Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Post autor: Maurizio Leoni » 29-11-17, 22:58

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per dicembre sono:
per Alice,che possa affrontare l'intervento chirurgico cn il Signore,e per i suoi genitori,che Gesù stia loro vicino
per Roberta,Nora,Valentina,perchè il Signore li aiuti a portare la loro croce..
per la conversione di Roberto e Anna e Betty...
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi...
per papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti...
per il nostro gruppo del Rosario,che possa sempre continuare unito nella fede per il Signore Gesù..
per me,che il Signore mi stia vicino in questo momento difficile e mi aiuti a portare la croce...
salutandovi,con Dio
Maurizio

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Post autor: beti2503 » 30-11-17, 15:01

Witajcie Kochani! :)
Potwierdzam udział na modlitwie w grudniu za siebie i Agnes.
Moje intencje:
- dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, za radość i pokój serca, za doświadczenie Bożej Miłości i Miłosierdzia, za wszystkich dobrych ludzi, których Bóg stawia na naszej drodze życia, za łaskę przynależności do Wspólnoty Domowego Kościoła, za Krucjatę Wyzwolenia Człowieka i wszystkie łaski z niej płynące,
- dziękczynna w pierwszą rocznicę urodzin Tobiasza,
- o jedność małżeńską dla nas, w intencji naszych dzieci, o Bożą opiekę dla nich, o nasze dobre decyzje z nimi związane, w intencji Bogu wiadomej i powierzonej,
- w intencji naszych chrześniaków, o Bożą opiekę dla nich,
- o nawrócenie i łaskę żywej wiary dla naszych krewnych i znajomych,
- o Bożą opiekę nad Iwoną i Andrzejem, Andrzejem i Wiesławą, o uzdrowienie z choroby nowotworowej,
- o wieczne szczęście dla wszystkich naszych bliskich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące,
- o potrzebne łaski dla ks Marcina i ks Andrzeja,
- o Boże błogosławieństwo i umocnienie wiary dla Ani,
- o dobre przygotowanie naszych serc na przyjście Pana Jezusa.

Owocnego czasu Adwentu dla Was wszystkich!

PS. Terezjuszu w tym roku niestety nie dołączę do zbiórki bo już zadeklarowałam swój udział w kilku inicjatywach. Pozdrawiam! :)
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Post autor: ewa7778 » 30-11-17, 22:21

potwierdzam
intencje jak w listopadzie

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 01-12-17, 09:19

Maurizio Leoni pisze:ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per dicembre sono:
per Alice,che possa affrontare l'intervento chirurgico cn il Signore,e per i suoi genitori,che Gesù stia loro vicino
per Roberta,Nora,Valentina,perchè il Signore li aiuti a portare la loro croce..
per la conversione di Roberto e Anna e Betty...
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi...
per papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti...
per il nostro gruppo del Rosario,che possa sempre continuare unito nella fede per il Signore Gesù..
per me,che il Signore mi stia vicino in questo momento difficile e mi aiuti a portare la croce...
salutandovi,con Dio
Potwierdzam moją obecność w grupie. Moje intencje na grudzien.
- O szczesliwa operacje chirurgiczna dla Alicji, i za jej rodzicow, aby Jezus byl przy nich blisko.
- Za Roberta, Nore, Valetyne, aby Pan pomogl im niesc krzyz.
- Za Roberta i Annę, oraz Betty, o ich nawrocenie
- O nawrócenie muzułmanów i letnich chrześcijan.
- Za papieza Franciszka i jego intencje, za wszytkich kaplanow
- Za naszą grupę, aby pozostała zjednoczona w wierze w Pana Jezusa.
- Za mnie, abym odczuwał obecność Chrystusa w tym trudym momencie, aby pomog mi niesc krzyz.
Pozdrawiam was. Z Bogiem.
Magda

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: patryk84 » 01-12-17, 09:57

Trichę spóźniony ale potwierdzam!

- Intencja dziękczynna za wsztskie dary i łaski jakimi Dobry Bóg obdarował nas wszystkich w tym kończącym się roku oraz prośba o dalszą opięknę nad Nami w kolejnym nadchodzącym roku.

