FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
"Modlitwa milami mierzona" - miesięcznik Wzrastani
Autor Wiadomość
DonCamillo21 

Wysłany: 05-12-13, 15:23   "Modlitwa milami mierzona" - miesięcznik Wzrastani

Witajcie moi drodzy, szczęść Boże:)

Kilka tygodni temu napisałem artykuł o naszym wspaniałym Hiobie. Z zamierzenia miał to być tekst do miesięcznika młodzieżowego "Wzrastanie", postanowiłem jednak wysłać go także do innej redakcji (dokładniej do Krakowskiego Gościa Niedzielnego).

Udało się opublikować tekst we Wzrastaniu, niestety z redakcji Gościa nikt się nie odezwał, czyli pewnie odrzucili lub zignorowali. Ale nie ma tego złego. Artykuł nazywa się "Modlitwa milami mierzona". Ukazał się także w formie elektronicznej. Można go przeczytać pod linkiem:

http://www.wzrastanie.pl/?p=330

A tak prezentuje się w druku:

Uploaded with ImageShack.us

Bardzo dziękuję za to, że mogłem napisać tekst o tak wspaniałym człowieku.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia,
Zapraszam także na mojego bloga: www.doncamillo21.blogspot.com
Kamil Szyjka
Ostatnio zmieniony przez DonCamillo21 05-12-13, 15:27, w całości zmieniany 2 razy  

hiob 

Wysłany: 09-12-13, 08:30   Re: "Modlitwa milami mierzona" - miesięcznik Wzras

DonCamillo21 napisał/a:

Udało się opublikować tekst we Wzrastaniu, niestety z redakcji Gościa nikt się nie odezwał, czyli pewnie odrzucili lub zignorowali.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia,
Zapraszam także na mojego bloga: www.doncamillo21.blogspot.com
Kamil Szyjka

Dzięki za ciekawy artykuł, Kamil (trudno, by mnie się nie podobał. :mrgreen: ) i za zamieszczenie go tutaj. Jakość zdjęcia niestety nie jest najlepsza, mógłbyś się postarać zrobić jakiś lepszy skan, albo po prostu wkleić tu cały tekst?

Co do Gościa, to pewnie dlatego tekst został odrzucony, że Gość pisał już o mnie parokrotnie i być może stwierdzono, że nie ma sensu powtarzać podobnych informacji.

hiob
Ostatnio zmieniony przez hiob 09-12-13, 08:33, w całości zmieniany 1 raz  

ferdek 

Wysłany: 09-12-13, 08:43   

Fajnie to napisałeś DonCamillo, ale czy nie wkradł Ci się tam przypadkiem mały błąd? Chodzi mi o rok, w którym Hiob wyemigrował.

LordEccles 

Wysłany: 09-12-13, 12:41   

Fajny tekst. Szkoda, że taki krótki. Ja bym o Hiobie jakiś solidny kilkustronicowy reportaż chętnie przeczytał i to pomimo, że oglądając Hioba od dwóch lat znam go już dosyć dobrze ;-)

DonCamillo21 

Wysłany: 09-12-13, 17:12   Re: "Modlitwa milami mierzona" - miesięcznik Wzras

hiob napisał/a:
Jakość zdjęcia niestety nie jest najlepsza, mógłbyś się postarać zrobić jakiś lepszy skan, albo po prostu wkleić tu cały tekst?

hiob

Jak wrócę do domu, gdzie jest miesięcznik, to zeskanuję te dwie strony, na których jest artykuł:)

Można go również, w identycznej wersji, przeczytać pod linkiem http://www.wzrastanie.pl/?p=330

Jeszcze raz dziękuję:)

hiob 

Wysłany: 09-12-13, 18:12   Re: "Modlitwa milami mierzona" - miesięcznik Wzras

DonCamillo21 napisał/a:

Jak wrócę do domu, gdzie jest miesięcznik, to zeskanuję te dwie strony, na których jest artykuł:)

Można go również, w identycznej wersji, przeczytać pod linkiem http://www.wzrastanie.pl/?p=330

Jeszcze raz dziękuję:)

Jak mamy link do tekstu online, to wystarczy. I to ja dziękuję, przede wszystkim Panu Bogu za te wszystkie łaski, jakimi mnie obdarzył, ale także Tobie za tę "laurkę". Jakbym się nie znał, to mógłbym uwierzyć, że ten hiob to jakiś święty, czy co... :mrgreen:

Ale warto w tę świętość celować, bo nie ma nic gorszego, niż upadły anioł. Mamy dość hipokryzji wśród braci chrześcijan, więc przy okazji - prośba o modlitwy, bym nie zawiódł ani Was, ani, przede wszystkim, Pana Boga.

Andriej 

Wysłany: 09-12-13, 21:44   

Ooo hiobie - to fajny artykul. No, ja tiepier go przeczytal. To Ty super gosc :-D

Odpowiedz do tematu