FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Swoje ganicie bo cudzego nie znacie!
Autor Wiadomość
MRC 

Wysłany: 22-08-14, 07:07   Swoje ganicie bo cudzego nie znacie!

Parafrazując powiedzenie "cudze chwalicie, swego nie znacie" postanowiłem zaprezentować w fotograficznym przekazie pewne "ciekawostki" z tzw. zachodu.

Jaką słodką mordkę ma to maleństwo w wózeczku....

pies nie tylko chodzeniem się nie męczy ale i jedzeniem :lol: Miseczka będąca wyposażeniem wózka bardzo często trafia obok pieska by nie musiał czynić wysiłku w celu zejścia na "ziemię".

Co mieszka w budzie?

Fotografia zza ogrodzenia czyjejś posesji , nie jest to bynajmniej teren lotniska ani nic związanego np. z łowiectwem.

Komu w drogę ......

samoprowadzące niczym szyny do celu drogi nie są wyłącznie domeną Polaków....

Zabytki - tu ważna jest odpowiednia ekspozycja, dbanie o nienaganny stan budowli i miła pani przewodnik .....

Na zakończenie dam sympatyczny akcent dla miłośników niebieskich ptaków :angel:

hiob 
Administrator

Wysłany: 22-08-14, 07:38   

Te pieski w wózeczkach to rzeczywiście chore. Ludziom się zupełnie popierniczyło w główkach. Ale pokazuje to, jak wielką mamy potrzebę posiadania rodzin, dzieci i gdy tych dzieci nie mamy, coś tę pustkę musi wypełnić.

MRC 

Wysłany: 22-08-14, 09:47   

hiob napisał/a:
Te pieski w wózeczkach to rzeczywiście chore. Ludziom się zupełnie popierniczyło w główkach. Ale pokazuje to, jak wielką mamy potrzebę posiadania rodzin, dzieci i gdy tych dzieci nie mamy, coś tę pustkę musi wypełnić.

a powiedz mi jak wygląda sprawa pupili w USA. Też im tak dogadzają ?

hiob 
Administrator

Wysłany: 22-08-14, 11:07   

W Ameryce psiaki biegają na swoich łapach. Jeszcze nie widziałem tu psa w wózeczku dla dzieci.

Anteas
[Usunięty]

Wysłany: 29-08-14, 15:40   

hiob napisał/a:
Ludziom się zupełnie popierniczyło w główkach.

Nie sposób się z tym wnioskiem nie zgodzić :-)

Angel 
Przyjaciel forum

Wysłany: 11-09-14, 23:08   

hiob napisał/a:

W pełni się z Tobą zgadzam, Hiobie.

Szkoda mi tych piesków. Mój to ma tylko spinkę na głowie, żeby coś widział na oczy :D

MRC 

Wysłany: 20-09-14, 18:57   

A to fotki w klimacie architektury + rolnictwa z dzisiaj i to z okolic dużego miasta :mrgreen:

Arturo 
Moderator

Wysłany: 21-09-14, 19:31   

MRC napisał/a:
A to fotki w klimacie architektury + rolnictwa z dzisiaj i to z okolic dużego miasta :mrgreen:

Z tego co widzę to jest to farma krów mlecznych. Myślałem że robienie kiszonki w silosach przejazdowych to już relikt i się tego nie robi (na rzecz kiszonki w owiniętych balach), a jednak jak widzę to dalej się robi nawet w Belgii. Te opony służą jako ciężarki do przygniatania pryzmy kiszonki.
Pozdrawiam
Artur

MRC 

Wysłany: 24-09-14, 07:48   

Arturo napisał/a:
Myślałem że robienie kiszonki w silosach przejazdowych to już relikt i się tego nie robi (na rzecz kiszonki w owiniętych balach), a jednak jak widzę to dalej się robi nawet w Belgii. Te opony służą jako ciężarki do przygniatania pryzmy kiszonki.
Pozdrawiam
Artur

Ja też byłem o tym przekonany że to już odeszło w niepamięć do tego stopnia że nawet naszych farmerów o to zapytałem. Tutaj się wypala ścierniska, obornik zostawia się w niezabezpieczonych zbiornikach i rozlewa się to po drogach, przenika do wód gruntowych etc - jednym słowem juropa Panie :D

Anteas
[Usunięty]

Wysłany: 12-10-14, 19:38   

Nie wiem czy ten link tu pasuje, ale skoro MRC tu umieścił zdjęcia tych biednych czworonogów, to i ja tu właśnie pozwalam sobie umieścić. Proszę, nie czytajcie przy jedzeniu bo się udławicie ze śmiechu, i będę się musiał spowiadać z nieumyślnego spowodowania... :lol:

ferdek 

Wysłany: 13-10-14, 07:32   

He he, dobre Anteas :D

- czym się zajmujesz?

-a, pracuję sobie jako "przepraszacz"

A może jakąś inną nazwę ten fach ma :D

Z pewnością tego typu usług będzie coraz więcej, pozostaje nam tylko z nich korzystać ;-)

Odpowiedz do tematu