Konkurs z nagrodami!

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Elchuluss
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 26-12-15, 11:37
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Elchuluss » 27-09-16, 21:37

A tu moje propozycje, bardzo amatorskie

http://i.imgur.com/9dhgFpu.png
http://i.imgur.com/euc9t4h.png

denko
Przyjaciel forum
Posty: 49
Rejestracja: 28-09-13, 16:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: denko » 28-09-16, 08:52

ładne logo z motywem "okulary + wąs"?
- NO PROBLEM!!! :)

Obrazek

a tak na poważnie - okulary z wąsem to bardzo ale to bardzo ograny motyw :/
plusem jest to, że dla poszukiwaczy inspiracji Internet ma sporo do zaoferowania ;)

https://www.google.pl/search?q=glasses+ ... he+&imgrc=_
Ostatnio zmieniony 28-09-16, 18:23 przez denko, łącznie zmieniany 3 razy.

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 28-09-16, 09:48

może i oklepany, tym większe wyzwanie, żeby spojrzeć na oklepany temat z nowe perspektywy, co by wyjść poza to oklepanie :)

Dominik

Post autor: Dominik » 28-09-16, 14:57

:-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Morrin
Przyjaciel forum
Posty: 5
Rejestracja: 29-09-14, 23:29
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Morrin » 29-09-16, 10:05

Obrazek jeszcze jeden :)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 29-09-16, 12:27

Dzięki, dzięki. Wszystkie projekty wspaniałe. Niektóre, naprawdę dobre, odpadły z przyczyn technicznych - nie są na przeźroczystym tle. Wyjątek zrobiłem dla jednej propozycji Denko, ale i tak mu nie pomogło. :D Ale doceniam, doceniam.... Na filmie, który, mam nadzieję, skleję dziś lub jutro, będą finałowe propozycje i prośba do widzów, by oceniali i głosowali, a potem jury, czyli Grażynka, wybierze spośród nich zwycięzcę.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Dominik

Post autor: Dominik » 29-09-16, 12:47

Przezroczyste tło można dorobić :-)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 29-09-16, 18:30

Dominik pisze:Przezroczyste tło można dorobić :-)
Jasne, zwłaszcza gdy się wie jak. Ale ja nie wiem i nie mogę poprawiać prac uczestników konkursu. :-/
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

arturooo3
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 02-12-15, 12:33
Lokalizacja: Krakow

Post autor: arturooo3 » 30-09-16, 09:20

W wolnej chwili w weekend postaram się poprawić swoje logo aby miało zaokrąglone okulary, bardziej przypominające te Hioba :)

Dominik

Post autor: Dominik » 30-09-16, 10:07

hiob pisze:
Dominik pisze:Przezroczyste tło można dorobić :-)
Jasne, zwłaszcza gdy się wie jak. Ale ja nie wiem i nie mogę poprawiać prac uczestników konkursu. :-/
Sami uczestnicy konkursu niech to zrobią.
Np. używając darmowego narzędzia GIMP.

jeden z wielu filmów pokazujących jak to zrobić
https://www.youtube.com/watch?v=Ny2xAi2KEps

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 30-09-16, 13:48

derwu pisze:Propozycja identyfikacji wizualnej:
[center]Obrazek[/center]

[center]Obrazek[/center]
Mógłbyś te projekty, zwłaszcza ten bez brody, zamieścić w osobnych obrazkach, na przeźroczystym tle?
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 30-09-16, 18:37

arturooo3, gratulacje. Co prawda nie wygrałeś, bo główny sędzia Grażynka wybrała inne logo, ale wygląda na to, że widzom najbardziej podobał się Twój projekt. Zatem, myślę, Tobie też się należy nagroda pocieszenia w postaci tablicy rejestracyjnej, którą mogę Ci przywieźć do Polski w przyszłym roku, albo wysłać pocztą.

Wszystkim pozostałym też serdecznie dziękuję, z denkiem na czele i z czołem na denku. Konkurs się zakończył, ale na propozycje loga jestem nadal otwarty, bo przecież zawsze coś lepszego może zastąpić to, co jest dobre.

Zwycięski projekt:

Obrazek

Przy okazji pytanie: Potrafiłby ktoś tak to logo poprawić, by zamiast Peterbilta było Volvo, lub KW W900?
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

arturooo3
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 02-12-15, 12:33
Lokalizacja: Krakow

Post autor: arturooo3 » 02-10-16, 10:34

Hiobie, Widzowie, jestem zaszczycony :-D
Jeżeli to nie problem to preferowałbym przesłanie pocztą (adres napiszę w prywatnej wiadomości).

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 02-10-16, 16:02

arturooo3, Napisz mi także, czy chcesz "czystą" rejestrację, czy z dedykacją, a jeśli tak, to czy "na froncie", czy z tyłu i jak masz na imię. A poniżej kolejne propozycje zwycięzcy konkursu, Łukasza, z KW i z Volvo. Projekt Volvo by Denko lepszy, bo są też lampy, ale chyba KW będzie zwycięzcą.

Może jedynie ktoś, (tzn. denko :D) poprawi ten projekt, robiąc przeźroczyste tło? Także minimalne pogrubienie liter w napisie HIOB chyba by poprawiło wizerunek. Tzn zmniejszenie przerw między literkami - choć co do tego to nie jestem do końca pewien. Czytelność napisu może się zepsuć. :-?

Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 02-10-16, 16:38

denko, please, możesz zrobić w swoich projektach przezroczyste tło? Ja naprawdę nie potrafię jeszcze tego sam zrobić. :( A przy okazji poprawić tego KW? :mrgreen: :*
Ostatnio zmieniony 02-10-16, 16:39 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