Świadectwo Konika

Moderator: Marek MRB

Anteas

Re: moje swiadectwo

Post autor: Anteas » 06-10-12, 22:14

Cieszę się Koniku, że lepiej Ci się ostatnio wiedzie. Tym bardziej się cieszę, jako że nie każdy może to o sobie powiedzieć. Wiadomo że w obecnych czasach to żadnych wielkich sukcesów nie ma co się spodziewać, ale trzeba się małymi cieszyć. A gdyby tak zaczęło Ci się jeszcze lepiej wieść, to też napisz bo się będziemy razem z Tobą cieszyć. A gdyby, co nie daj Boże, poczęlo Ci się gorzej wieść, to też napisz, bo są jak myślę w śród nas ludzie których Pan obdarzył językiem wymownym, aby umieli pomóc strudzonemu krzepiącym słowem. Aczkolwiek ja się do nich nie zaliczam niestety.

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 10-10-12, 19:35

Dziekuje i zycze wiele pomyslnosci :-D
konik

Awatar użytkownika
Nafteta
Przyjaciel forum
Posty: 1078
Rejestracja: 27-07-10, 13:24
Lokalizacja: Lublin

Re: moje swiadectwo

Post autor: Nafteta » 06-11-12, 18:12

nie zapominaj, o nas, konik, tylko dlatego, że zaczęło Ci się lepiej wieść - to miejsce, to forum jest domem każdego z nas, tak jak kościół katolicki jest domem każdego człowieka. Zostań z nami.
Ostatnio zmieniony 06-11-12, 18:13 przez Nafteta, łącznie zmieniany 1 raz.

Andriej
Przyjaciel forum
Posty: 446
Rejestracja: 12-02-13, 16:05
Lokalizacja: Alpy

Re: moje swiadectwo

Post autor: Andriej » 18-02-13, 17:44

Przeczytalem ja caly ten temat. Odnosze wrazenie, ze znamy sie z tamtych czasow. Tez tam bylem w podobnej formacji i wiem chyba o kim jest to napisane.
Matrioszka - to punkt odniesienia.
Jesli to te samo miesto, to kogos na a. pamietasz z piatka?
Ostatnio zmieniony 18-02-13, 17:44 przez Andriej, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 18-02-13, 21:31

Witaj.
Pozwol, ze odpowiem na priva, tu tylko zaznacze, ze domyslam sie tez, co i jak :->
konik

Andriej
Przyjaciel forum
Posty: 446
Rejestracja: 12-02-13, 16:05
Lokalizacja: Alpy

Re: moje swiadectwo

Post autor: Andriej » 20-02-13, 19:40

Pragne dodac do historii "konika", ze on to wygladzil ... w rzeczywistosci bylo koszmarnie.
Myslalem, ze juz go dawno wyslali do nieba. Ale dzieki Bogu zyje. :-D

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 28-09-13, 00:21

Dawno tu nie zagladalem, to i czas przyszedl poodkurzac troche.
Kon sie juz starzeje, po swiecie tyle nie galopuje, niedoslyszy i niedoowidzi.
A do tego zycie przybiera koniowi raz ta lepsza strone, a potem znow gorsza ... ale potem znow lepsza.
Wlasnie dopiero co zamiast jak to porzadne szkapy czynia spedzac czas spokojnie w stajni, to w szpitalu kon ladowal.
Moge powiedziec lekko glosem rzacym ( nie mylic z drzacym), ze Pan daje i odbiera - a teraz dal sublokatora koniowi takiego, o ktorym powiadaja, ze tylem chodzi.
Jako wojak (wylinialy ) oswiadczam, ze broni nie zloze i w kotle stalingradzkim zamknac sie nie dam ... a pozatym jakowes efekty poprawy sa.
Inny sublokator to chyba z nadmiaru kostek cukru, bo cukrzyca sie przyplatala - ale po radykalnych posunieciach i sojuszy medykow i znachorow ( medycyna ludowa i znana koniowi syberyjsko-azjatycka) w przeciagu miesiaca postawila konia prawie do normy ( doktor az gwizdal z podziwu). W razie potrzeby uprzejmie sluze porada.
Mam jeszcze jednego sublokatora, ktoremu po zawzietej letniej ofensywie konskiej udalo sie narzucic pakt o nieagresji - na lini frontu obecnie spokoj :->
A to, ze jestem w goscinie u kaisera Franza Josepha to tez Opatrznosc Boza sprawila, gdyz u Tuska kon zadnych praw powrotu do zdrowia nie mial, a nawet jakby zastawil wszystkie swoje podkowy, to by na szpital nie starczylo. Dlatego coraz wiecej Polski poza Polska :-(
No i prosze - po szwabsku polskiego konia z kazachstanskich stepow ugoscili i podleczyli :->
Zycze wszystkim wiele bozego blogoslawienstwa.
konik

marynia555
Przyjaciel forum
Posty: 149
Rejestracja: 23-02-10, 21:13
Lokalizacja: Polska

Re: moje swiadectwo

Post autor: marynia555 » 28-09-13, 19:11

życzę zdrowia :-) Koniku
O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: o cokolwiek prosić będziecie Ojca w imię Moje, da wam", wysłuchaj mnie, gdyż proszę Ojca w imię Twoje o łaskę...

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 28-09-13, 19:27

Maryniu ... dziekuje, milo Cie tu goscic :-D
konik

Andriej
Przyjaciel forum
Posty: 446
Rejestracja: 12-02-13, 16:05
Lokalizacja: Alpy

Re: moje swiadectwo

Post autor: Andriej » 30-09-13, 20:31

Konik jest skromny, dlatego ja napisze (bo wiem o tym), ze przetestowal na sobie przez kilka lat pewien maly ( konskiego pomyslu) patencik zdrowotny, dzieki ktoremu jego rokowania w zdrowiu ida wciaz w gore ( choc juz bylo wedlug doktorow beznadziejnie).
Nawet bez skrzydel, a odlecial z cmentarza.

Anteas

Re: moje swiadectwo

Post autor: Anteas » 30-09-13, 21:38

Andriej pisze:Nawet bez skrzydel, a odlecial z cmentarza.
Bogu niech będą dzięki.

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 30-09-13, 21:57

:-D
konik

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 10-02-14, 08:16

Drogi Marku - zamiast u zrodel, to w popluczynach szukasz swoich potwierdzen. A fuj!
Serdeczne pozdrowienia.
Stac Cie naprawde na wiecej, a nie na fora jako "medrcow syjony" :lol:
Juz napisalem o dokumentacji _ mozesz sie z nia zapoznac na stronach trydenckich, tradycyjnych, rzymsko-katolickich.
A ja wracam do protestantyzmu.
konik

Andriej
Przyjaciel forum
Posty: 446
Rejestracja: 12-02-13, 16:05
Lokalizacja: Alpy

Re: moje swiadectwo

Post autor: Andriej » 10-02-14, 20:34

Konik - nie rozumiem. Jaki protestantyzm?

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 10-02-14, 21:58

Widzisz ( czy Ty widzisz, ze nie widzisz? ;-)) - latwiej byc antykatolickim protestantem w Kosciele Katolickim, niz katolickim lefebvrysta ...
Ekumenia, bracie, ekumenia :-(
konik

ODPOWIEDZ