FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt. Pielgrzmka przyjacół Hioba na Jasną Górę.
Autor Wiadomość
Endriunh2 

Wysłany: 13-09-11, 23:01   

To nie jest zły pomysł żeby stworzyć własną grupke a na pewno z pośród forumowiczów by się taka znalazła i i wybrac się w 2012 na jasną góre i tak jak hiob pisał dołączyc do paulinów .

Jeśli chodzi o mnie ja jestem chętny:).

hiob 

Wysłany: 14-09-11, 00:53   

Postaram się wkrótce nawiązać z paulinami kontakt i coś konkretnego ustalić.

hiob 

Wysłany: 10-11-11, 03:52   

Jest już wiadomy termin pielgrzymki:

Cytat:
Szczęść Boże

Termin Pieszej Pielgrzymki Skałecznej jest taki sam każdego roku tj. 16-22 lipca,dla osób z daleka jest możliwość noclegu w seminarium(warunki pielgrzymkowe - śpiwór, karimata) w noicy z 15/16 lipca.
jednynie może zmienić się częściowo trasa Pielgrzymki- uzależniona od pogody;)

pozdrwiam serdecznie

br.Łukasz Biedalak

Zatem pielgrzymka byłaby od poniedziałku do niedzieli. Master Truck był w tym roku w dniach 15-17 lipca. Niedziela w 2012 wypada w dniu 15 lipca, więc być może Master Truck 2012 będzie w dniach 13-15 lipca. Gdyby tak było, byłbym i w Opolu i na pielgrzymce.

myschonok 

Wysłany: 10-11-11, 06:58   

My z mezem idziemy.Co prawda nie wiem jak Bernd sobie poradzi, ale moze bedzie troche autem podwozony, pogadam z bracmi.Uparl sie koziol jeden ze idzie ze mna i juz.

hiob 

Wysłany: 18-12-11, 04:08   

W związku z tym, że najprawdopodobniej zmienię pracę, plany się zmieniają. Idę "na etat", a to się wiąże z tym, że nie będę miał urlopu w przyszłym roku, a więc i wyjazd do Polski nie dojdzie do skutku.

Oczywiście wszystko może się jeszcze zmienić, na przykład po paru miesiącach mogę stwierdzić, że cały ten eksperyment z nową pracą nie miał sensu, zwolnię się i do Polski jednak przyjadę, ale to już są spekulacje. Może się też okazać, że nie dostanę nowej pracy. Na razie jednak wygląda na to, że z mojego przyjazdu do Polski nici.
Ostatnio zmieniony przez hiob 19-12-11, 02:55, w całości zmieniany 2 razy  

hiob 

Wysłany: 15-01-12, 01:23   

Wszystko się zmienia. Teraz najbardziej prawdopodobny jest taki scenariusz, że przylecę do Polski w przyszłym tygodniu i do Częstochowy pojadę samochodem, lub pociągiem. Z pewnością zawiadomię Was kiedy, jeżeli wyjazd dojdzie do skutku. Najprościej taką informację znaleźć na moim Twitterze, http://twitter.com/truckerhiob

/edit/ Właśnie kupiłem bilet, będę w Polsce 22 stycznia i zostanę do 16 lutego.
Ostatnio zmieniony przez hiob 15-01-12, 04:54, w całości zmieniany 1 raz  

rafał5000 

Wysłany: 15-01-12, 14:01   

No to myślę że można by coś zorganizować jakieś spotkanie

Arturo 

Wysłany: 08-02-13, 21:30   

Mam pytanie! Czy ktoś z Was wybrał by się na pieszą pielgrzymkę z Paulinami w lipcu 2013 roku? Pielgrzymka skałeczna.
Hiob raczej nie przyleci. Nowa praca mu na to nie pozwala, co zrozumiałe. No ale my w Polsce mieszkający moglibyśmy się wybrać.

Ja sam nie wiem, zapisać się czy nie? Jakby ktoś z forum by się pisał, to było by mi raźniej i chętniej podjął bym decyzję iść czy nie iść.

Artur
Ostatnio zmieniony przez Arturo 08-02-13, 21:40, w całości zmieniany 1 raz  

hiob 

Wysłany: 09-02-13, 06:43   

Ja bym się zapisał, ale, jak wspomniałeś, nie dam rady. I wygląda na to, że kolejny przylot do Polski nie będzie w "pielgrzymkowym terminie", planuję bowiem przylot na wiosnę 2014. Maj, może czerwiec - zanim podrożeją bilety na letni sezon.

Nie znaczy to jednak, że nie chciałbym iść do Częstochowy kiedyś. Może dałoby się zrobić prywatną pielgrzymkę? Namówić jakiegoś księdza i pójść w małej grupie kilku - kilkunastu osób?

Jak się wybierzesz w tym roku, Arturo, to wszystko notuj i pamiętaj, będziesz naszym przewodnikiem. ;-)

Arturo 

Wysłany: 11-02-13, 19:14   

hiob napisał/a:

Jak się wybierzesz w tym roku, Arturo, to wszystko notuj i pamiętaj, będziesz naszym przewodnikiem. ;-)

Nie mogę obiecać na tę chwilę że pójdę. Sam nie wiem. Waham się. To jeszcze zależy czy będę mógł wziąć urlop z pracy w terminie. Ale nawet jak z urlopem nie było by problemu, to jakoś nadal się waham. Wiecie - nikogo tam nie znam.

Jednak gdybym poszedł to na pewno obszerną relację ze zdjęciami umieszczę na forum.

A pomysł na indywidualna pielgrzymkę w 2014 roku bardzo mi si podoba.

Artur

speed_cars 

Wysłany: 23-03-14, 18:06   

Jeżeli Hiob zgodził by, to może warto zorganizować pielgrzymkę w tym roku, na Wiosnę.

hiob 

Wysłany: 23-03-14, 20:25   

speed_cars, w tym roku będę w Polsce tylko dwa tygodnie, więc chyba się nie da - oczywiście poza tym, że możemy się spotkać w Częstochowie, gdy tam pojadę pociągiem, czy autem. Bo ja na pewno będę na Jasnej Górze, tylko jeszcze nie wiem kiedy.

Odpowiedz do tematu