Nie potrafię uwierzyć w swoje możliwości

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Agnes Antchor
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 29-08-15, 01:14
Lokalizacja: Polska

Post autor: Agnes Antchor » 31-08-15, 12:53

Mam problem z tym, że nie potrafię uwierzyć w swoje możliwości. Stale mnie ktoś krytykuje, a później sama sobie to czynię. Co raz częściej widzę wszystko w ciemnych barwach. Dodatkowo muszę się ukrywać z moją wiarą przed rodziną. Mam słabą psychikę.
Teraz myślę nad moją przyszłością i mam pustkę w głowie.
Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali.

Jan 13:35

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 31-08-15, 17:47

Agnes Antchor, a czy Ty nie jesteś moją córeczką? ;-)

Co prawda Victoria nie musi się przed nikim ukrywać ze swą wiarą, ale też ma olbrzymie problemy z uwierzeniem w samą siebie. Myślę, że wiele młodych osób ma dziś podobny problem.

Jak będzie kamera LIVE to nas odwiedź, porozmawiamy "na żywo". Najbliższa wspólna podróż pewnie będzie jutro, tzn. we wtorek. Będziemy rozjaśniać ciemne barwy naszego życia. :-D Tylko pamiętaj o włączeniu głośników i upewnij się, że ten monitorek koło shoutboxa pokazuje obraz z trasy. W przeciwnym przypadku nie usłyszysz co ja mówię, a ja, ze zrozumialych powodów, nie mogę pisać, gdy jadę.
Ostatnio zmieniony 31-08-15, 17:49 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Czernin
Przyjaciel forum
Posty: 72
Rejestracja: 27-04-14, 21:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Post autor: Czernin » 31-08-15, 23:11

To na pewno nie jest Twoja córka Hiobie, rozmawiałem z Agnes, jest młodsza od Victorii.
hiob pisze: ale też ma olbrzymie problemy z uwierzeniem w samą siebie.
A co powiesz na to? mam mały kłopot z tym: https://www.youtube.com/watch?v=BSlIvhsFq2A
Jeśli nie będziesz umiał myśleć, to świat pomyśli za Ciebie.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 01-09-15, 04:39

Czernin, Mikołaja nieraz oglądam i bardzo go cenię za jego apologetyczne filmiki, ale w życiu nie wszystko jest takie proste, jak on sobie wyobraża. Nie wystarczy choremu na depresję powiedzieć: Nie wygłupiaj się, wstawaj i zabierz się do roboty. Nie wystarczy osobie zmagającej się z niską samooceną powiedzieć: Jesteś cudowna, piękna, Bóg cię kocha, więc przestań marudzić. To jest dużo bardziej skomplikowane i dużo trudniejsze w praktyce.

Mam nadzieję, że Dominik też tu zabierze głos. Sądząc po podpisie w jego postach ("Często mam za mało odwagi, żeby nacisnąć Enter") pewnie mógłby tu coś poradzić.
Ostatnio zmieniony 01-09-15, 04:44 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Dominik

Post autor: Dominik » 01-09-15, 12:32

Agnes Antchor, też mam problem z uwierzeniem w swoje możliwości, ale w przeciwieństwie do Ciebie nikt mnie nie krytykuje. Jak ktoś mnie pyta, co potrafisz zrobić przy komputerze, to ja nic nie umiem powiedzieć. Trzy dni temu założyłem stronę http://dominikborkowski.pl , będę na niej opisywał to co robię przy komputerze, teraz mamy plany tutaj na forum dodać taką funkcje że będzie automatycznie wysyłać maile jubilatom. Opiszę to na swojej stronie jak to zrobiłem. Wtedy, mam taką nadziej że bardziej się sam docenię opisując to, pracodawcy (szukam pracy) mogę podawać adres strony, zobaczy co umiem.
Ostatnio zmieniony 01-09-15, 12:34 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Wiesiekeu
Przyjaciel forum
Posty: 30
Rejestracja: 15-09-14, 13:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wiesiekeu » 07-10-15, 09:46

Witam
Przeczytałem książkę, niebezpieczne osobowości napisaną przez Agenta FBI. I muszę przyznać, że z wieloma osobowościami miałem kontakt ... Sa pewnie ludzi, co się dowartościowują dowalając innym tzw Narcyzy. Jeden sposób, to uciać kontakty z takimi ludźmi i szanować samego siebie. Nie pozwalać sobie, aby Ciebie nie szanowano. Jeżeli tak ktoś robi, kończymy znajomość Nie pozwalajmy zatruwać swojego życia, i zycia bliskich przez takich ludzi. Oni to czesto i gęsto robia celowo.
Cytujac klasyka czytaj Księdza Piotra Pawlukiewicza, ten niedobry miesza w naszym zyciu (lub też Pan Bóg) aby sprawdzić na czym nam naprawde zależy.
Z 2 strony skąd wiesz, że ten zly nie dziala w ten sposób, że mówi Ci ale jesteś ofiara, to Ci sie nie uda, nic z tego nie będzie ... Nie wierz w to. Głowa do góry i do przodu !

Warto posłuchać
Ks. Piotr Pawlukiewicz - Co ja Jestem wart ?
https://www.youtube.com/channel/UCZ2CzE ... Ttg/videos

ODPOWIEDZ