Do poczytania

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Anteas

Do poczytania

Post autor: Anteas » 16-10-12, 17:28

Zaczynam ten temat trochę z myślą o przyszłości, jako o takim temacie gdzie można by wkleić linki do ciekawych i innych wartych przeczytania artykułów, oraz oczywiście komentować te artykuły. Naturalnie jeśli ktoś nie chce zakładać własnego tematu. Dzisiaj znalazłem taki właśnie artykuł i postanowiłem podzielić się nim z Wami.

_____________________________

Odczuwasz chroniczny brak pieniędzy mimo że masz w głębokim poważaniu przykazania boże? Przeczytaj jak sobie poradził z tym problemem człowiek o równie wysokich co Ty zasadach moralnych. I się chłopie ucz!
Zamiast dobrego samochodu masz starego rzęcha? I tak przeczytaj.
Nie brakuje ci pieniędzy (albo brakuje, ale furę masz i tak dobrą) i masz dobry samochód? Tym bardziej przeczytaj. I pamiętaj że strzeżonego Pan Bóg strzeże!

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Alex » 16-10-12, 17:38

Anteas, czy to jest tekst motywacyjny? ;-)
Dominus meus et Deus meus!

Anteas

Post autor: Anteas » 25-11-12, 19:49

Alex pisze:Anteas, czy to jest tekst motywacyjny? ;-)
Ależ nie. Jednak każdy powinien podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Nawet oszust. Zresztą nauka Kościoła Katolickiego wśród uczynków miłosiernych wymienia "nieumiejętnych pouczać". I to właśnie robię :-)

__________________________________
W jakim kraju chleb jest najdroższy ?

Anteas

Post autor: Anteas » 28-11-12, 16:30

Mam dla Was dobrą wiadomość Robert Mugabe nie jest prezydentem Polski. To wielka ulga, jako że to jeden z ludzi który poprzez korupcję i złodziejstwo doprowadził kwitnący kraj do całkowitej ruiny. Bez względu na to co sądzicie o naszych politykach, w porównaniu z nim, można spokojnie nazywać ich ojcami ojczyzny i bohaterami ludzkości. Bez cudzysłowu.
________________________

Pomódlcie się za to indywiduum , pomódlcie się za wymiar "sprawiedliwości" który jest kpiną ze sprawiedliwości i obrazą boską, i pomódlcie się za mnie, bo mnie tutaj normalnie za niedługo jasny szlag trafi! Albo się pomódlcie żeby mnie szybciej trafił, bo mi się żyć odechciewa.

Anteas

Post autor: Anteas » 05-12-12, 19:35

Coś żeście się słabo modlili, bo nadal jestem wśród żywych :cry:
A gdybyście w przerwach między modlitwami o wiadomo co, chcieli przeczytać jak można zostać multimilionerem będąc na bakier z uczciwością i praworządnością (praworządność a uczciwość to dwie różne historie), to poczytajcie sobie historię Rockefellera . Uwaga! naśladowanie pomienionego wymaga "olania" przykazania miłości bliźniego! Uwaga! Chrześcijanie naśladują na własną odpowiedzialność!

morgan
Przyjaciel forum
Posty: 152
Rejestracja: 24-11-11, 12:43
Lokalizacja: kielce

Post autor: morgan » 05-12-12, 20:45

czytasz bardzo zwodnicze źródła informacji

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 18-12-12, 21:20

Moze zrodla sa zwodnicze - ale bez udowodnionego uzasadnienia takie zalozenie jakiejkolwiek zwodniczosci znajduje miejsce w koszu na smieci i nazywa sie oczernianiem.
Chodzi mi o to, ze bardzo latwo cos nazwac, ze jest zle ( nawet o konszachty ze Zlem w najczystszej postaci naszego Pana i Zbawiciela posadzano) , dlatego bez uzasadnienia nie mamy prawa takie posadzenia wypowiadac ( to taki moj wniosek ogolny i nie skierowany przeciwko komukolwiek) ... starajmy sie o solidne podstawy naszego opisywania rzeczywistosci, gdyz na takich tylko prawda sie ostoi.
Serdecznie pozdrawiam.
konik

morgan
Przyjaciel forum
Posty: 152
Rejestracja: 24-11-11, 12:43
Lokalizacja: kielce

Post autor: morgan » 19-12-12, 14:02

przeżyj tylko ten portal focus.pl
zaraz będziesz wszystko wiedział, co za tym stoi,
czy Prawda ? czy "przyjemny i miły ziemski uwodziciel"

Anteas

Post autor: Anteas » 19-12-12, 21:35

morgan pisze:przeżyj tylko ten portal focus.pl
Nie bardzo rozumiem co znaczy przeżyć portal.
morgan pisze:zaraz będziesz wszystko wiedział, co za tym stoi,
czy Prawda ? czy "przyjemny i miły ziemski uwodziciel"
Regulamin tego forum zabrania oczerniania kogokolwiek. Myślę że stosuje się to również do stron internetowych. Jeśli masz jakieś konkretne dowody, to je przedstaw. Na pewno nie zamierzam szukać samemu dowodów na poparcie twojej "tezy", skoro tobie samemu się nie chce tego zrobić. Jeszcze raz powtarzam, jak masz dowody to je przedstaw, jeśli nie, to przestań rzucać oskarżenia bez pokrycia.

