FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
VOLVO VN, VOLVO WHITE GMC
Autor Wiadomość
damian0494 

Wysłany: 10-10-12, 22:56   

Witam Hiobie mam do Ciebie może nie zbyt ciekawe pytanie ale nurtujące mnie już od dłuższego czasu. Otóż czy w Truckach zza oceanu stosuję się jakiekolwiek elektroniczne systemy bezpieczeństwa , czy technologia mechaniczna jest również rozwinięta w podobnym stopniu jak w Europie ?

Pozdrawiam serdecznie ; )

BS3S
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-13, 19:42   VOLVO WHITE GMC

Interesuje mnie ten model VOLVO z przełomu lat 80/90 niestety na forum nie znalazłem informacji ani tematu o tym modelu... na Truckpaper jest on opisywany jako WIA lub WOLVO WHITE GMC

foto poglądowe

Szubert 

Wysłany: 18-07-13, 20:51   

Ładny truck :D z tyłu tylko jedna oś ? :D to pewnie truck do jady "do o koła komina" ?

BS3S
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-13, 22:14   

dałem zdjecie przykładowe sa tez 3 osiowe... mi osobiscie ten truck przypomina Ford Aeromax / Sterling 9500

Szubert 

Wysłany: 18-07-13, 22:23   

Widzę, że jest z internetu bo jest link na środku zdjęcia. Ale się zapytałem może akurat ktoś się okrętuje gdzie takie trucki z jedną osia z tyłu jeżdżą. :D

hiob 

Wysłany: 10-10-13, 08:29   

damian0494 napisał/a:
Witam Hiobie mam do Ciebie może nie zbyt ciekawe pytanie ale nurtujące mnie już od dłuższego czasu. Otóż czy w Truckach zza oceanu stosuję się jakiekolwiek elektroniczne systemy bezpieczeństwa , czy technologia mechaniczna jest również rozwinięta w podobnym stopniu jak w Europie ?

Pozdrawiam serdecznie ; )

Chyba przeoczyłem to pytanie, bo, widzę, minął już rok od czasu, gdy pytałeś :oops: :mrgreen:

Tutaj mamy takie same technologie, jak w Europie, choć nie wszyscy chcą je stosować. Są np. elektroniczne zabezpieczenia, by zbyt szybko nie wjechać w zakręt, są radary pilnujące boków samochodu i ostrzegające przed zbliżającą się przeszkodą. W US Xpress miałem takie urządzenie - inteligentny tempomat, który, po dojechaniu do poprzedzającego pojazdu nie pozwalał zbliżyć się na niebezpieczną odległość i samochód zwalniał, utrzymując bezpieczny dystans, a gdy np. ktoś wjechał przed mój pojazd i zwolnił, mój samochód hamował sam.

krzycho80 

Wysłany: 17-11-13, 20:36   

co do VOLVO WHITE to takie coś znalazłem

https://www.facebook.com/...&type=1&theater

JJacek 

Wysłany: 20-04-17, 17:01   

Chyba doczekaliśmy się odświeżenia volvo w USA a mianowicie powstał nowy model http://www.volvotrucks.us/trucks/vnr/ bazujący na tym koncepcie http://www.volvotrucks.us/about-volvo/supertruck/
A tu dwa filmiki jakie znalazłem na yt
i
Na tym kanale pozostałe filmiki o nowym modelu

hiob 

Wysłany: 21-04-17, 08:23   

JJacek, najważniejsze, że nadal ma płaski kawałek deski rozdzielczej, więc będzie gdzie położyć laptopa. :D Ciekawe, czy następna dostawa trucków do firmy to będzie właśnie ten model.

JJacek 

Wysłany: 21-04-17, 21:35   

hiob napisał/a:
JJacek, najważniejsze, że nadal ma płaski kawałek deski rozdzielczej, więc będzie gdzie położyć laptopa. :D

To najważniejsze :)

JJacek 

Wysłany: 11-07-17, 19:01   

https://www.volvotrucks.us/trucks/vnl/ Kolejna seria dostała nowy wygląd i nowe oznaczenia modele, ale żeby tu nie zachwalać volvo nadal to odgrzewany kotlet jeżeli chodzi o kabiny :lol:
Ostatnio zmieniony przez JJacek 12-07-17, 10:21, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu