Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 01-07-17, 11:51

Intencje lipcowe + zaktualizowane intencje stałe, przypominam także link do Przydziału Tajemnic:

Przydział Tajemnic

Intencje prywatne członków Grupy Różańcowej

Intencje stałe Grupy Różańcowej

Błogosławionego dnia! :-)

voyak1
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 29-06-17, 20:11

Post autor: voyak1 » 01-07-17, 13:59

Potwierdzam obecność na lipiec i od razu również na sierpień

Rose_jo
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 02-07-17, 13:35

Post autor: Rose_jo » 02-07-17, 20:33

Witam wszystkich,
Potwierdzam obecność.
Pozdrawiam! :)

Ola82
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 01-07-17, 14:48
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Ola82 » 02-07-17, 21:32

potwierdzam na lipiec i pozdrawiam ;-)

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Post autor: Iza » 03-07-17, 10:42

Proszę Was o pilną modlitwę w intencji Beaty i jej zmarłego ojca Adama, a także o dodanie tej intencji do naszych lipocowych jako intencję stałą. Ojciec Beaty zaginął, po paru dniach znaleźli go martwego, dziś Beata dowiedziała się, że odebrał sobie życie. Sama miała z nim skomplikowaną relację, relację z Bogiem też ma nie do końca poukładaną, jest w wielkiej rozsypce i musi teraz sama wszystko ogarnąć. W dodatku sama ma za sobą próbę samobójczą, po której ojciec się nią wtedy zaopiekował, a rok temu zmarł jej mąż.
O siły dla Beaty oraz o Boże Miłosierdzie dla śp. Adama.
Bóg zapłać!
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Rose_jo
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 02-07-17, 13:35

Post autor: Rose_jo » 03-07-17, 13:43

Pomodle się dziś za Beatę i jej Tatę.

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Vul » 03-07-17, 20:05

Bardzo dziękuję za modlitwę. Profesor przeszczepiający powiedział, że wątroba była tak jakby to była moja oryginalna. Wszystko idealnie pasowało. To pierwszy cud wymodlony przez wszsytkich osłaniających mnie modlitwą. Jestem w 6-tej dobie po operacji: chodzę, przenieśli mnie z chirurgicznego na ogólny. Wyniki mam rewelacyjne i szybki zrost bardzo imponujący. To kolejne cuda. Jak wyniki się powtórzą we wtorek (jutro) i w czwartek to profesor powiedział, że w czwartek mnie wypuszczą do domu (sic!). To była by 9-ta doba po operacji. Kolejny cud.
Jeszcze raz dziękuję. Nie nastawiam się na nic, ufam w miłosierdzie Pańskie. Może Bóg chce pokazać siłę modlitwy.
Z Panem Bogiem!
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Post autor: Iza » 04-07-17, 10:40

Vul pisze:Bardzo dziękuję za modlitwę. Profesor przeszczepiający powiedział, że wątroba była tak jakby to była moja oryginalna. Wszystko idealnie pasowało. To pierwszy cud wymodlony przez wszsytkich osłaniających mnie modlitwą. Jestem w 6-tej dobie po operacji: chodzę, przenieśli mnie z chirurgicznego na ogólny. Wyniki mam rewelacyjne i szybki zrost bardzo imponujący. To kolejne cuda. Jak wyniki się powtórzą we wtorek (jutro) i w czwartek to profesor powiedział, że w czwartek mnie wypuszczą do domu (sic!). To była by 9-ta doba po operacji. Kolejny cud.
Jeszcze raz dziękuję. Nie nastawiam się na nic, ufam w miłosierdzie Pańskie. Może Bóg chce pokazać siłę modlitwy.
Z Panem Bogiem!
Bóg jest dobry, chwała Panu! :-)
Pamiętam w modlitwie! :)
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Post autor: Iza » 04-07-17, 10:47

Rose_jo pisze:Pomodle się dziś za Beatę i jej Tatę.
Dziękuję w imieniu Beaty, Rose_jo. To jest przyjaciółka mojej koleżanki, ja Beaty nie znam, ale koleżanka napisała mi, że jest ona bardzo wzruszona tym, że tyle osób się za nią modli.
Jutro pogrzeb.
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 04-07-17, 21:10