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: KubaCh » 19-12-12, 22:45

morgan pisze:przeżyj tylko ten portal focus.pl
zaraz będziesz wszystko wiedział, co za tym stoi,
czy Prawda ? czy "przyjemny i miły ziemski uwodziciel"
Morgan - a jakieś konkrety? Bo ja zajrzałem na portal i:
- nie stwierdziłem by informacje zawarte na portalu różniły się od informacji na temat J. Rockefellera które pamiętam jeszcze z czasów studenckich
- za portalem focus.pl "stoi" wydawnictwo G+J Gruner+Jahr Polska Sp. z o.o. & Co - jedno z większych niemieckich wydawnictw. Nie dopatrzyłem się ani masonów, ani komunistów ani nawet mafii ujfgurskiej czy cywilizacji z galaktyki X-453, która działa na zlecenie Rządu Światowego (a może nawet za nim stoi).

Więc jeśli masz jakieś informacje, które stawiają w wątpliwość zawartość linka, który podał Anteas, to przedstaw je nam proszę. A jak nie, to zrezygnuj z wycierania sobie ust "Prawdą" i mieszania Absolutu do udowadniania Twoich nie mających poparcia w faktach tez.

Anteas

Post autor: Anteas » 28-01-13, 22:51

Czy zadajecie sobie czasem pytanie jaki jest pożytek z polityków? Tak ogólnie myślę, bez względu na opcję polityczne reprezentowane przez nich. Oczywiście poza pozbawianiem nas prawie jednej trzeciej ciężko zarobionych pieniędzy.

Ja myślałem, a jak przeczytałem ten artykuł to mnie oświeciło. Aczkolwiek pocieszam się myślą że na mój pogrzeb nie przyjdą, za co Bogu niech będą dzięki.
________________________

Zawsze miałem portal wiara.pl za profesjonalny. I proszę jak profesjonalnie napisali artykuł . Ciekawe tylko czy tak z dobrego serca napisali e-mail, czy to artykuł sponsorowany? Stawiam na tą drugą opcję.

morgan
Przyjaciel forum
Posty: 152
Rejestracja: 24-11-11, 12:43
Lokalizacja: kielce

Post autor: morgan » 30-01-13, 21:02

portal o którym piszesz jest wybitnie "poprawny politycznie"
nie chce tego nazywać wprost, ale wiadomo o co chodzi

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twin » 30-01-13, 21:54

morgan pisze:portal o którym piszesz jest wybitnie "poprawny politycznie"
Morgan, jaką wartość merytoryczną mają Twoje uwagi jak ta powyżej?
morgan pisze:nie chce tego nazywać wprost, ale wiadomo o co chodzi
No właśnie nie wiadomo o co Ci chodzi. Czytałem na tym portalu wiele wartościowych artykułów i wygląda na to, że jestem szczęściarzem skoro zająłem się czytaniem rzeczy wartościowych a nie szukaniem do czego można by się przyczepić.
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Anteas

Post autor: Anteas » 03-04-13, 20:01

Trochę zaniedbałem ten temat :oops:

Jak Wam się zdaje, chy to rodzice powinni wychowywać dzieci, czy (autocenzura)?
Ostatnio zmieniony 03-04-13, 20:01 przez Anteas, łącznie zmieniany 1 raz.

Anteas

Post autor: Anteas » 06-04-13, 21:45

Ponieważ jest dzisiaj sobota, odpoczywam, i jestem przychylnie nastawiony do świata (ludzkości), a do Was jeszcze bardziej przychylnie, to uszczęśliwię Was paroma linkami. Pewnie nie są to sprawy Wam nie znane, może już czytaliście te artykuły, ale może nie czytaliście i czegoś się dowiecie.

Jeśli Hiob ogłosi, że przeprowadza się na Alaskę, to czyż nie będziecie wiedzieli dla czego?

Coś na temat naszych bohaterskich żołnierzy. (Dedykuję pewnemu userowi, który swojego czasu był jednym z naszych bohaterskich żołnierzy).

Wrzesień 1939. Polska wygrywa!

Przez jakie miasto wiedze najkrutsza droga z Moskwy do Jerozolimy? przez Warszawę oczywiście. Jak nie wierzycie, popatrzcie na mapę.

Myśleliście kiedyś nad tym, dla czego Piłat skazał Jezusa na śmierć? Oczywiście w swoim własnym najlepiej pojętym interesie. Gdyby Go nie skazał, to Ów by nie odkupił grzechów ludzkości, w tym Pomienionego Piłata, w skutek tego nie tylko my, ale i Ów nieszczęśnik skończylibyśmy w Piekle. Proste i logiczne. Ale niektórzy są innego zdania.

po przeczytaniu tych artykułów być może staniecie się skomplikowanymi i uczonymi ludźmi. Ja oczywiście nie czytałem tych prac, bo wolę być człowiekiem prostym i nieuczonym.

ODPOWIEDZ