Wizyta Hioba w Warszawie - 25-27 czerwca 2015 roku

Wszelkie wiadomości i tematy związane z wizytą w Polsce w 2015 roku.
Awatar użytkownika
towas
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 18-01-14, 08:18
Lokalizacja: Warsaw

Wizyta Hioba w Warszawie - 25-27 czerwca 2015 roku

Post autor: towas » 11-04-15, 14:49

Drodzy warszawiacy, ponieważ znamy już termin najbliższej wizyty Hioba w naszym obecnie :) stołecznym mieście, proponuję abyśmy może wysnuli już pewne plany i propozycje spotkania. Wiadomo, że Hiob ma zaplanowaną wizytę w MZA, z forum chyba nie wynika narazie, by były inne pomysły. Dlatego pozwalam sobie utworzyć taki oto temat.
Ostatnio zmieniony 24-06-15, 08:19 przez towas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Markus
Przyjaciel forum
Posty: 13
Rejestracja: 06-03-15, 07:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wizyta Hioba w Warszawie - 26 czerwca 2015 roku

Post autor: Markus » 13-04-15, 09:29

towas pisze:Drodzy warszawiacy, ponieważ znamy już termin najbliższej wizyty Hioba w naszym obecnie :) stołecznym mieście, proponuję abyśmy może wysnuli już pewne plany i propozycje spotkania. Wiadomo, że Hiob ma zaplanowaną wizytę w MZA, z forum chyba nie wynika narazie, by były inne pomysły. Dlatego pozwalam sobie utworzyć taki oto temat.
Ponieważ jestem ministrem zamieszania d/s MZA, pozwolę sobie zaznaczyć że wizyta w tymże przedsiębiorstwie nie jest na kwadrans, a na kilka godzin. Nie zdradzam co jest w planach tejże wizyty, bo i tak wszystkiego zapewne dowiecie się z ciekawostek, a ponadto trudno mi określić na dzień dzisiejszy, o której się to skończy. Tak że z planowaniem ostrożnie, choć i tak wszystko zależy od Hioba, bo to on ma tutaj status VIP. I niestety nie mogę wszystkich chętnych wprowadzić.

Awatar użytkownika
towas
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 18-01-14, 08:18
Lokalizacja: Warsaw

Re: Wizyta Hioba w Warszawie - 26 czerwca 2015 roku

Post autor: towas » 13-04-15, 09:37

markus pisze: Ponieważ jestem ministrem zamieszania d/s MZA, pozwolę sobie zaznaczyć że wizyta w tymże przedsiębiorstwie nie jest na kwadrans, a na kilka godzin.
Ale czerwcowy dzień jest długi, może uda się zorganizować jeszcze jakieś spokojniejsze spotkanie, np w jakiejś parafii lub tak zwyczajnie, w knajpie. Napewno wizyta w MZA będzie największą frajdą dla naszego Gościa, ale może uda się coś jeszcze. Zatem temat podtrzymuję. :)
Ostatnio zmieniony 13-04-15, 09:41 przez towas, łącznie zmieniany 3 razy.
"Ja zaś zaufałem Twemu miłosierdziu;
niech się cieszy me serce z Twojej pomocy,
chcę śpiewać Panu, który obdarzył mnie dobrem."
Ps 13, 6.

Awatar użytkownika
Markus
Przyjaciel forum
Posty: 13
Rejestracja: 06-03-15, 07:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Markus » 13-04-15, 12:13

towas pisze:ale może uda się coś jeszcze. Zatem temat podtrzymuję. :)
Ja nie mówię żeby nie planować w ogóle, a jedynie zalecam ostrożność co do czasu :D

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 13-04-15, 15:39

Ja się pewnie zjawię w Warszawie na parę dni, więc może przyjadę dzień wcześniej. Ktoś wspominał o zaproszeniu do Łodzi dzień po Warszawie, stąd takie wstępne plany. Są też inne pomysły, jak np. szkoła jazdy - konkretnie dryfting, ale o tym napiszę w wątku o Torze Kielce.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Markus
Przyjaciel forum
Posty: 13
Rejestracja: 06-03-15, 07:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Markus » 13-04-15, 18:05

No to w takim razie z czasem nie ma się co szczypać :)

Awatar użytkownika
towas
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 18-01-14, 08:18
Lokalizacja: Warsaw

Post autor: towas » 13-04-15, 19:38

dokładnie :)
"Ja zaś zaufałem Twemu miłosierdziu;
niech się cieszy me serce z Twojej pomocy,
chcę śpiewać Panu, który obdarzył mnie dobrem."
Ps 13, 6.

