FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstaw się!
Autor Wiadomość
mamamondfa 
Administrator

Wysłany: 28-01-18, 21:20   

Cześć Piotr :piona:
no proszę :) mamy nowego kierowcę. :kawa:
Fajnie, że się odezwałeś!
Ostatnio zmieniony przez mamamondfa 29-01-18, 15:21, w całości zmieniany 1 raz  

Julija jaa 

Wysłany: 02-02-18, 19:11   

Witam,
Julia to moje imię z bierzmowania, zbyt rzadko używane, więc wykorzystuję je choć w takich przypadkach jak tutaj. Mam 29lat, jestem mamą cudownego Grzegorza/ Guliwerka (wkrótce skończy 8 latek) jak go od czasu narodzin nazywamy :) . Po za tym...cóż, niewiele mogę o sobie powiedzieć ciekawego. Talenty jakie posiadałam roztrwoniłam /zaniedbałam, więc nie bardzo mam się czym chwalić.Kanał Hioba na YT poleciło mi kilkoro znajomych, a wraz ze mną śledzi go choć nieregularnie mój luby.
Przyłączam się do Was by móc się w pewien ważny sposób dla mnie rozwijać, choć mam nadzieję, że być może i ja coś z siebie będę mogła dać.
to chyba na tyle,
pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony przez Julija jaa 03-02-18, 01:09, w całości zmieniany 2 razy  

Piotr trofi

Wysłany: 09-02-18, 09:44   

Witam Hiobie witam wszystkich. Nazywam się Piotr Trofimiuk mam 39 lat, mieszkam w Polsce, z ukochaną małżonką i synem Jankiem. Trafiłem na twój kanał w 2013 r oglądając kanały motoryzacyjne. Sam osobiście jestem od małego jestem fanem motoryzacji, a w szczególności aut produkowanych od lat 80 do dzisiejszych czasów. Bardzo mocno interesuję się autami sportowymi seryjnych produkcji takich jak np. audi rs czy bmw m3. W garażu posiadam audi a5 coupe s-line quattro, którym jeżdzi zazwyczaj małżonka, ja natomiast posiadam od 7 lat klasyka z lat 90 to jest audi 80 cabrio 2,6 V6 z ostatniego roku produkcji tego modelu to jest auto z 2000 r. Staram się być w miarę możliwości na live. Naprawdę przyznaję live, kanał jak i forum to świetny pomysł. Pozdrawiam cię Hiobie oraz całą rodzinę oraz wszystkich forumowiczów. Dziękuję i pozdrawiam.

JJacek 
Administrator

Wysłany: 09-02-18, 11:20   

Witam wszystkich nowo przybyłych :) Julija jaa, którą poznałem już dawno na czacie na YT i bardzo się ciesze, że tu wpadłaś, mam nadzieję że miło spędzisz tu czas :) Piotr trofi ciebie chyba też kojarzę z czatu na YT jak się mylę to popraw mnie :) i też mam nadzieję, że czas spędzony tutaj nie pójdzie na marne.
Pozdrawiam :)

hiob 
Administrator

Wysłany: 09-02-18, 21:32   

Ja także witam Was wszystkich bardzo serdecznie i przepraszam, że tak rzadko tu zaglądam. Z jakiegoś powodu nie dostałem powiadomień o ostatnich gościach.

Julija jaa, Ciebie witam w sposób szczególny, bo nam tu zawsze brak kobiecego ciepła. :-D Bardzo się cieszę, że tu trafiłaś.

Oczywiście cieszę się także z innych naszych miłych gości. Mam nadzieję, że się tu będziecie dobrze czuli, a jak potrzebujecie, bym na coś zwrócił uwagę, to proszę o PW. Ja ze swej strony zapewniam o moich modlitwach w Waszych intencjach. Pamiętam o nich każdego dnia.

Odpowiedz do tematu