FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II
Autor Wiadomość
Maurizio Leoni

Wysłany: 29-11-17, 22:58   

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per dicembre sono:
per Alice,che possa affrontare l'intervento chirurgico cn il Signore,e per i suoi genitori,che Gesù stia loro vicino
per Roberta,Nora,Valentina,perchè il Signore li aiuti a portare la loro croce..
per la conversione di Roberto e Anna e Betty...
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi...
per papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti...
per il nostro gruppo del Rosario,che possa sempre continuare unito nella fede per il Signore Gesù..
per me,che il Signore mi stia vicino in questo momento difficile e mi aiuti a portare la croce...
salutandovi,con Dio

beti2503 

Wysłany: 30-11-17, 15:01   

Witajcie Kochani! :)
Potwierdzam udział na modlitwie w grudniu za siebie i Agnes.
Moje intencje:
- dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, za radość i pokój serca, za doświadczenie Bożej Miłości i Miłosierdzia, za wszystkich dobrych ludzi, których Bóg stawia na naszej drodze życia, za łaskę przynależności do Wspólnoty Domowego Kościoła, za Krucjatę Wyzwolenia Człowieka i wszystkie łaski z niej płynące,
- dziękczynna w pierwszą rocznicę urodzin Tobiasza,
- o jedność małżeńską dla nas, w intencji naszych dzieci, o Bożą opiekę dla nich, o nasze dobre decyzje z nimi związane, w intencji Bogu wiadomej i powierzonej,
- w intencji naszych chrześniaków, o Bożą opiekę dla nich,
- o nawrócenie i łaskę żywej wiary dla naszych krewnych i znajomych,
- o Bożą opiekę nad Iwoną i Andrzejem, Andrzejem i Wiesławą, o uzdrowienie z choroby nowotworowej,
- o wieczne szczęście dla wszystkich naszych bliskich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące,
- o potrzebne łaski dla ks Marcina i ks Andrzeja,
- o Boże błogosławieństwo i umocnienie wiary dla Ani,
- o dobre przygotowanie naszych serc na przyjście Pana Jezusa.

Owocnego czasu Adwentu dla Was wszystkich!

PS. Terezjuszu w tym roku niestety nie dołączę do zbiórki bo już zadeklarowałam swój udział w kilku inicjatywach. Pozdrawiam! :)

ewa7778 

Wysłany: 30-11-17, 22:21   

potwierdzam
intencje jak w listopadzie

magda68 

Wysłany: 01-12-17, 09:19   

Maurizio Leoni napisał/a:
ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per dicembre sono:
per Alice,che possa affrontare l'intervento chirurgico cn il Signore,e per i suoi genitori,che Gesù stia loro vicino
per Roberta,Nora,Valentina,perchè il Signore li aiuti a portare la loro croce..
per la conversione di Roberto e Anna e Betty...
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi...
per papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti...
per il nostro gruppo del Rosario,che possa sempre continuare unito nella fede per il Signore Gesù..
per me,che il Signore mi stia vicino in questo momento difficile e mi aiuti a portare la croce...
salutandovi,con Dio

Potwierdzam moją obecność w grupie. Moje intencje na grudzien.
- O szczesliwa operacje chirurgiczna dla Alicji, i za jej rodzicow, aby Jezus byl przy nich blisko.
- Za Roberta, Nore, Valetyne, aby Pan pomogl im niesc krzyz.
- Za Roberta i Annę, oraz Betty, o ich nawrocenie
- O nawrócenie muzułmanów i letnich chrześcijan.
- Za papieza Franciszka i jego intencje, za wszytkich kaplanow
- Za naszą grupę, aby pozostała zjednoczona w wierze w Pana Jezusa.
- Za mnie, abym odczuwał obecność Chrystusa w tym trudym momencie, aby pomog mi niesc krzyz.
Pozdrawiam was. Z Bogiem.

patryk84 

Wysłany: 01-12-17, 09:57   

Trichę spóźniony ale potwierdzam!

