Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
DawGad
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 24-11-16, 02:35
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przedstaw się!

Post autor: DawGad » 25-11-16, 09:47

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Dawid, mieszkam w Gliwicach. O Hiobie dowiedziałem się przypadkowo przeglądając materiały na youtube, chciałem kupić BMW i natrafiłem na filmik z Jego M3. Od tego czasu jestem wiernym fanem kanału truckerhiob. Od dwóch tygodni zacząłem śledzić również forum, spodobało mi się podróżowanie na livestream.
A sumarycznie do zakupu BMW nie doszło ;-)

Amo Amare
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 12-11-16, 21:49
Lokalizacja: Warszawa

Dzień dobry

Post autor: Amo Amare » 25-11-16, 13:56

Próbowałem się przedstawiać już 2 razy, ale nie widzę tych wpisów. Chyba coś robię nie tak, ale może tym razem się uda.
Mam na imię Marcin i nie specjalnie lubię o sobie pisać (chyba trudno o sobie obiektywnie, lepiej niech oceniają inni). Od 18 lat mieszkam w Warszawie, a urodziłem się 38 lat temu w Garbatce Letnisko, rzut beretem przez Wisłę od Dęblina. Na blog Hioba trafiłem przy okazji youtubowych wycieczek po truckerskich kanałach, choć nie jestem póki co kierowcą ciężarówki, pomimo posiadania uprawnień ku temu. Na jazdę tirami mam nadzieję że przyjdzie jeszcze czas. Póki co pracuję w branży energetycznej a w weekendy posługuję jako organista na warszawskim Wawrze. Codzienne powody do radości i złości przysparzają mi moje 3 dziewczyny, tj. żona i 2 córki (4 i 7 latka). Tyle ze spraw ludzkich,a z boskich, ufam Bogu ufam w Jego dobroć i wierzę że doświadczenia, które nas spotykają są wyrazem Jego dobroci wobec nas i Jego opatrznościowego działania.

Ps. Do wpisu Arka, dobrze że napisałeś że masz 19 lat bo normalnie im dalej czytałem tym się bardziej dziwiłem, że taki młody człowiek ma poukładane w głowie lepiej niż nie jeden 40-latek.
Jezu ufam Tobie

mamamondfa

Re: Przedstaw się!

Post autor: mamamondfa » 06-12-16, 07:37

Haaaaj Amo Amare :) miło Cię (Was) widzieć. Pozdrawiam córki :) Mamy tu wątek o dzieciach w Hyde parku. Jeżeli masz ochotę możesz nam coś więcej opowiedzieć o swoich dziewczynach :witam:

juby.miechow
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 04-01-17, 15:09
Lokalizacja: Miechów/Małopolska

Re: Przedstaw się!

Post autor: juby.miechow » 14-01-17, 22:58

Witajcie Koledzy i Koleżanki. Mam na imię Wojtek, mieszkam w małej miejscowości niedaleko Miechowa (40km od Krakowa), lat 26. Od dwóch lat kierowca w transporcie międzynarodowym, wcześniej prowadziłem gospodarstwo rolne które jest i będzie pasją mojego życia. Lecz z kłopotów finansowych musiałem iść do pracy. Od 2008 roku jestem strażakiem ochotnikiem, ratowanie ludzi jest moją życiową misją. Swoje życie kieruję maksymą ,,Bogu na chwałę, ludziom na pożytek!’’.

Pozdrawiam.

mamamondfa

Re: Przedstaw się!

Post autor: mamamondfa » 15-01-17, 21:47

O! Wszystkie strażaki to fajne chłopaki :) do tego Wojtuś :) Miło Cię widzieć juby.miechow, fajnie że jesteś!

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Przedstaw się!

Post autor: JJacek » 16-01-17, 15:38

Witam w imieniu hioba i wszystkich władz forum nowo przybyłych użytkowników :)

dudi6
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 01-01-16, 13:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Przedstaw się!

Post autor: dudi6 » 23-01-17, 11:30

Witam wszystkich :) Mam na imię Patryk i pochodzę z okolic Tarnowa a obecnie mieszkam w Nowym Sączu, jestem dosyć młody bo mam 20lat.
Pracuję jako ochroniarz, chodziłem też na studia ale zrezygnowałem i nie tak jak większość ludzi mi wmawia że przez to iż jestem leniem itd. ale zrezygnowałem ponieważ nie czułem się dobrze na studiach i nie zamierzam robić czegoś w życiu na siłę.
Również chciałbym wspomnieć że jestem tylko po liceum ogólnokształcącym ale to nie znaczy że nic nie umiem i niczego nie potrafię, ponieważ nie tylko papierek daje umiejętności a ja natomiast bardzo dobrze znam się na informatyce, kulturystyce a takżę na motoryzacji co wynika z mojej pasji do głównie motocykli.
Obecnie zbieram sobie pieniądze i będę się starał wyjechać do wujka do Ameryki w poszukiwaniu "lepszego życia" :D
Próbuję również rozwinąć własną firmę, może akurat się uda ale niestety na razie nie zapowiada się dobrze :/
Czyli w skrócie można powiedzieć że jestem młodym chłopakiem szukającym dopiero swojej drogi w życiu.
Jestem także abstynentem od urodzenia, czyli równo tyle ile mam lat, miesięcy, dni, godzin itd. nie napiłem się ani kropli alkoholu i jestem z tego na prawdę bardzo dumny oraz planuje do końca życia wytrzymać w abstynencji.
Hioba oglądam już bardzo długi czas, a trafiłem na niego przeszukując youtube w poszukiwaniu vlogów z Ameryki.
Pozdrawiam wszystkich ;)

maciekgniezno
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 07-02-17, 12:44
Lokalizacja: Gniezno

Witam!

