Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 07-02-19, 15:48

jak tu cicho o zmierzchu . polecam Nowenne Pompejanska w zestawie dwoch plyt CD . na okladce pisze ze teraz na pewno wytrwasz do konca . caly ten tydzien jestem w PL i pieknie jest miec komfort wolnego czasu czyli w niedziele msza trydencka przy ul. sw Faustyny , przedwczoraj msza o uzdrowienie w kosciele pw sw Michala Archaniola , wczoraj msza w kosciele Maryi Panny , dzisiaj Sanktuarium Jana Pawla II i Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji ( nie mogli wymyslec krotszej nazwy ? ) - kazanie ksiedza kustosza jak to dzisiaj wstydzimy sie mowic o Bogu w rodzinnym gronie , jutro Sanktuarium Bozego Milosierdzia czyli Jezu ufam Tobie .
w weekend msze i rekolekcje Ojca Witko ( ul. przy Skarpie 13 ) , na ktore sie niestety nie zalapie . im trudniejsze czasy tym mocniej trzymajmy sie Najwyzszego .

milego wieczoru wszystkim
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 11-02-19, 10:19

na TV-EWTN bezposrednia transmisja z Loudres . dzis dzien chorego . kto z naszej Rozy zaangazuje sie dzis modlitewnie reka do gory ?
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 13-02-19, 17:19

Niemiecka zakonnica Sina Maria w poniedzialki zapodaje otwarta dyskusje pt. Bog i Ty . Skoro Najwyzszy jest Miloscia to dlaczego mamy problemy w zyciu i nie jestesmy przez Niebo wysluchiwani . na te i inne pytania w ramach dyskusji z mlodzieza stara sie odpowiadac Siostra Sina Maria . ile w niej energii i jakie tempo dyskusji . nie ma wytchnienia nawet przez dwie sekundy . po programie czulem sie jak po biegu maratonskim . TV-EWTN .

polecam rowniez Rozaniec do Krwi Chrystusa , to mile Panu .

i znowu tu jakos cicho o zmierzchu . . . . . .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 16-02-19, 09:50

za ok 10 dni zwiekszy sie tu aktywnosc czyli " potwierdzam obecnosc , ten sam koncert zyczen co zawsze " . zachecam do jutrzejszej mszy swietej na TVP-1 z krakowskich Lagiewnik o 7.00 , tuz po tym na KTV msza trydencka a poniedzialek o 12.00 na EWTN siostra Sina Maria ponownie w audycji " Bog i Ty " bedzie prowadzic dyskusje w tempie transsyberyjskiej lokomotywy .

milego weekendu wszystkim

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 21-02-19, 10:02

jak tu cicho o poranku . PRZEDPOSCIE czyli okres , ktory teraz trwa . jutro na KTV o 19.00 msza trydencka , na PADRE-PIO-TV ok 20.40 Adoracja Krzyza czyli dla tych , ktorzy oczekuja Lask od Najwyzszego , a ok 23.00 w Radiu Jasna Gora - Droga Krzyzowa . Alleluja i do przodu
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: patryk84 » 26-02-19, 11:41

Witam kochani, potwierdzam obecność na kolejny miesiąć.

Intencje:

- w sprawie Bogu wiadomej.
- w intencji wszystkich dusz w czyśccu.

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 28-02-19, 20:54

Potwierdzam. Moje intencje na marzec:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o miłość i jedność między nimi oraz siły w codziennym życiu.
- O pracę dla mnie w moim mieście.
- W intencjach Bogu znanych, szczególnie jednej, trudnej.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym, o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą. W intencji Margarety i Franciszki o zdrowie dla Giovanniego. O nawrócenie Rafała.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Polecam Najświętszej Marii Pannie rząd w Polsce i we Włoszech.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
Z Panem Bogiem.
Magda

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-03-19, 20:11

Kochani,

marzec to miesiąc tradycyjnie poświęcony św. Józefowi. Św. Teresa od Jezusa świadczy o nim, że nigdy nie zawiodła się prosząc go w różnych intencjach. Warto mieć nabożeństwo do tego wielkiego świętego.

W najbliższą środę zaczynamy Wielki Post. Życzę każdemu z Róży różańcowej św. Jana Pawła II owocnego przeżycia tego szczególnego czasu łaski.
Rano w czasie nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, szczególnie udzielając błogosławieństwa myślałem o każdym z Was, i prosiłem Pana, żeby Jego błogosławieństwo dotarło do każdego z Was, oraz Waszych rodzin i wszystkich, których polecacie modląc się na różańcu. Niech Jego błogosławieństwo zawsze Wam towarzyszy. Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący, Ojciec i Syn i Duch Święty!

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-03-19, 20:18

Szczęść Boże.