- Intencja dziękczynna za wsztskie dary i łaski jakimi Dobry Bóg obdarował nas wszystkich w tym kończącym się roku oraz prośba o dalszą opięknę nad Nami w kolejnym nadchodzącym roku.

Pozdrawiam cieplutko kochani!

o. Placyd Koń 

Wysłany: 01-12-17, 11:16   

Na grudzień potwierdzam moją obecność i modlitwę razem z Wami. Potwierdzam także wszystkie dotychczasowe intencji. Pragnę dodać powierzyć Waszym modlitwom pewnego młodego człowieka i jego rodzinę, którzy mają kłopoty finansowe i jeszcze inne. Proszę też o modlitwę w intencji uskutecznienia projektu, który noszę w sobie już od kilku lat, a mianowicie napisanie książki apologetycznej. Z góry dziękuję!

http://niebieski519.blogspot.de/

o. Placyd Koń 

Wysłany: 01-12-17, 11:18   

Kochani,
Czas szybko mija i właśnie zaczęliśmy nowy miesiąc. Dni są krótkie i stają się jeszcze krótsze, ale już wkrótce… Tak, w grudniu zaczyna się zima, ale też następuje przełom i dni zaczną się wydłużać. Dla nas jednak ważniejszy jest inny przełom. Chodzi o przełomowe wydarzenie w całej historii ludzkości – czyli narodzenie Jezusa Chrystusa. W grudniu świętujemy kolejny raz urodziny Pana, który mimo upływającego czasu nie starzeje się. To świat, w którym żyjemy, jest zmęczony i starzeje się, a Chrystus odmładza naszego ducha. Tego życzę Wam wszystkim. Niech Adwent będzie, na ile to możliwe, czasem wyciszenia i rozmyślania, także przy różańcu razem z Matką Pana, o tym, co w życiu naprawdę istotne. Niech Jego narodzenie napełni Was, Wasze rodziny i przyjaciół radością i pokojem.
Niech Was błogosławi Bóg Ojciec, Syn + i Duch Święty!

http://niebieski519.blogspot.de/

artek 

Wysłany: 02-12-17, 13:47   

Potwierdzam obecność w grudniu. Mam te same intencje co w listopadzie.

beti2503 

Wysłany: 04-12-17, 22:21   

Kochani, polecam Waszej modlitwie Jadwigę, która walczy z rakiem. Bóg zapłać za pamięć o niej! Pozdrawiam Wszystkich ciepło! :angel:

Dariusz-555 

Wysłany: 05-12-17, 09:41   

dzis o 08.00 w Sanktuarium JP2 w Toruniu byla msza za wszystkich chorych na raka . byla bezposrednia transmisja w Radiu Maryja . zadanie wykonalem , pomodlone i nagrane na mp3 . jesli ktos by pilnie potrzebowal to sprobuje umiescic link z nagraniem tej mszy na naszym forum .

beti2503 

Wysłany: 05-12-17, 11:17   

Bóg zapłać Darku za Twoją modlitwę!

Dariusz-555 

Wysłany: 05-12-17, 11:45   

kazdego piatego jest tam msza w intencji chorych na raka . za miesiac bede mial przyjemnosc byc osobiscie podczas mojego polsko-torunskiego urlopu .

beti2503 

Wysłany: Dzisiaj 11:30   

Kochani, proszę Was o modlitwę za Anię i Piotra, o światło poznania wiary, by nie ulegli złemu i nie odrzucili kultu Maryi. Bóg zapłać za każdą modlitwę! Dobrze, że jesteście :angel:

Dariusz-555 

Wysłany: Dzisiaj 22:09   

przesluchuje nagranie z RM z maja tego roku nt 100 lecia objawien fatimskich . Siostra Lucja przypominala ze szatan przede wszystkim bedzie uderzal w rodziny . kobieta telefonujaca wolala " Maryjo , nie mow ze nie mozesz udzielac nam Lask uzdrowienia , odnowienia . . . . ." - ksiadz prowadzacy przerwal polaczenie . . . .

Odpowiedz do tematu