FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Audycja w Radiu Maryja
Autor Wiadomość
Vul 

Wysłany: 02-07-10, 23:36   Audycja w Radiu Maryja

Audycja z udziałem hioba w Radiu Maryja

--> Czas Wzrastania: Spotkanie z Piotrem Jaskiernią, popularnym w USA kierowcą trucka, który od lat dociera z Dobrą Nowiną do ludzi będących daleko od Boga i Kościoła, używając nowoczesnych sposobów ewangelizacji <--
Ostatnio zmieniony przez hiob 17-04-14, 14:09, w całości zmieniany 1 raz  

januszmyslisz 

Wysłany: 30-01-13, 16:27   

I to mi się podoba w mediach o. Rydzyka: swoboda wypowiedzi rozmówców:)

Marek MRB 

Wysłany: 30-01-13, 18:59   

A żebyś wiedział. Miałem kilkukrotnie okazję współprowadzić Rozmowy niedokończone (jeszcze z dawną Apologetyką) - braciszkowie kompletnie się nie "wcinali", ograniczając si do obsługi technicznej.

RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI

koterba 

Wysłany: 01-05-13, 14:47   

dzieki, ciekawa audycja. Hiob dobrze zwrocil uwage na niebezpieczenstwo apologetyki, w ktorej mozna stracic oponenta a zyskac zwyciestwo w dyskusji.

hiob 

Wysłany: 01-05-13, 16:01   

Koterba, to jest problem wielu chrześcijan i ja sam nieraz zapominam, że zawsze powinno chodzić o czlowieka, nie o wygranie argumentu. Św. Piotr napisał:

Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej. Lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 P 3, 15-16 BW)

Gdy się patrzy na zachowanie niektórych "zawodowych katolików", że tak powiem z braku innego słowa, jak np. pan Cejrowski, to się czlowiek zastanawia czasem: Czemu i komu służy jego świadectwo? Czy on zbliży kogokolwiek do Jezusa swoim zachowaniem? Mam wrażenie, że nie. Że jedynie utwierdza niewierzących w tym, że chrześcijaństwo to jakaś sekta ludzi mściwych i pełnych jadu.

konik 

Wysłany: 05-05-13, 16:19   od konika

W czasie, kiedy hiob bral udzial w tej fajnej audycji, konie nawet jeszcze nie zajrzaly do forumowej stajni :oops:

Odpowiedz do tematu