FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: hiob
29-11-08, 15:14
Prośba o modlitwę
Autor Wiadomość
hiob 

Wysłany: 06-08-05, 02:00   Prośba o modlitwę

Bardzo proszę wszystkich, którzy przeczytają te słowa o modlitwę w intencji taty Inki, jej samej i całej jej rodziny. Tata Inki jest w poważnym stanie, walczy o życie. Nie znam żadnych szczegółów i nie są one teraz ważne, ważne jest, żeby pomóc im naszą modlitwą. Naprawdę proszę o to. Choćby zwykłe, proste westchnięcie do Wszechmogącego, choćby jedno „Ojcze nasz”… cokolwiek możecie. Dziękuję Wam za to w imieniu swoim i Inki.

zbyszek17 

Wysłany: 23-01-17, 19:09   

Bardzo proszę o modlitwę w intencji o zdrowie Kasi .
Dziękuje zbyszek17

dexi 

Wysłany: 12-05-17, 13:18   

Witam, chciałem poprosić o modlitwę w mojej intencji, by Bóg przyjął mnie u siebie, by przebaczył mi grzechy, które popełniłem, by pozwolił mi otrzymać łaski zbawienia a także o czas, bym mógł jeszcze trochę dni, tygodni, miesięcy spędzić na Ziemi i naprawić krzywdy jakie wyrządziłem mu jak i bliskim.

inquisitio 

Wysłany: 16-05-17, 15:42   

Dexi ,Bóg juz Ci odpuścił :)
Twoja prośba tak naprawdę jest wola Ojca , który Cię wzywa . Skoro dostrzegasz ze coś jest w Twoim życiu nie tak, znaczy ze nie jesteś taki zły jak Ci się wydaje .
Jeżeli jesteś katolikiem to dopelnij radości Pana i daj się mu dotknąć ostatecznie w konfesjonale.

Wspieram modlitwą.
Ostatnio zmieniony przez inquisitio 16-05-17, 15:43, w całości zmieniany 1 raz  

Marek MRB 

Wysłany: 17-05-17, 07:28   

Amen

RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI

Civic 

Wysłany: 31-08-17, 15:25   

Witam. Bardzo was proszę o modlitwę za moją babcię która ma 78 lat i ma problem z nogami i ogólnie jest z nią zle a moja mama się boi że to już koniec jest bo mało co z nią kontakt jest. W szpitalu leży ale nawet jej kroplówki nie dali..... A odwodniona

Pozdrawiam i proszę o modlitwę o poprawę stanu ponieważ wiem że modlitwa własnie wielu ludzi ma siłę w pojedynkę nie ma tej mocy babcia wierząca chodziła do Kościoła codziennie ale niestety modlitwy jej nie zostały wysłuchane i cierpi.

Marek MRB 

Wysłany: 08-10-17, 10:41   

Kochani, bardzo Was proszę o modlitwę za Moją Zonę, Marzenkę.
Ma kolejny atak choroby, na którą cierpi.
Byłbym też wdzięczny za modlitewne wsparcie mnie w tej sytuacji.

RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI

mamamondfa 

Wysłany: 08-10-17, 21:11   

Matko Boska Nieustającej Pomocy, Twój Boski Syn, którego na ręku trzymasz, wysłuchuje każdą Twoją prośbę.

Poleć Mu także chorego, za którego dzisiaj w pokorze modlę się do Ciebie.

Rzeknij tylko słowo, a chory wróci do zdrowia.

Nie odmawiaj mi tej łaski, chorzy mają szczególne prawo do Twej dobroci.

Proś przeto Jezusa, aby nam to drogie życie zachował.

Ty sama bądź dla chorego dobrą i miłosierną Lekarką, a przy Twojej Pomocy z pewnością odzyska utracone siły. Gdyby jednak Bóg, którego wola rządzi światem, inaczej postanowił, wspomóż, o Matko, chorego i daj mu siłę, aby przyjął kielich goryczy i zdał się spokojnie na rozporządzenia Boga Wszechmocnego.

Daj mu cierpliwość, broń od rozpaczy, Matko, Ty jesteś tak potężna, możesz nas pocieszyć.

Jesteś Matką Najlepszą, pragniesz nas uratować.

Wysłuchaj więc nas łaskawie i przyjdź nam z pomocą. Amen

Terezjusz 

Wysłany: 11-10-17, 16:38   

Marku polecam Twoją żonę w modlitwie Panu, poproszę również o modlitwę członków naszej forumowej Róży różańcowej.
Ostatnio zmieniony przez Terezjusz 11-10-17, 16:38, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu