Trwa aktualizacja forum. Pisać już można, skorzystajcie z opcji przypomnij hasło, gdyż hasła przepadły. Nowe hasło dostaniecie mailem, na email podany podczas rejestracji.

"Wielka Nierządnica"

Tutaj są dyskusje na temat wiary. Masz jakieś pytania dotyczące nauki Kościoła, na temat chrześcijaństwa, sekt, wiary, a także komentarz na temat jakiegoś tekstu z mojej stronki? Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i zadać pytania.

Moderator: Marek MRB

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Re: "Wielka Nierządnica"

Post autor: hiob » 12-07-17, 06:32

Sławek Masaker, jest takie przysłowie amerykańskie, że "można przyprowadzić konia do wodopoju, ale nie można go zmusić, by się napił." Na co ktoś kiedyś odpowiedział: "Ale zawsze możemy posolić owies". Zatem sólmy owies, pragnienie napicia się ze źródła prawdy przyjdzie. I myślę, że w takim przypadku nie tylko głoszenie prawdy, ale i modlitwy w intencji naszych rozmówców są bardzo "słone".
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

mamamondfa

Re: "Wielka Nierządnica"

Post autor: mamamondfa » 12-07-17, 20:41

Żeby nie było, że ja wazeliny używam :D ale chciałam tylko wtrącić swoje trzy grosze, jak zawsze :roll: i powiedzieć, że pięknie to ująłeś hiobie :saint:

ODPOWIEDZ