W środę aktualizacja forum sprawdźcie czy macie aktualne hasło, gdyż po aktualizacji nastapi utrata hasła!!!!!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II
Autor Wiadomość
asm 

Wysłany: 08-05-18, 12:06   

:nutki: :nutki: :nutki: :nutki:
Cieszę się bardzo z Waszego szczęścia Izo i Mariuszu :-)

Jak widać w modlitwie moc :-)

patryk84 
Administrator

Wysłany: 08-05-18, 13:09   

100xWieczny Odpoczynek... potwierdzam, modlitwa ma moc :)
Św. Józef swego czasu bardzo mi pomógł. Myślę, że każdy mąż/ojciec powinien widzieć w Nim wzór do naśladowania. W końcu on był głową nie bylejakiej bo Świętej Rodziny :)

moherkowa 

Wysłany: 08-05-18, 17:45   

asm napisał/a:
:nutki: :nutki: :nutki: :nutki:
Cieszę się bardzo z Waszego szczęścia Izo i Mariuszu :-)

Jak widać w modlitwie moc :-)

Z serca dziękujemy! :-)

moherkowa 

Wysłany: 08-05-18, 18:02   

patryk84 napisał/a:
100xWieczny Odpoczynek... potwierdzam, modlitwa ma moc :)
Św. Józef swego czasu bardzo mi pomógł. Myślę, że każdy mąż/ojciec powinien widzieć w Nim wzór do naśladowania. W końcu on był głową nie bylejakiej bo Świętej Rodziny :)

O, proszę, cieszę się, że nie tylko mnie ta modlitwa pomogła. :)
Niestety nie trafiłam nigdzie na jakieś szczegóły dotyczące objawienia, z którego ta modlitwa pochodzi, a przynajmniej w internecie, być może jest jakiś opis w modlitewniku, w którym jest uwzględniona, ale sam modlitewnik jest od jakiegoś już czasu niedostępny w sprzedaży.

beti2503 

Wysłany: 09-05-18, 11:56   

Polecam Waszej modlitwie moją rodzinę, siebie i kolejne nienarodzone maleństwo, które Bòg nam dał. Jestem teraz w szpitalu bo są pewne komplikacje. Ufam, że wszystko będzie dobrze. Pamiętam o Waszych intencjach i jednoczę się z Wami na modlitwie. Szczęść Wam Boże! :angel:

Dariusz-555 

Wysłany: 09-05-18, 20:41   

ok Beti . zapodalem do Gory Twoja intencje podczas programu " Bog slyszy Twoja modlitwe " .

patryk84 
Administrator

Wysłany: 10-05-18, 09:29   

Tyle co znalazłem:

Modlitwa za zmarłych

Pan Jezus objawił w r. 360 bł. Taidzie pokutnicy , że kto by przez jakiś czas odmawiał 100 razy „Wieczny odpoczynek” , otrzyma to , o co będzie prosił.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie , a światłość wiekuista niechaj im świeci , niech odpoczywają w pokoju wiecznym .Amen{50 razy)

O Rany najświętsze naszego Jezusa , któreście tyle bólu i Krwi Go kosztowały. Rany najczcigodniejsze , będące dowodem Jego nieskończonej ku nam miłości , zlitujcie się nad biednymi duszami w czyśćcu cierpiącymi i nade mną , nędznym grzesznikiem.

I znów ”Wieczny odpoczynek”…(50 razy)

Dusze święte , któreście z tego świata przeszły do czyśćca i jesteście w Niebie oczekiwane , módlcie się za mną i proście o wszystkie potrzebne mi łaski….. , o które żebrzę przed Majestatem Boskim. Amen

(Za odmówienie modlitwy „Wieczny odpoczynek…” udziela się odpustu cząstkowego).

Zaczerpnięto z Modlitewnika Modlitwa Pokuta Ofiara

Beti co za radość z kolejnego bobasa! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)

Dariusz-555 

Wysłany: 10-05-18, 12:27   

Beti , dzis rano wstawiennictwo Jana Pawla Wielkiego w naszych intencjach . ja polecilem Twoja .
https://megawrzuta.pl/download/f98f3d692ba14ce186febbe246ae5f8e.html
to jest sciezka dzwiekowa dzisiejszej mszy w Watykanie prza grobie naszego Wielkiego Rodaka .

Odpowiedz do tematu