Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: Vul » 09-07-17, 19:24

Witam :)
Życzę dobrze spędzonego czasu.
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

ePiotrek
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 22-02-17, 16:09

Re: Przedstaw się!

Post autor: ePiotrek » 19-07-17, 00:44

Cześć!

Jestem Piotrek.

Mam 21 lat i aktualnie jestem przed 3 rokiem studiów IT w UK. Aktywnie też pracuję jako programista w kilku miejsach (między innymi robie systemy dla policji) Sledzę kanał Hioba od ok. roku. 19 Sierpnia pierwszy raz lecę do Stanów na nie całe 2 tygodnie :) Będę w okolicach NY-Boston-Waszyngton- może Filadelfia jak się uda. Fascynuje się Amerykańskim stylem życia i jestem ciekaw jakie pierwsze wrażenie zrobi na mnie Ameryka.

Zanim wyjechałem na studia do UK to mieszkałem na Górnym Śląsku :)



Wszystkiego dobrego!
Ostatnio zmieniony 19-07-17, 00:46 przez ePiotrek, łącznie zmieniany 1 raz.

mamamondfa

Re: Przedstaw się!

Post autor: mamamondfa » 20-07-17, 09:47

Witamy CięePiotrek modro kapusto i żymlokiem :D :jem: :machamy: miło Cię widzieć :)

JAR3CK
Administrator
Posty: 55
Rejestracja: 08-06-17, 13:00
Lokalizacja: Piła

Re: Przedstaw się!

Post autor: JAR3CK » 08-08-17, 14:08

Laudetur Jesus Christus!

Pora się wreszcie przywitać. :-D Mam na imię Jarek. Dokładnie nie pamiętam, ale na forum trafiłem przypadkowo jakieś 2 lata temu. To był etap, gdy szukałem wyjaśnień na różne trudne tematy dotyczące wiary. Tamten okres w moim życiu mógłbym nazwać "ponownym nawróceniem", gdyż mimo że chodziłem do kościoła, to moje życie było dalekie od Pana Boga. Myślę, że w nawróceniu najbardziej pomógł mi muzyk o pseudonimie Tau. Drugi etap, to podróż do Częstochowy i wymodlenie dziecka, a trzeci to miłość do tradycyjnej liturgii.

Jednak na forum zarejestrowałem się dopiero 2 miesiące temu, czyli krótko po tym, jak odkryłem transmisje na żywo i filmy Hioba na YouTube. Tak jak wspominałem, forum poznałem już znacznie wcześniej, czytając niezwykle mądre wypowiedzi Hioba. Drugie spotkanie z Hiobem "miałem" równie przypadkowe. Lubię motoryzację, w związku z tym od czasu do czasu oglądałem filmy Zachara. Na jego kanale trafiłem na filmy Hioba, na których przedstawiał swoje maszyny. To dziwne, ale wtedy w ogóle nie skojarzyłem, że to ten Hiob z katolik.us. Normalnie wstyd. :-/ Dopiero ponad 2 miesiące temu mnie oświeciło. Zapewne YouTube zaproponował mi jakiś film Hioba dotyczący spraw wiary i wtedy skojarzyłem go po charakterystycznym zaroście. :shock:

To tyle ode mnie. Proszę wybaczyć mi tak długi post, ale chciałem jak najbardziej wiernie opisać, jak tu trafiłem. :-)

Pax et Bonum!
Ostatnio zmieniony 08-08-17, 14:09 przez JAR3CK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 12-08-17, 12:49

Witam serdecznie wszystkich nowych przyjaciół.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

marcinw
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 12-12-17, 22:13

Re: Przedstaw się!

Post autor: marcinw » 13-12-17, 15:56

Szczęść Boże.

Mam na imię Marcin. Pochodzę z Górnego Śląska. Moje zainteresowania oprócz tych to w okół wiary to historia, stosunki międzynarodowe i nowoczesna technologia.

Marek MRB
Administrator
Posty: 1320
Rejestracja: 22-03-11, 00:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: Marek MRB » 13-12-17, 17:34

To będziemy mieli o czym pogadać :)
Witaj.
pozdrawiam serdecznie
Marek
www.analizy.biz

RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI

karbow
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 10-01-16, 12:00
Lokalizacja: swiętochłowice

Re: Przedstaw się!

Post autor: karbow » 29-12-17, 20:30

:mercury: Witam. Mam na imie Michał.Mam 35 lat. :mercury:

Pochodze z górnego śląska i tu tez cale swoje zycie mieszkam z zoną i trójka cudownych dzieci.Sledze Hioba bo bardzo fajnie pokazuje prawdziwa Ameryke (nie ta filmowa ).Ze Stanami mam tyle wspolnego co nic chodz moj dziadek mieszkal tam prawie 50 lat.Pozdrawiam Wszystkich fanow a jak jest ktos z okolic Chorzowa zapraszam na soczek !
Ostatnio zmieniony 01-01-70, 01:00 przez karbow, łącznie zmieniany 1 raz.

mamamondfa

Re: Przedstaw się!

Post autor: mamamondfa » 17-01-18, 20:35

Cześć karbow :) :machamy:
z małym opóźnieniem, ale witamy na forum soczek
mamy dział o dzieciach, chętnie poznamy Twoje :) viewtopic.php?t=3668&start=15

Kameleonili
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 24-01-18, 18:33
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przedstaw się!

Post autor: Kameleonili » 25-01-18, 13:48

Witam jestem Rafał
Pochodzę z Gliwic oraz w nich mieszkam. Mam 18 lat interesuje się motoryzacją oraz troszkę majsterkuje przy rzeczach blacharsko lakierniczych i mechanice pojazdowej ( to troszkę bardziej bo się na mechanika uczę). Chyba bardziej się przedstawić nie umiem to poznacie w praktyce oraz w tym poście od razu dziękuję za serdeczne przyjęcie jakie mnie tu spotkało :-D :-D

mamamondfa

Re: Przedstaw się!

Post autor: mamamondfa » 25-01-18, 21:50

Witam Kameleonili :) fajnie, żeście nas odwiedzili :lol:

Odwiedzaj nas często!

tany piona

Kameleonili
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 24-01-18, 18:33
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przedstaw się!

Post autor: Kameleonili » 25-01-18, 22:46

Oj będę mamamondfa gdy tylko oderwę się od nadrabianiazaległości w filmikach Hioba :D

mamamondfa

Re: Przedstaw się!

Post autor: mamamondfa » 25-01-18, 23:05

Nadrabiaj, nadrabiaj :D bo później jest egzamin :shock:
efejkju

Żartowałam :) bo sięjeszcze wystraszą inni :-D
udanej zabawy! kawa

Kameleonili
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 24-01-18, 18:33
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przedstaw się!

Post autor: Kameleonili » 26-01-18, 00:05

Dziękuję bardzo wpadnę tu jutro a właściwie dziś po pracy więc do zobaczenia

Magik90
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 18-10-16, 16:58
Lokalizacja: Polska,Małopolska,Chrzanów
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: Magik90 » 28-01-18, 18:52

Witam, mam na imię Piotr.
Na forum jestem od Października 2016 roku, a Hioba śledzę dużo, dużo wcześniej. Piszę dopiero teraz, bo chciałbym odrobić zaległości :-) Mam 28 lat, jestem kierowcą zawodowym na trasach między narodowych. Mieszkam w Małopolsce w małej wsi koło Chrzanowa. Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