Pozdrawiam cieplutko kochani!

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 01-12-17, 11:16

Na grudzień potwierdzam moją obecność i modlitwę razem z Wami. Potwierdzam także wszystkie dotychczasowe intencji. Pragnę dodać powierzyć Waszym modlitwom pewnego młodego człowieka i jego rodzinę, którzy mają kłopoty finansowe i jeszcze inne. Proszę też o modlitwę w intencji uskutecznienia projektu, który noszę w sobie już od kilku lat, a mianowicie napisanie książki apologetycznej. Z góry dziękuję!

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 01-12-17, 11:18

Kochani,
Czas szybko mija i właśnie zaczęliśmy nowy miesiąc. Dni są krótkie i stają się jeszcze krótsze, ale już wkrótce… Tak, w grudniu zaczyna się zima, ale też następuje przełom i dni zaczną się wydłużać. Dla nas jednak ważniejszy jest inny przełom. Chodzi o przełomowe wydarzenie w całej historii ludzkości – czyli narodzenie Jezusa Chrystusa. W grudniu świętujemy kolejny raz urodziny Pana, który mimo upływającego czasu nie starzeje się. To świat, w którym żyjemy, jest zmęczony i starzeje się, a Chrystus odmładza naszego ducha. Tego życzę Wam wszystkim. Niech Adwent będzie, na ile to możliwe, czasem wyciszenia i rozmyślania, także przy różańcu razem z Matką Pana, o tym, co w życiu naprawdę istotne. Niech Jego narodzenie napełni Was, Wasze rodziny i przyjaciół radością i pokojem.
Niech Was błogosławi Bóg Ojciec, Syn + i Duch Święty!

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: artek » 02-12-17, 13:47

Potwierdzam obecność w grudniu. Mam te same intencje co w listopadzie.

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Post autor: beti2503 » 04-12-17, 22:21

Kochani, polecam Waszej modlitwie Jadwigę, która walczy z rakiem. Bóg zapłać za pamięć o niej! Pozdrawiam Wszystkich ciepło! :angel:
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 05-12-17, 09:41

dzis o 08.00 w Sanktuarium JP2 w Toruniu byla msza za wszystkich chorych na raka . byla bezposrednia transmisja w Radiu Maryja . zadanie wykonalem , pomodlone i nagrane na mp3 . jesli ktos by pilnie potrzebowal to sprobuje umiescic link z nagraniem tej mszy na naszym forum .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Post autor: beti2503 » 05-12-17, 11:17

Bóg zapłać Darku za Twoją modlitwę!
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 05-12-17, 11:45

kazdego piatego jest tam msza w intencji chorych na raka . za miesiac bede mial przyjemnosc byc osobiscie podczas mojego polsko-torunskiego urlopu .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Post autor: beti2503 » 12-12-17, 11:30

Kochani, proszę Was o modlitwę za Anię i Piotra, o światło poznania wiary, by nie ulegli złemu i nie odrzucili kultu Maryi. Bóg zapłać za każdą modlitwę! Dobrze, że jesteście :angel:
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 12-12-17, 22:09

przesluchuje nagranie z RM z maja tego roku nt 100 lecia objawien fatimskich . Siostra Lucja przypominala ze szatan przede wszystkim bedzie uderzal w rodziny . kobieta telefonujaca wolala " Maryjo , nie mow ze nie mozesz udzielac nam Lask uzdrowienia , odnowienia . . . . ." - ksiadz prowadzacy przerwal polaczenie . . . .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 13-12-17, 12:46

jutro o 05.00 rano ( godzina troche niekorzystna ) na TRWAM program o obrazie M B z Guadalupe .
gwiazdki na sukni Maryi odpowiadaja dokladnie konstelacji gwiazd z dnia objawienia . mozna rowniez odkodowac z obrazu nutowy zapis utworu muzycznego . jesli oczy Maryi powiekszy sie 2000 razy , widac lacznie 13 postaci zwiazanych z tamtym wydarzeniem . te i inne naukowo udowodnione sensacje wlasnie w tym programie . polecam .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

ODPOWIEDZ