Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Post autor: ewa7778 » 29-09-17, 21:01

potwierdzam intencje na pazdziernik jak zwykle pozdrawiam ewa

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: patryk84 » 29-09-17, 21:28

Potwierdzam

Intencje:

- o wszystkie potrzebne łaski dla mnie i dla mojej rodziny.
- dziękczynna za to wszystko co Bóg dla nas czyni.

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 30-09-17, 21:39

Nasze intencje październikowe.
Proszę o.Placyda o błogosławieństwo dla Grupy na kolejny miesiąc wspólnej modlitwy. :-)

Przydział Tajemnic

Intencje prywatne członków Grupy Różańcowej

Intencje stałe Grupy Różańcowej

Ogłoszenie parafialne ;-)
Propozycja z okazji rozpoczynającego się miesiąca różańcowego oraz inicjatywy "Różaniec do granic" - na Różanych pogaduszkach Darek zaproponował duchowe włączenie się w Różaniec do granic w formie wspólnej w grupie modlitwy różańcem 7 października o godzinie 12-ej. Jest nas troje chętnych - może ktoś z Grupy jeszcze do nas dołączy?

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 30-09-17, 22:24

Terezjusz, to chyba była telepatia, bo właśnie przed kilku minutami przyszła mi ta myśl ;-) ale do "uskutecznienia" tego posta to trochę potrwało.

Tutaj jest link do filmiku, w którym Cezary Pazura mówi o różańcu.

Kochani wojownicy!
Tak, różaniec to broń zaczepna, a nie tylko tarcza (chociaż oczywiście też). Tak o różańcu mówił św. Ojciec Pio. Kiedy szedł do kaplicy odmawiać różaniec mawiał do współbraci: "Idę strzelać do szatana". Tak więc nie jest to broń przeciwko innym ludziom, bo nasza walka jest duchowa, i toczy się nie przeciw "krwi i ciału", ale: "lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw duchowym pierwiastkom zła na wyżynach niebieskich" (Ef 6, 12 BT).

Październik to miesiąc różańca, a za tydzień (7.10) wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Warto w tym miejscu przypomnień, że pierwszą nazwa tego wspomnienia brzmiała: "Matki Bożej Zwycięskiej". Tak, Matka Boża jest zwycięska! Zwycięstwo przychodzi przez Maryję. A my przy pomocy różańca możemy się włączyć w tę walkę i przyczynić do zwycięstwa dobra, prawdy i piękna w nas samych i w innych. Tego życzę każdemu z Was i sobie samemu. Niech Maryja wyprasza nam zwycięstwo nad naszymi słabościami i wadami, zwycięstwo nad grzechem, abyśmy mogli z Maryją ostatecznie zwyciężyć i królować na wieki. Niech Pan Wam błogosławi!

Zachęcam wszystkich, którzy mogą, aby włączyli się w "Różaniec do granic"; jeśli to możliwe, to gdzieś na granicy, a jeśli nie, to może uda się w domu.

To wywiad z Maciejem Bodasińskim.

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 30-09-17, 22:26

Jeśli chodzi o intencje modlitewne, to proszę o modlitwę w stałych intencjach, czyli tych, które polecałem we wrześniu.

Ola82
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 01-07-17, 14:48
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Ola82 » 30-09-17, 22:27

potwierdzam na pażdziernik

- o łaskę trzeżwości i przemianę serca dla Jacka

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: artek » 30-09-17, 23:06

Również potwierdzam moją obecność w grupie na październik.
Intencje:
- o pomyślny przebieg operacji i uleczenie z choroby dla mojego taty.
- bardzo proszę o modlitwę za mnie, bardzo jej teraz potrzebuje.

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Post autor: beti2503 » 01-10-17, 08:56

Witajcie !! :)
Potwierdzam obecność na modlitwie za siebie i Agnes.
Moja intencja na październik:
- dziękczynna, za wszystkie otrzymane łaski, za doświadczenie Bożej miłości w naszym życiu.

Kochani, pamiętam o Was! Będąc ostatnio na Jasnej Górze poleciłam Was Bogu przez ręce Maryi. Zapaliłam świeczkę przed obrazem Matki Bożej we wszystkich Waszych intencjach. :angel:
Pozdrawiam serdecznie każdego z osobna :)
Włączam się oczywiście we wspólny Różaniec 7 października! Szczęść Wam Boże !!
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Awatar użytkownika
wojtekk
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 28-06-17, 16:48
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: wojtekk » 01-10-17, 14:10

potwierdzam intencje na październik o Bożą opiekę dla Franka abym był dobrym ojcem chrzestnym o święty spokój na ulicy i o bożą opiekę dla calej rodziny i zdrowie dla mnie abym dał rade ze wszystkim

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Post autor: Maurizio Leoni » 01-10-17, 14:16

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo
le mie intenzioni per ottobre:
per Alice,che continui a camminare nel Signore e cresca con la fede,e per la sua mamma,che possa avere questo dono
per Anna e Roberto,Alessandro,che possano converirsi e tornare a Te...
per Nora,Mariagrazia e Umberto,Valentina Puleo,Mariagrazia,che nei momenti di difficoltà,sentano vicino la presenza del Signore Gesù....
per tutti i cristiani perseguitati,di tutto il mondo...
per la conversionedei musulmani e dei cristiani tiepidi...
per le intenzioni di papa Francesco...
per il nostro gruppo del Rosario,che possa essere sempre unito mediante lo Spirito Santo...
per me,che il Signore mi dia sostegno in questo periodo difficile...
salutandovi,con Dio
Maurizio