Post autor: maciekgniezno » 07-02-17, 23:41

Witam!

Mam na imię Maciej i pochodzę z Gniezna. W Pierwszej Stolicy mieszkam od urodzenia czyli od 27 lat. Jestem pracownikiem naukowym oraz piszę doktorat. Mam szczęście ponieważ uwielbiam swoją pracę. Moją pasją jest motoryzacja, lubię oldtimery i youngtimery :) Interesuję się również muzyką, językami obcymi, kulturą i tradycją Chin...wiele tego. Na kanał Hioba trafiłem przypadkowo cztery lata temu. W 2014 roku przeprowadziłem z Piotrem krótki wywiad na mojego bloga motoryzacyjnego. Hiob oczywiście odpowiedział :)

Teraz postanowiłem dołączyć do forum. Staram się regularnie śledzić profil Hioba na YouTube. Podziwiam Hioba za jego otwartość, inteligencję, spokój i pasję. Sądzę, że jest wspaniałym człowiekiem, który pomimo ciężkiej pracy poświęca swój czas oraz energię na wirtualną społeczność. Mam nadzieję, że uda mi się spotkać Piotra przy okazji jego kolejnej podróży do Polski. Może w Poznaniu? Pozdrawiam

busowicz
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 20-02-17, 11:30

Re: Przedstaw się!

Post autor: busowicz » 20-02-17, 11:53

Witam wszystkich,lubie truckera Hioba bo sam jestem kierowcą i podziwiam go ,że ma czas i chęci aby dzielić się swą zawodową codziennością.

lukas dżip
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 24-05-17, 23:51
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Przedstaw się!

Post autor: lukas dżip » 15-06-17, 14:31

Witam serdecznie, mam na imię Łukasz, aktualnie lat 30. Urodziłem się i mieszkam w Bielsku-Białej, z zawodu i z zamiłowania jestem mechanikiem samochodowym, po różnych przebojach zawodowych wreszcie od 6 lat prowadzę własny warsztat samochodów amerykańskich i terenowych. Na forum Hioba trafiłem poprzez film związany z małym fiatem w USA, a na film natomiast trafiłem ze względu na zainteresowanie Ameryką (życie codzienne, standardy, oraz motoryzacja) nie ukrywam że chciałbym kiedyś pomieszkać w Stanach. Głownie ze względu na piękną motoryzację i pogodę a nie jak większość z pobudek finansowych, ponieważ ja na byt w Polsce nie narzekam i żyje mi się tu bardzo dobrze :). Życie moje składa się głownie z pracy, dużo mniej mam czasu na wiarę, rodzinę i przyjemności, ale sukcesywnie staram się zmieniać te proporcje. Mam nadzieje że to forum choć trochę mi w tym pomoże. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na live Hioba. :machamy:

Awatar użytkownika
gossia
Przyjaciel forum
Posty: 19
Rejestracja: 28-06-17, 15:57
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: gossia » 30-06-17, 12:43

Witajcie :) mam na imię Gosia i należę do grupy różańcowej forum :-D

Wiele dobrego słyszałam o tym forum :-) I jestem córką i siostrą kierowcy zawodowego z tym że jeżdżą po Polsce :-D
"Ponieważ kocham ciebie, ponieważ Bóg ciebie kocha!"

Matka Teresa z Kalkuty:)

https://www.facebook.com/Serwis-Ewangel ... 467576327/

Awatar użytkownika
Max Rockatansky
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 29-06-17, 17:41
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Przedstaw się!

Post autor: Max Rockatansky » 03-07-17, 13:45

Witam wszystkich. Mam na imię Piotr nick MAX ROCKATANSKY mieszkam w Zgierzu w woj. łódzkim z wykształcenia mgr. nauk historycznych a zawód wykonywany to "służba w fabryce absurdu". Od ponad 1,5 roku śledzę filmiki Hioba na Youtube a zaczęło się od czerwonego "Maluszka" z uwagi na to iż uwielbiam polskie klasyki motoryzacji :) nie wyłączając z tego całej dziedziny motoryzacji. Z czasem coraz częściej oglądałem wszystkie pozycje na kanale i byłem pod wrażeniem. Z uwagi na pobyt na L4 do końca lipca mogę poświęcić więcej czasu tu, gdyż z uwagi na mój charakter pracy nie mam za wiele czasu. Pozdrawiam serdecznie.

mamamondfa

Re: Przedstaw się!

Post autor: mamamondfa » 05-07-17, 22:16

Witamy wszystkich bardzo serdecznie :) bardzo nam miło, że do nas dołączyliście.
Dla miłych gości :ctree: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :ctree: :)

Awatar użytkownika
gossia
Przyjaciel forum
Posty: 19
Rejestracja: 28-06-17, 15:57
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: gossia » 06-07-17, 09:48

Dziękuję i nawzajem :) dla wszystkich oczywiście :kawa: :jem:
"Ponieważ kocham ciebie, ponieważ Bóg ciebie kocha!"

Matka Teresa z Kalkuty:)

https://www.facebook.com/Serwis-Ewangel ... 467576327/

Awatar użytkownika
Czernin
Przyjaciel forum
Posty: 72
Rejestracja: 27-04-14, 21:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Przedstaw się!

Post autor: Czernin » 07-07-17, 22:44

No siema! 8)
Jeśli nie będziesz umiał myśleć, to świat pomyśli za Ciebie.

ODPOWIEDZ