Mam pytanie do Ojca Placyda.
Czy można Ojcu powierzyć pewną bardzo trudną sprawę? Mnie ona całkowicie przerasta. Potrzeba tu kapłana z autorytetem (jest Ojciec opiekunem duchowym naszej grupy różańcowej). Oczywiście wyślę wtedy wiadomość na priv.
Magda
Szczęść Boże,
Przepraszam, ale dopiero dzisiaj zauważyłem Pani posta. Jeśli to wciąż aktualne, to proszę wysłać wiadomość.
Pozdrawiam
o. Placyd

Awatar użytkownika
asm
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 03-09-17, 19:14

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: asm » 01-03-19, 20:24

Potwierdzam moją obecność w grupie

Moje intencje na marzec 2019:
- o wsparcie dla trójki małych dzieci: Antka, Pawła i Franka, których rodzice się rozwiedli
- o uzdrowienie Marka, opiekę jego patronów, Anioła Stróża, dary Ducha Świętego,
- o uzdrowienie dla Sabiny, Krystyny, Gerarda, Doroty, Helmuta, Wiktorii o siły dla nich i ich bliskich, Matko Boża miej ich w swojej opiece,
- o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej,
- dziękczynna za nasze chrzestne dzieci: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka i Laurę, Maksymiliana o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię, Dariusza, Aurelię, Marcusa o zdrowie dla nich,
- o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy (Boże pomóż, dodaj odwagi, Ufam Tobie),
- o zgodę, jedność, szanowanie się nawzajem, pokój w naszej rodzinie i w pracy, niech Bóg w pokoju kieruje naszym życiem i naszą pracą,
- dziękczynna za wszystkich ludzi, dobre i złe doświadczenia, które dane mi było poznać, przeżyć w ostatnim czasie,
- dziękczynna za wszystkich, którzy walczą o życie
- o pokój na świecie.

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 01-03-19, 20:55

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per marzo:
per me e Cinzia,che il Signore ci sostenga e ci aiuti nelle difficoltà,e perché possa trovare un lavoro.
per Alice,che continui il suo percorso di fede,e per la conversione della sua famiglia.
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi,e per il ritorno dei fratelli separati in seno a Santa Romana Chiesa.
per Papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti. :angel:
per Mariagrazia e Umberto,Nora,Gabriella e le loro famiglie..
per Roberto e Anna,x la loro conversione.
per il nostro gruppo del Rosario,che sia sempre unito.
salutandovi,con Dio
Maurizio

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: beti2503 » 02-03-19, 13:29

Potwierdzam obecność na modlitwie w marcu za siebie i Agnes. Przepraszam za spoźnienie. Moje intencje:
- dziękczynna za łaski, które otrzymaliśmy,
- we wszystkich intencjach jakie noszę w sercu.
Ojcze Placydzie Bòg zapłać za błogosławieństwo! Z Panem Bogiem Kochani! Pamiętam w modlitwie za Was :angel:
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 02-03-19, 15:29

Maurizio Leoni pisze:
01-03-19, 20:55
ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per marzo:
per me e Cinzia,che il Signore ci sostenga e ci aiuti nelle difficoltà,e perché possa trovare un lavoro.
per Alice,che continui il suo percorso di fede,e per la conversione della sua famiglia.
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi,e per il ritorno dei fratelli separati in seno a Santa Romana Chiesa.
per Papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti. :angel:
per Mariagrazia e Umberto,Nora,Gabriella e le loro famiglie..
per Roberto e Anna,x la loro conversione.
per il nostro gruppo del Rosario,che sia sempre unito.
salutandovi,con Dio
ciao a tutti.
Potwierdzam moją obecność w grupie. Moje intencje na marzec.
- Za mnie i Cinzię, aby Pan wspierał nas i wspomógł w trudnościach. O znalezienie pracy.
- Za Alicję aby nadal podążała drogą wiary. O nawrócenie jej rodziny.
- O nawrócenie muzułmanów i letnich chrześcijan, o powrót braci odłączonych do Świętego Kościoła Rzymskiego
- Za papieża Franciszka i w jego intencjach, za wszystkich kapłanów. :angel:
- Za Marięgrazię i Umberto, Norę, Gabrielę i ich rodziny.
- Za Roberta i Annę. O ich nawrócenie.
- Za naszą grupę różańcową, aby była wciąż zjednoczona
Pozdrawiam was. Z Bogiem
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 02-03-19, 15:31

o. Placyd Koń pisze:
01-03-19, 20:18
Szczęść Boże.

Mam pytanie do Ojca Placyda.
Czy można Ojcu powierzyć pewną bardzo trudną sprawę? Mnie ona całkowicie przerasta. Potrzeba tu kapłana z autorytetem (jest Ojciec opiekunem duchowym naszej grupy różańcowej). Oczywiście wyślę wtedy wiadomość na priv.
Magda
Szczęść Boże,
Przepraszam, ale dopiero dzisiaj zauważyłem Pani posta. Jeśli to wciąż aktualne, to proszę wysłać wiadomość.
Pozdrawiam
o. Placyd
Dziękuję Ojcze Placydzie za akceptację. Problem jest nadal aktualny i mega trudny. Jutro postaram się wysłać Ojcu wiadomość.
Pozdrawiam.
Magda

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 02-03-19, 16:07

Ojcze Placydzie, dziękuję za błogosławieństwo dla Grupy i za szczególną modlitwę za nas wszystkich!

Przypominam linki do Przydziału Tajemnic oraz
formatki intencji, a także do strony z informacjami o naszej Róży, którą możecie udostępniać lub podać ewentualnym zainteresowanym dołączeniem do naszej Grupy: www.wierzewiecjestem.wordpress.com/grup ... -pawla-ii/ :-)

ODPOWIEDZ