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 01-10-17, 19:59

Maurizio Leoni pisze:ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo
le mie intenzioni per ottobre:
per Alice,che continui a camminare nel Signore e cresca con la fede,e per la sua mamma,che possa avere questo dono
per Anna e Roberto,Alessandro,che possano converirsi e tornare a Te...
per Nora,Mariagrazia e Umberto,Valentina Puleo,Mariagrazia,che nei momenti di difficoltà,sentano vicino la presenza del Signore Gesù....
per tutti i cristiani perseguitati,di tutto il mondo...
per la conversionedei musulmani e dei cristiani tiepidi...
per le intenzioni di papa Francesco...
per il nostro gruppo del Rosario,che possa essere sempre unito mediante lo Spirito Santo...
per me,che il Signore mi dia sostegno in questo periodo difficile...
salutandovi,con Dio
Witam wszystkich. Potwierdzam moją obecność w grupie
moje intencje na październik:
- Za Alicję, aby nadal kroczyła drogą Pana, aby wzrastała w wierze. Za jej mamę, aby otrzymała ten dar.
- Za Annę i Roberta, Alessandra, aby nawrócili się i powrócili do Ciebie (Panie)
- Za Norę, Mariagrazię i Umberto, Valentynę Puleo, Marięgrazię, aby w trudnych momentach poczuli obecność Pana Jezusa.
- Za prześladowanych na całym świecie chrześcijan.
- O nawrócenie muzułmanów i letnich chrześcijan.
- W intencjach papieża Franciszka
- Za naszą grupę różańcową, aby była zawsze zjednoczona w Duchu Świętym.
- Za mnie, aby Pan dał mi oparcie w tym trudnym dla mnie okresie.
Pozdrawiam Was. Z Bogiem
Magda

Awatar użytkownika
gossia
Przyjaciel forum
Posty: 19
Rejestracja: 28-06-17, 15:57
Kontakt:

Post autor: gossia » 01-10-17, 21:06

Przepraszam za spóźnienie zupełnie zapomniałam o potwierdzeniu tak więc potwierdzam :)

intencje:

Za całą moją rodzinę. O łaskę Wierności Jezusowi dla całej mojej rodziny. Za to aby Maryja wraz z sowim Synem nauczyli mnie kochać, z Miłością przyjmować i Miłością reagować na przykrości i krzywdy.
W intencji Misji i Innuitów, O pokój na świcie w szczególności za Ukrainę, Syrię i Europę. W intencji Agnieszki z prośbą o uzdrowienie z reumatoidalnego zapalenia stawów, Mateusza z prośbą o uzdrowienie z Mukowiscydozy i jego babcię o zdrowie, Natalki aby była silna i poradziła sobie z trudnościami jakie spotykają ją w szkole i w życiu Za Dominika aby się leczył i wyzdrowiał. I za mnie o łaskę uzdrowienie. Dziękuję za wszystkie okazane łaski,Za misjonarzy w Tajynsza (Kazachstan) i za ich misje, za to że tam gdzie moim rodzonym rodzicom się nie powiodło w moim wychowaniu w naszych relacjach tam byli i są moi Niebańscy Rodzice cała moja Niebańska Rodzina w szczególności dziękuję za Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata.
_________________
"Ponieważ kocham ciebie, ponieważ Bóg ciebie kocha!"

Matka Teresa z Kalkuty:)

https://www.facebook.com/Serwis-Ewangel ... 467576327/

Awatar użytkownika
gossia
Przyjaciel forum
Posty: 19
Rejestracja: 28-06-17, 15:57
Kontakt:

Post autor: gossia » 01-10-17, 21:11

Ja niestety/stety mam lekcje 7. 10 ale po 15:00 będę miała czas więc mogę o tej porze się pomodlić :-D
"Ponieważ kocham ciebie, ponieważ Bóg ciebie kocha!"

Matka Teresa z Kalkuty:)

https://www.facebook.com/Serwis-Ewangel ... 467576327/

Awatar użytkownika
gossia
Przyjaciel forum
Posty: 19
Rejestracja: 28-06-17, 15:57
Kontakt:

Post autor: gossia » 04-10-17, 13:19

Kochani z bólem serca postanowiłam odejść z róży. Będę teraz modlić się w róży za kapłanów siostry i braci zakonnych i nie dam rady z 3. różami. Oczywiście w październiku zostanę z wami tak jak się zadeklarowałam ale w listopadzie już mnie tu nie będzie.

Wszystkim życzę Wiary Nadziei i Miłości

acha myślę że mogę dodać do tej róży intencje o. Placyd Koń
"Ponieważ kocham ciebie, ponieważ Bóg ciebie kocha!"

Matka Teresa z Kalkuty:)

https://www.facebook.com/Serwis-Ewangel ... 467576327/

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Post autor: Iza » 06-10-17, 14:03

Kochani, a może przełożymy wspólną sobotnią modlitwę z godziny 12-ej na 14-tą? O 14 zaczyna się modlitwa tych, którzy jadą na granicę, więc może warto zgrać się z nimi też pod kątem godziny.
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

ODPOWIEDZ