FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstaw się!
Autor Wiadomość
Vul 

Wysłany: 09-07-17, 18:24   

Witam :)
Życzę dobrze spędzonego czasu.

ePiotrek

Wysłany: 18-07-17, 23:44   

Cześć!

Jestem Piotrek.

Mam 21 lat i aktualnie jestem przed 3 rokiem studiów IT w UK. Aktywnie też pracuję jako programista w kilku miejsach (między innymi robie systemy dla policji) Sledzę kanał Hioba od ok. roku. 19 Sierpnia pierwszy raz lecę do Stanów na nie całe 2 tygodnie :) Będę w okolicach NY-Boston-Waszyngton- może Filadelfia jak się uda. Fascynuje się Amerykańskim stylem życia i jestem ciekaw jakie pierwsze wrażenie zrobi na mnie Ameryka.

Zanim wyjechałem na studia do UK to mieszkałem na Górnym Śląsku :)

Wszystkiego dobrego!
Ostatnio zmieniony przez ePiotrek 18-07-17, 23:46, w całości zmieniany 1 raz  

mamamondfa 

Wysłany: 20-07-17, 08:47   

Witamy CięePiotrek modro kapusto i żymlokiem :D :jem: :machamy: miło Cię widzieć :)

jar3ck 

Wysłany: 08-08-17, 13:08   

Laudetur Jesus Christus!

Pora się wreszcie przywitać. :-D Mam na imię Jarek. Dokładnie nie pamiętam, ale na forum trafiłem przypadkowo jakieś 2 lata temu. To był etap, gdy szukałem wyjaśnień na różne trudne tematy dotyczące wiary. Tamten okres w moim życiu mógłbym nazwać "ponownym nawróceniem", gdyż mimo że chodziłem do kościoła, to moje życie było dalekie od Pana Boga. Myślę, że w nawróceniu najbardziej pomógł mi muzyk o pseudonimie Tau. Drugi etap, to podróż do Częstochowy i wymodlenie dziecka, a trzeci to miłość do tradycyjnej liturgii.

Jednak na forum zarejestrowałem się dopiero 2 miesiące temu, czyli krótko po tym, jak odkryłem transmisje na żywo i filmy Hioba na YouTube. Tak jak wspominałem, forum poznałem już znacznie wcześniej, czytając niezwykle mądre wypowiedzi Hioba. Drugie spotkanie z Hiobem "miałem" równie przypadkowe. Lubię motoryzację, w związku z tym od czasu do czasu oglądałem filmy Zachara. Na jego kanale trafiłem na filmy Hioba, na których przedstawiał swoje maszyny. To dziwne, ale wtedy w ogóle nie skojarzyłem, że to ten Hiob z katolik.us. Normalnie wstyd. :-/ Dopiero ponad 2 miesiące temu mnie oświeciło. Zapewne YouTube zaproponował mi jakiś film Hioba dotyczący spraw wiary i wtedy skojarzyłem go po charakterystycznym zaroście. :shock:

To tyle ode mnie. Proszę wybaczyć mi tak długi post, ale chciałem jak najbardziej wiernie opisać, jak tu trafiłem. :-)

Pax et Bonum!
Ostatnio zmieniony przez jar3ck 08-08-17, 13:09, w całości zmieniany 1 raz  

hiob 

Wysłany: 12-08-17, 11:49   

Witam serdecznie wszystkich nowych przyjaciół.

Odpowiedz do tematu