Vul pisze:Bardzo dziękuję za modlitwę. Profesor przeszczepiający powiedział, że wątroba była tak jakby to była moja oryginalna. Wszystko idealnie pasowało. To pierwszy cud wymodlony przez wszsytkich osłaniających mnie modlitwą. Jestem w 6-tej dobie po operacji: chodzę, przenieśli mnie z chirurgicznego na ogólny. Wyniki mam rewelacyjne i szybki zrost bardzo imponujący. To kolejne cuda. Jak wyniki się powtórzą we wtorek (jutro) i w czwartek to profesor powiedział, że w czwartek mnie wypuszczą do domu (sic!). To była by 9-ta doba po operacji. Kolejny cud.
Jeszcze raz dziękuję. Nie nastawiam się na nic, ufam w miłosierdzie Pańskie. Może Bóg chce pokazać siłę modlitwy.
Z Panem Bogiem!
Bogu niech będą dzięki, wracaj do zdrowia Janusz, pamiętam w modlitwie! :)

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 05-07-17, 12:40

w Fatimie bede od 11 do 15 sierpnia gdzie bedziemy modlic sie na 100 lecie objawien . choc wiadomo ze w 1917 roku objawienie w sierpniu bylo nie 13 a 19 .
mozecie wpisywac intencje , ktore zaniose do Pani Fatimskiej . nie musza byc szczegolowe . moga byc np " w intencji Bogu wiadomej " . kazdy niech po swojemu . intencje poloze dokladnie w tym miejscu gdzie ukazala sie Matka Boza . Wasze zadanie to modlitwy by pielgrzymka byla udana i owocna .

oczywiscie polecam transmisje rozancowe na zywo z Fatimy w kazdy dzien powszedni o 19.30 na wloskim kanale TV-PACE .

pozdrawiam VUL-a i wszystkich z naszej Grupy Rozancowej .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
gossia
Przyjaciel forum
Posty: 19
Rejestracja: 28-06-17, 15:57
Kontakt:

Post autor: gossia » 06-07-17, 09:53

Vul pisze:Bardzo dziękuję za modlitwę. Profesor przeszczepiający powiedział, że wątroba była tak jakby to była moja oryginalna. Wszystko idealnie pasowało. To pierwszy cud wymodlony przez wszsytkich osłaniających mnie modlitwą. Jestem w 6-tej dobie po operacji: chodzę, przenieśli mnie z chirurgicznego na ogólny. Wyniki mam rewelacyjne i szybki zrost bardzo imponujący. To kolejne cuda. Jak wyniki się powtórzą we wtorek (jutro) i w czwartek to profesor powiedział, że w czwartek mnie wypuszczą do domu (sic!). To była by 9-ta doba po operacji. Kolejny cud.
Jeszcze raz dziękuję. Nie nastawiam się na nic, ufam w miłosierdzie Pańskie. Może Bóg chce pokazać siłę modlitwy.
Z Panem Bogiem!
Bardzo się cieszę i trwam w modlitwie :)


Dariusz W intencji Bogu wiadomej ;) Z góry dziękuję :)

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59D2FEB9
"Ponieważ kocham ciebie, ponieważ Bóg ciebie kocha!"

Matka Teresa z Kalkuty:)

https://www.facebook.com/Serwis-Ewangel ... 467576327/

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 07-07-17, 01:49

Januszu Vul , oby zdrowie bylo coraz lepsze . zdarza sie ze po kilku latach od przeszczepu watraby wystepuja komplikacje . jako dzialania wyprzedzajace zastosuj - rano na pusty zoladek dopiero co ugotowana cebule . nie musisz codziennie . w ciagu dnia lyzeczke ostropestu plamistego . i Alleluja i do przodu !

w najblizszy czwartek kolejny trzynasty w tym roku czyli 100 lecie objawien fatimskich .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Vul » 09-07-17, 13:12

Dziękuję za radę. Zastosuję się. U osób modlących się za mnie takie rady mają inny wydzwięk. Ja już od trzech dni w domu. Wiem, że wątrobę organizm może zacząć odrzucach i po 3-ch i po 8-miu latach. Zatem trwam w modlitwię i zachwycie nad Bożymi cudami. Jeżeli jest cud to jest jakiś tego zamysł :)
Dziękuję wszystkim za pamięć i modlitwę :)
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Post autor: beti2503 » 11-07-17, 15:23

Kochani, proszę Was o modlitwę za małżeństwo Joanny i Michała, o Boże błogosławieństwo dla nich. Niech Bóg w Swoim Miłosierdziu ukaże im moc Sakramentu Małżeństwa, pomoże przebaczyć i utwierdzi ich miłość. Pamiętam o Was w modlitwie! :angel:
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

ODPOWIEDZ