Tajemnicze dźwięki na całym świecie. Zwiastun apokalipsy?

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Czesiek
Przyjaciel forum
Posty: 8
Rejestracja: 13-06-15, 23:53
Lokalizacja: Kraków

Tajemnicze dźwięki na całym świecie. Zwiastun apokalipsy?

Post autor: Czesiek » 18-06-15, 05:15

Znalazłem pewien artykuł o dziwnych dźwiękach które słychać na całym świecie http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/11 ... apokalipsy

Co o tym sądzicie?

Dominik

Post autor: Dominik » 18-06-15, 09:03

hahahaha

Oglądaliście film Wojna Światów? Tam też takie odgłosy były zanim kosmici zaatakowały ziemię.
https://www.youtube.com/watch?v=jzY099ihULs

Jak dla mnie to redaktorzy tego serwisu też są młodymi pelikanami co łykają wszystko, ktoś sobie robi żarty, wrzuca filmiki do neta z dźwiękami na podstawie tego filmy, nic więcej.
Ostatnio zmieniony 18-06-15, 09:17 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twin » 18-06-15, 10:07

Czesiek pisze:Co o tym sądzicie?
Sądzę to samo co napisano w artykule, naturalne zjawisko bez cienia jakiejkolwiek nadprzyrodzonej mocy :-).
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Awatar użytkownika
Mazi
Przyjaciel forum
Posty: 130
Rejestracja: 04-12-14, 22:18
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Mazi » 18-06-15, 10:43

oj Chłopacy chłopacy... Te dziwne dźwięki są normalne. Czasami je słychać ponieważ pod ziemią głęboko znajduje się Lawa. Gorąca lawa. Skoro jest tam lawa to pewnie jakieś gazy też są i w skutek reakcji chemicznych dochodzi do reakcji. Reakcją pewnie jest wybuch. Dlatego słychać dziwne dźwięki czasami. Wiemy że u nas nie wystepują wulkany, ale kto to może tak do końca wiedzieć... natura to natura z którą się nie wygra. Ale jakieś kosmici ?? hm... możliwe że istnieją, ale ja nie widziałem jeszcze ani jednego :D więc nie macie sie co martwić :D
Jeżeli życie daje nam cytryny, zróbmy z nich lemoniadę ;)

Dominik

Post autor: Dominik » 18-06-15, 11:12

Dla mnie te filmy to montaż, podłożony dźwięk i tyle, jak wspomniałem wyżej.

a koniec świata, znaki, musiały być by raczej jednoznaczne, nie do sfałszowania w prosty sposób dla przeciętnego nastolatka, po za tym wszyscy byśmy słyszeli takie dźwięki
Ostatnio zmieniony 18-06-15, 11:13 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Dominik

Post autor: Dominik » 18-06-15, 13:03

dobra dobra,,, to ja uciekam do UK i sobie wysadzajcie te wulkany ;-)

Awatar użytkownika
Mazi
Przyjaciel forum
Posty: 130
Rejestracja: 04-12-14, 22:18
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Mazi » 18-06-15, 15:12

hehe no zgadza się Marcin Etcetera :D żaden koniec świata nie nastąpi bo musiał by walnąć w nas mega wielki meteor co jest niemożliwe bo "wchodząc" a właściwie "uderzajac" w atmosferę, rozbył by sie na miliony małych elementów :D
Jeżeli życie daje nam cytryny, zróbmy z nich lemoniadę ;)

Czesiek
Przyjaciel forum
Posty: 8
Rejestracja: 13-06-15, 23:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Czesiek » 18-06-15, 15:13

Oczywiście to nie żadna moc nadprzyrodzona. Trafiłem na ten artykuł w nocy w pracy. Zaciekawił mnie jak przyroda może płatać figle z ludzi :mrgreen:

Tu mam dziwne dźwięki https://youtu.be/fdFMb3X4jIE

Awatar użytkownika
Arturo
Przyjaciel forum
Posty: 513
Rejestracja: 30-10-10, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Tajemnicze dźwięki na całym świecie. Zwiastun apokalipsy

Post autor: Arturo » 20-07-15, 21:25

Czesiek pisze:Znalazłem pewien artykuł o dziwnych dźwiękach które słychać na całym świecie http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/11 ... apokalipsy

Co o tym sądzicie?
To już nieaktualne. O tych dźwiękach czytałem przed "końcem świata" który miał nadejść 21 grudnia 2012. Że niby te dźwięki miały zwiastować koniec świata. Koniec świata nie nadszedł.

Polecam nie przejmować się tym. Są ważniejsze sprawy w życiu. A koniec świata i tak kiedyś nadejdzie. W Ewangeliach jest sporo na ten temat napisane.

Artur

Awatar użytkownika
Anula
Przyjaciel forum
Posty: 208
Rejestracja: 12-11-07, 19:56
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Anula » 12-08-15, 18:11

Interesujące odgłosy - nie wiadomo czego. No ale jeśli zwiastują koniec rzeczy, to raczej widziałabym tu powód do radości. Niemniej, jak wspomniał Artur, nie powinniśmy się tym zbytnio interesować, dociekać. Bóg wie co robi, a my też - mam nadzieję - że wiemy, co robić :) Co do nas należy.
... Bądż wola Twoja ... od narodzin ... i niech będzie tak już na zawsze ...

Awatar użytkownika
Anula
Przyjaciel forum
Posty: 208
Rejestracja: 12-11-07, 19:56
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Anula » 17-08-15, 12:43

Ku pokrzepieniu cytat św. Faustyny Kowalskiej: "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje" – mówił Jezus Chrystus do Św. Faustyny Kowalskiej.

http://www.fronda.pl/blogi/adversae-res ... 38809.html
... Bądż wola Twoja ... od narodzin ... i niech będzie tak już na zawsze ...

Wiesiekeu
Przyjaciel forum
Posty: 30
Rejestracja: 15-09-14, 13:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wiesiekeu » 08-10-15, 19:35

Proszę przestać oglądać głupie filmy w internecie :) Z tymi dźwiękami jest jak z czarną wołgą za PRL. Nikt nie widział, ale porwanych przybywało. Głowa do góry i róbmy swoje. Chwała Panu Amen :) Ps to, że w Tv pokazują coś czasem z internetu, to tylko świadczy o poziomie dziennikarzy. A że często i gęsto siega on szamba, to szkoda sie w tym brodzić.

ODPOWIEDZ