Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: artek » 31-12-17, 20:01

Potwierdzam obecność w styczniu. Intencje te same.
Za mnie i całą moją rodzinę.

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Post autor: Maurizio Leoni » 01-01-18, 02:23

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per gennaio:
per Alice,che possa affrontare l'operazione con serenità e confidare nel Signore Gesù...e per la conversione dei suoi genitori.
per Roberto e Anna,Roberta,possa lo Spirito Santo agire in loro e cambiare il loro cuore...
per Mariagrazia,Nora,Umberto e Mariagrazia,che nei momenti di difficoltà sentano accanto a loro la presenza di Gesù..
per Papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti..
per la conversione dei musulmani dei cristiani tiepidi...
per il nostro gruppo del Rosario,che possa continuare unito nella fede e nella preghiera.. per me,che il Signore mi sostenga in questo periodo difficile..
salutandovi,con Dio e buon 2018 nel Signore
Maurizio

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 01-01-18, 10:46

Kochani, zaczęliśmy Nowy Rok 2018! Zaczęliśmy go z Matką Pana, bo pierwszy dzień roku jest poświęcony Jej czci; czcimy Ją dzisiaj w tajemnicy Bożego macierzyństwa.

W tym dniu składamy sobie życzenia. Kościół podejmuję tę myśl i w pierwszym czytaniu wziętym z Księgi Liczb przekazuje nam życzenia błogosławieństwa:

Pan mówił do Mojżesza tymi słowami: «Powiedz Aaronowi i jego synom: Tak oto macie błogosławić Izraelitom. Powiecie im: "Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem".
Tak będą wzywać imienia mojego nad Izraelitami, a Ja im będę błogosławił».


"Aaron i jego synowie" – to kapłani Starego Testamentu. Ich zadaniem było błogosławienie ludu. Pan Bóg poleca im wypowiadać te słowa i obiecuje, że kiedy będą to czynić, to On sam będzie błogosławił swemu ludowi.

Błogosławieństwo Aaronowe przejął św. Franciszek i tak chętnie wypowiadał te słowa nad swoimi braćmi. Tymi słowami, jako kapłan Kościoła, chcę błogosławić Wam, drodzy Członkowie Róży różańcowej św. Jana Pawła II, oraz Waszym rodzinom, z wiarą, że Pan sam będzie potwierdzał moje słowa swoim błogosławieństwem, w ten sposób będzie stawało się ono rzeczywistością.

Niech Pan Was błogosławi i strzeże! Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską! Niech zwróci ku Wam oblicze swoje i niech Was obdarzy pokojem!

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Post autor: Iza » 01-01-18, 17:50

o. Placyd Koń pisze:
moherkowa pisze:Ojcze Placydzie, czy może Ojciec napisać coś więcej o kwestii dotyczącej Marii Vadii?
Na razie nie chcę nic publikować, ale mogę przesłać Pani list, który wysłałem do Kongregacji. Proszę przesłać mi na priv adres mailowy.

Pozdrawiam
Dziękuję, adres email już wysłałam, przy okazji dziękuję również za kapłańskie błogosławieństwo na nowy rok wspólnej modlitwy. :-)
Życzę wszystkim obfitości Bożych Łask w Nowym Roku! :angel:
magda68 pisze:O przyjecie do Nieba duszy śp. mojej mamy, Elżbiety, zmarłej dzisiaj.
Magdo, będę o Twojej Mamie pamiętać, Ciebie również otulam modlitwą.
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 01-01-18, 19:52

Ojcze Placydzie, dziękuję za błogosławieństwo! Przy okazji życzę Ojcu i całej grupie wszelkiej pomyślności, miłości oraz Bożego błogosławieństwa na każdy nadchodzący dzień Nowego Roku! :)

Kochani, jest już nowa formatka z intencjami, przypominam także formatkę z przydziałem Tajemnic:

Intencje Grupy Różańcowej

Przydział Tajemnic na rok 2018
magda68 pisze:O przyjecie do Nieba duszy śp. mojej mamy, Elżbiety, zmarłej dzisiaj.
O siły dla mnie.
Moje kondolencje, zapewniam o modlitwie za duszę Twojej mamy i za Ciebie. +

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 01-01-18, 21:36

przed chwila na TV-PADRE-PIO zakonczyl sie Rozaniec wraz z innymi modlitwami w malym kosciolku , do ktorego sprowadzono doczesne szczatki Ojca Pio . jestem pod wrazeniem .

Alleluja i do przodu
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 02-01-18, 10:02

a jesli kto by chcial nauczyc sie jak rozpoznawac wole boza to niech kupi najnowszy numer dwumiesiecznika " ktoz jak Bog " . milego tygodnia wszystkim i Alleluja i do przodu .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Post autor: Maurizio Leoni » 07-01-18, 01:33

solo adesso ho letto che è morta la mamma di Magda..le mie sentite condoglianze a lei e all'intera famiglia
Maurizio

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 07-01-18, 07:49

za chwile ny niemieckiej katolickiej K-TV msza w nadzwyczajnym rycie rzymskim . a na TRWAM dzis o 15.40 kantata " medrcy swiata " , jutro na TRWAM o 16.10 o sanktuarium Matki Bozej Dobrej Nadziei we Wloclawku . polecam i smacznego niedzielnego obiadku wszystkim .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Post autor: Maurizio Leoni » 07-01-18, 13:53

https://youtu.be/xFaexbXUqW8..
per Magda e per la sua mamma; appena volata in cielo..
Ostatnio zmieniony 07-01-18, 14:12 przez Maurizio Leoni, łącznie zmieniany 1 raz.
Maurizio

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Post autor: Maurizio Leoni » 07-01-18, 13:57

scusate,ma io voglio scrivere una cosa e quando pubblico,mi vengono cambiate le parole
Maurizio

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 10-01-18, 20:41

Bóg zapłać Wam: Darku, Moherkowa, Mariuszu i wszystkim innym za modlitwę za moją mamę, za mnie i wsparcie w tym trudnym dla mnie czasie.
Mama zmarła w sobotę, dzień poświęcony Matce Bożej....

Maurizio grazie di cuore per la tua preghiera e sostegno.
Magda

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 14-01-18, 13:27

w kazda sobote poznym wieczorem na katolickiej TV z Libanu NOURSAT Adoracja Chrystusa w Najswietszym Sakramencie . kontemplacja i przebywanie w ciszy z Najwyzszym , adorowanie Go i zatapianie sie w Nim .
i jak zawsze polecam Rozaniec u Ojca Pio o 17.30 na TV-PADRE-PIO .

smacznego niedzielnego obiadku wszystkim .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Post autor: Maurizio Leoni » 15-01-18, 20:45

ma voi riuscite a vedere TV PADRE PIO????
Maurizio

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 15-01-18, 21:42

Maurizio Leoni pisze:ma voi riuscite a vedere TV PADRE PIO????
a wy dajecie radę oglądać TV PADRE PIO?
Magda

ODPOWIEDZ