilku lat bardzo bym chciał wyjechac do Ameryki i pozjedzic tymi wspaniałymi truckami ;-) mysle ze kiedys mi sie to uda pozdro.
Które zwie się wolnością

Odpowiedz do tematu