Czytacz

Tutaj można zgłosić problemy związane z funkcjonowaniem forum oraz z widocznością hioba w kamerze lub poszukać dla nich rozwiązania. Mówimy też tutaj o narzędziach, które mogą wesprzeć naszą aktywność na forum, wrzucanie zdjęć, itp.

Moderator: Ben

Ben
Przyjaciel forum
Posty: 17
Rejestracja: 18-08-09, 18:43
Lokalizacja: Monachium

Czytacz

Post autor: Ben » 28-08-17, 19:55

Błędy i życzenia dotyczące czytacza.
"Bog ma plan dla kazdego z nas" -
Ronnie Coleman

planar
Przyjaciel forum
Posty: 58
Rejestracja: 07-04-16, 10:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: planar » 29-08-17, 10:55

Czytacz nie uwzględnia znaków interpunkcyjnych, jak w poprzedniej wersji.

Ben
Przyjaciel forum
Posty: 17
Rejestracja: 18-08-09, 18:43
Lokalizacja: Monachium

Post autor: Ben » 30-08-17, 22:43

Od 01.09.2017, wersja 1.3:
przesylanie dowolnych znakow
ignorowanie niecenzuralnych wyrazow w niku
ignorowanie niecenzuralnych wyrazow w wiadomosci
automatyczne aktualizacje
"Bog ma plan dla kazdego z nas" -
Ronnie Coleman

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 02-09-17, 19:06

Ben, a skąd mam ją pobrać?

Czytacz w aktualnej wersji, tzn. 1.2 ma nadal problem z polskimi znakami w nicku, nie czyta znaków przestankowych: Kropek, pauz, przecinków itp, gdy go nie odświeżę przez jakiś czas to myli się i czyta groch z kapustą, tzn. zamiast czytać czyjś wpis, czyta jakiś stary wpis nie należący do tego, którego wymienił z nicka, a dzisiaj w ogóle przestał czytać wpisy na YT.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Ben
Przyjaciel forum
Posty: 17
Rejestracja: 18-08-09, 18:43
Lokalizacja: Monachium

Post autor: Ben » 03-09-17, 14:15

"Czytacz" ktory fizycznie czyta i "Plugin" dzialaja niezaleznie. Aby "Czytacz" mogl przeczytac wpis z Youtube, Plugin musi go wyslac do katolik.us
Plugin do wersji 1.2 wysyla wszystkie nowe wpisy do katolik.us, od wersji 1.3 pomija te z niecenzuralnymi wyrazami ktorych lista moze byc powiekszona jesli np, chce sie na stale pomijac niektore osoby. Obsluga tej funkcji nie jest zaimplementowana w pluginie i musi byc manualnie zmieniony na katolik.us

Ciezko cos powiedziec co do tego ze wiadomosci byly pomieszane. Musialbym to zobaczyc na zywo.

Aktualna wersja to 1.5 dostepna pod linkiem ktory dostales od Dominika.
Haslo zostaje bez zmian, zmienia sie url (wysle na email).

Jak wyglada sprawa z transferem danych, tzn. czy nie przekroczysz limitu?
"Bog ma plan dla kazdego z nas" -
Ronnie Coleman

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 03-09-17, 16:08

Ben pisze: Aktualna wersja to 1.5 dostepna pod linkiem ktory dostales od Dominika.
Haslo zostaje bez zmian, zmienia sie url (wysle na email).
Dzięki, ale chyba nie pamiętam gdzie mi to Dominik przesłał...

Jak wyglada sprawa z transferem danych, tzn. czy nie przekroczysz limitu?[/quote]

W tym miesiącu przekroczę, nie bardzo wiem dlaczego. Zużyłem 18,5 GB z 32,6, a zostało mi jeszcze 167 dni, tzn. 9 dni transmisji. Czyli mam jeszcze 14, pewnie rodzinka mi zje ze dwa, zostaje 12 na 9 sesji, za mało. Ale jakoś sobie poradzę, np. skrócę czas nadawania do paru tylko godzin.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Dominik

Post autor: Dominik » 05-09-17, 22:03

Tutaj masz link, https://chrome.google.com/webstore/deta ... nfo-dialog
pamiętaj, plugin jest dostępny jeśli wcześniej się zalogujesz do gmaila.

Transferu, myślę że więcej jak kilka MB miesięcznie nie powinno to zabrać.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 11-09-17, 06:18

Wraca ciągle problem z czytaczem, polegający na mieszaniu wpisów. To znaczy po godzinie, czy dwóch poprawnego odczytywania zaczyna powtarzać stare wpisy, na dodatek przypisując je innym osobom. Jeśli ktoś coś napisze coś, czytacz czyta nicka i stary wpis, wcale nie należący do tego nicka. Odnowienie strony YouTube likwiduje ten problem na kolejne parę godzin.
Ponadto od czasu do czasu robi "crash".
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Ben
Przyjaciel forum
Posty: 17
Rejestracja: 18-08-09, 18:43
Lokalizacja: Monachium

Post autor: Ben » 14-09-17, 21:47

Jesli problem wystepuje tylko po kilku godzinach, czy automatyczne przeladowanie strony zalatwilo by sprawe?
"Bog ma plan dla kazdego z nas" -
Ronnie Coleman

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 18-09-17, 15:32

Ben, wygląda na to, że jak odświeżę stronę na YT, to problem znika. Muszę jednak sprawdzić, czy trzeba też odświeżyć czytacza, sam już nie bardzo pamiętam.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Ben
Przyjaciel forum
Posty: 17
Rejestracja: 18-08-09, 18:43
Lokalizacja: Monachium

Post autor: Ben » 18-09-17, 22:36

problem polega na tym ze po kilku godzinach jest bardzo duzo wiadomosci w oknie czata i to moze spowalniac dzialanie pluginu.
Automatyczne odswiezenie moglbym zrobic stosunkowo szybko, ale narazie nie bede mial czasu.
"Bog ma plan dla kazdego z nas" -
Ronnie Coleman

ODPOWIEDZ