Instrukcja dodawania zdjęć na forum

Tutaj można zgłosić problemy związane z funkcjonowaniem forum oraz z widocznością hioba w kamerze lub poszukać dla nich rozwiązania. Mówimy też tutaj o narzędziach, które mogą wesprzeć naszą aktywność na forum, wrzucanie zdjęć, itp.

Moderator: Ben

Pawel88
Przyjaciel forum
Posty: 24
Rejestracja: 20-07-16, 15:56
Lokalizacja: Warszawa

Instrukcja dodawania zdjęć na forum

Post autor: Pawel88 » 28-11-16, 16:17

Witam, zakładam ten temat, ponieważ wielokrotnie zwracacie się z pytaniem do Hioba oraz innych forumowiczów jak dodawać zdjęcia na forum.
W dobie internetu jest cała masa serwerów za pośrednictwem, których można dodać zdjęcie na forum.Osobiście polubiłem i polecam serwer : https://zapodaj.net/
1)Po wejściu na stronę klikamy "Na forum "
Obrazek
2)Później "Wybierz plik" i "Zapodaj"
Najlepiej wybrać opcję rozmiaru 200x200
Obrazek
3)Gdy mamy dużo dodanych zdjęć klikamy : Pokaż razem
Obrazek
4)Kopiujemy całość, która znajduje się pod tekstem : BBCode (do wstawienia na forum, wyświetlają miniaturkę):
Można to zrobić za pomocą klawiszy Ctrl+A, następnie klikamy Ctrl+C
Obrazek
5)W białe pole wklejamy skopiowany wcześniej kod.Można to zrobić za pomocą klawiszy Ctrl+V lub klikając prawy guzik myszy, a następnie Wklej
Obrazek
6)Przed dodaniem tematu na forum warto kliknąć "podgląd", aby zobaczyć jak to będzie się prezentować.
Obrazek

Mam nadzieję, że poradnik jest w miarę czytelny.W razie pytań proszę o kontakt poprzez prywatną wiadomość.Pozdrawiam, Paweł.
Ostatnio zmieniony 03-12-16, 18:32 przez Pawel88, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misiek123
Przyjaciel forum
Posty: 22
Rejestracja: 09-02-15, 22:23
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Misiek123 » 03-12-16, 14:48

Dzięki wielkie! Wreszcie mogę dodawać zdjęcia tak jak od zawsze chciałem :D W nagrodę wrzucam link do mojej galerii modeli viewtopic.php?t=3695.

Dominik

Post autor: Dominik » 03-12-16, 18:35

Zły dział, temat przenoszę w odpowiednie miejsce.
Poradnik dobry :-)
Ostatnio zmieniony 03-12-16, 18:37 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