FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Wzajemna modlitwa
Autor Wiadomość
pomodlsie 

Wysłany: 14-11-12, 19:02   Wzajemna modlitwa

Witajcie.
Każdy ma jakieś trudności, problemy, intencje, które przedstawia Bogu podczas swojej rozmowy z Nim. Modlitwa wzajemna polega na tym, że człowiek modli się do Boga o potrzeby innych.

Kard. Stefan Wyszyński stwierdził, że "modlitwa wzajemna jest błogosławioną więzią, która nigdy nie słabnie".
Spodobało mi się to i pragnę zachęcać ludzi do wzajemnej modlitwy. Co Wy o tym sądzicie?
Stworzyłem stronę internetową, aby rozpowszechniać tę wspaniałą ideę. Zachęcam więc do wspólnej, wzajemnej modlitwy. Dla ułatwienia organizacji ludzi z całej Polski powstała wspomniana wcześniej strona, którą można znaleźć pod adresem: wzajemnamodlitwa.orq.pl lub modlitwa.webatu.com. Chodzi mi o wzajemną modlitwę, czyli np. jeden człowiek modli się w intencji drugiego, a ten drugi w intencji pierwszego. :D

Serdecznie zapraszam i zachęcam do włączenia się!wzajemnamodlitwa.orq.pl modlitwa.webatu.com

znakpust 

Wysłany: 15-12-12, 14:24   Re: Wzajemna modlitwa

pomodlsie napisał/a:
Witajcie.
Każdy ma jakieś trudności, problemy, intencje, które przedstawia Bogu podczas swojej rozmowy z Nim. Modlitwa wzajemna polega na tym, że człowiek modli się do Boga o potrzeby innych.

Kard. Stefan Wyszyński stwierdził, że "modlitwa wzajemna jest błogosławioną więzią, która nigdy nie słabnie".
Spodobało mi się to i pragnę zachęcać ludzi do wzajemnej modlitwy. Co Wy o tym sądzicie?
Stworzyłem stronę internetową, aby rozpowszechniać tę wspaniałą ideę. Zachęcam więc do wspólnej, wzajemnej modlitwy. Dla ułatwienia organizacji ludzi z całej Polski powstała wspomniana wcześniej strona, którą można znaleźć pod adresem: wzajemnamodlitwa.orq.pl lub modlitwa.webatu.com. Chodzi mi o wzajemną modlitwę, czyli np. jeden człowiek modli się w intencji drugiego, a ten drugi w intencji pierwszego. :D

Serdecznie zapraszam i zachęcam do włączenia się!wzajemnamodlitwa.orq.pl modlitwa.webatu.com

świetny pomysł na pewno zajrzymy do Twojego projektu i przyłączymy się
w grupie siła ;) A w międzyczasie polecam książki katolickie o życiu
Świętych i problemach natury egzystencjalnej, a wszystko to w jednym miejscu
tutaj. tutaj

pomodlsie 

Wysłany: 15-04-14, 15:31   

Wzajemna Modlitwa istnieje już ponad rok, a użytkowników jest 11. 11 osób modli się wzajemnie.

Pragnę zaktualizować temat, bo jest to "bomba" temat! Zapraszam do komentarzy i na stronę, bo jest tam wiele nowych, ciekawych informacji, które ciągle są rozbudowywane.

Niedawno strona została usunięta (przez pewien darmowy hosting), ale już istnieje z powrotem. Trzeba było ją na nowo tworzyć, dlatego ma nowy adres: http://wzajemnamodlitwa.96.lt/

Spotkajmy się także na fb! :D

Odpowiedz do tematu