Awatar użytkownika
towas
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 18-01-14, 08:18
Lokalizacja: Warsaw

Post autor: towas » 01-06-15, 09:40

Czy są już znane dokładniejsze plany Hioba na ten dzień w Warszawie?
Ostatnio zmieniony 01-06-15, 09:42 przez towas, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ja zaś zaufałem Twemu miłosierdziu;
niech się cieszy me serce z Twojej pomocy,
chcę śpiewać Panu, który obdarzył mnie dobrem."
Ps 13, 6.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 01-06-15, 16:51

towas pisze:Czy są już znane dokładniejsze plany Hioba na ten dzień w Warszawie?
Nie, na razie nie ma żadnych innych planów. Chciałbym zobaczyć muzeum NOT w PKiN i muzeum w Otrębusach.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Markus
Przyjaciel forum
Posty: 13
Rejestracja: 06-03-15, 07:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Markus » 01-06-15, 17:23

Nie, na razie nie ma żadnych innych planów. Chciałbym zobaczyć muzeum NOT w PKiN i muzeum w Otrębusach.
Myślałem absorbować Hioba w godz. +/- 11:00 - 18:00. Jeśli była by możliwość przeniesienia Otrębus na sobotę, sam bym się bardzo chętnie wybrał :)

Awatar użytkownika
towas
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 18-01-14, 08:18
Lokalizacja: Warsaw

Post autor: towas » 09-06-15, 16:57

Aż na tyle czasu chcesz nam Hioba zabrać? :) Powinna być jakaś sprawiedliwość w czasie …
"Ja zaś zaufałem Twemu miłosierdziu;
niech się cieszy me serce z Twojej pomocy,
chcę śpiewać Panu, który obdarzył mnie dobrem."
Ps 13, 6.

Krzysztof.
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 25-05-15, 20:24
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Krzysztof. » 11-06-15, 15:10

Napisałem pod filmem na YT, ale i tutaj napiszę.

Hiob co do Otrębus. Czy wiesz już na jak długo możesz zabawić pod Warszawą tj. mniej więcej od której do której godziny. Bo, może gdybyś chciał, to w okolicy jest jeszcze Muzeum Iwaszkiewicza. Można zwiedzać dom państwa Iwaszkiewiczów. No i jest w Otrębusach jeszcze zespół pieśni i tańca "Mazowsze". Więc jakby czas Ci pozwolił, to ja z chęcią pokażę Ci te okolicę. Mieszkam tu od urodzenia i naprawdę warto odwiedzić jeszcze te dwa wspomniane przeze mnie miejsca.

Dodatkowo jest w Milanówku "cmentarzysko" aut pana Tadeusza Tabenckiego. Nie, wiem ile tam jeszcze tego zostało, i czy nie zagrodzili terenu dokładniej, bo byłem tam jakieś 3 - 4 lata temu ostatnio. Ale, można było śmiało wejść na posesję i obejrzeć wszystko. Jeżeli będziesz zainteresowany, to wybiorę się tam w weekend i obadam sytuacje co i jak. Tutaj link :
http://www.motocaina.pl/artykul/cmentar ... -6228.html

Auto, mam także spokojnie te wszystkie miejsca w ciągu 4 góra 5 godzin można zwiedzić. No, chyba że zbierze się nas więcej osób, to i pewnie trochę się czas zwiedzania wydłuży.

Myszu
Przyjaciel forum
Posty: 13
Rejestracja: 07-04-15, 21:24
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszu » 14-06-15, 14:25

hiob pisze:Ktoś wspominał o zaproszeniu do Łodzi dzień po Warszawie
Hiobie i jak, zamierzasz odwiedzić też Łódź? Chętnie bym zamienił parę słów z tobą. :mrgreen: Ale nie obrażę się, jak nie przyjedziesz, bo wiem, że jest to uciążliwe dla Ciebie i Pani Grażynki.

Awatar użytkownika
Markus
Przyjaciel forum
Posty: 13
Rejestracja: 06-03-15, 07:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Markus » 15-06-15, 11:24

towas pisze:Aż na tyle czasu chcesz nam Hioba zabrać? :) Powinna być jakaś sprawiedliwość w czasie …
No jest sprawiedliwość, przecież przed nami cała sobota po piątku nastaje :)

Awatar użytkownika
GiE
Przyjaciel forum
Posty: 306
Rejestracja: 17-01-10, 21:53
Lokalizacja: Polska

Post autor: GiE » 16-06-15, 23:12

Z niecierpliwością czekam na konkrety związane z wizytą Hioba w Warszawie. Służę wszelką pomocą. Gdyby wizyta odbyła się jednak przed 26 czerwca służę też noclegiem.

ODPOWIEDZ