Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 02-03-19, 16:56

Kochani,

bardzo gorąco polecam rozważania różańcowe do wszystkich tajemnic. Są zrozumiałe, głębokie, można naprawdę z nich wiele skorzystać. Ponieważ są bogate w treści, dlatego radzę nie czytać wszystkich za jednym zamachem, ale np. jedno rozważanie na dzień. Myślę, że warto polecić je też innym.
Rozważania różańcowe o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i Niepokalanym Sercu Maryi

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 03-03-19, 18:51

oczywiście jestem też na modlitwie różańcowej w marcu :-)
Pozdrawiam

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 04-03-19, 10:09

przepraszam potwierdzam marzec
intencje jak luty :angel:

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 22-03-19, 08:42

jak tu cicho o poranku . plan na dzis - na KTV o 19.00 msza trydencka , ok 20.40 na Padre-Pio-Tv Adoracja Krzyza , ok 23.00 Droga Krzyzowa w Radiu Jasna Gora . a co za tydzien ? ano - " a-kuku , jestem w galerii , robie klik na komorce i koncert zyczen dl Pana Boga na " katolik.us " wyslany . no to lece by zdazyc na " m jak milosc " .

wspominam jak przedwczoraj na Trwam byl program o tym ze Bog nie jest takim twardzielem jak myslimy . nie jest tak ze jak cos postanowi to ma byc i basta . jest o tym nawet w Pismie Swietym - zatem korzystajmy z mozliwosci przekonywania Go o przychylnosc w naszych dazeniach . milego dnia wszystkim
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
asm
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 03-09-17, 19:14

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: asm » 27-03-19, 08:45

Potwierdzam moją obecność w grupie

Moje intencje na kwiecień 2019:
- dziękczynna za Lenkę i Zuzankę z okazji urodzin, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich bliskich, o zdrowie, dary Ducha Świętego, Opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża,
- o wsparcie dla trójki małych dzieci: Antka, Pawła i Franka, których rodzice się rozwiedli
- o uzdrowienie Marka, opiekę jego patronów, Anioła Stróża, dary Ducha Świętego,
- o uzdrowienie dla Sabiny, Krystyny, Gerarda, Doroty, Helmuta, Wiktorii o siły dla nich i ich bliskich, Matko Boża miej ich w swojej opiece,
- o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej,
- dziękczynna za nasze chrzestne dzieci: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka i Laurę, Maksymiliana o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię, Dariusza, Aurelię, Marcusa o zdrowie dla nich,
- o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy (Boże pomóż, dodaj odwagi, Ufam Tobie),
- o zgodę, wzajemny szacunek, pokój w rodzinie i w pracy, niech Bóg w pokoju kieruje życiem i pracą,
- dziękczynna za wszystkich ludzi, dobre i złe doświadczenia, które dane mi było poznać, przeżyć w ostatnim czasie.

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 31-03-19, 14:44

Potwierdzam. Moje intencje na kwiecień:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o miłość i jedność między nimi oraz siły w codziennym życiu.
- O pracę dla mnie w moim mieście.
- W intencjach Bogu znanych, szczególnie jednej, trudnej.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym, o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą. W intencji Margarety i Franciszki. O zdrowie dla Giovanniego. O nawrócenie Rafała.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
Z Panem Bogiem.
Magda

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 01-04-19, 09:09

Witam grupę
potwierdzam obecnosc kwiecien 2019 intencje jak ostatnie miesiące

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: beti2503 » 01-04-19, 15:03

Potwierdzam obecność na modlitwie w kwietniu za siebie i Agnes. Moje intecje:
- dziękczynna za szczęśliwe ukończenie Nowenny Pompejańskiej i wszystkie łaski, które otrzymaliśmy podczas modlitwy do Matki Bożej,
- dziękczynna za zdrowie dzieci i nasze,
- w intencji ś.p. Iwony, o Boże Miłosierdzie dla jej duszy,
- o dary Ducha Świętego dla nas jako małżonków i rodziców,
- za nasze dzieci, chrześniaków, rodziców, dziadków i rodzeństwo - o święte życie dla nich,
- o Boże światło w podejmowanej przez nas decyzji,
- o wyjście z nałogów dla naszych bliskich i wszystkich uzależnionych,
- za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące,
- o świętość członków Kościoła Chrystusowego,
- o pokój i miłość w naszej ojczyźnie i na świecie,
- we wszystkich intencjach Bogu wiadomych.

Kochani trwam z Wami, pamiętam o Was i otaczam modlitwą. Szczęść Wam Boże! :angel:

PS Mariusz zerknij na zakładkę z przydziałem tajemnic bo ja nie odnalazłam tam obecnego roku i od wielu miesięcy modlę się "na pamięć" tak jak wypada z ciągłości. Chyba, że coś źle patrzę to mnie oświeć ;-)
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

voyak1
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 29-06-17, 20:11

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: voyak1 » 01-04-19, 21:03

Potwierdzam obecność...

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 02-04-19, 14:01

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per Aprile:
per me e Cinzia,che il Signore ci stia vicino e ci sostenga nel nostro cammino a 2...
per Alice,che possa maturare nella fede,e per la conversione dei suoi genitori..
per la conversione di Anna e Roberto.
per Nora e famiglia,Mariagrazia e Umberto,Roberta e famiglia,perchè il Signore stia loro vicino nelle difficoltà...
per papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti
per il nostro gruppo del Rosario,che continui sempre unito nel Signore..
per me,che possa trovare un altro lavoro.
salutandovi,con Dio
Maurizio

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 02-04-19, 14:04

scusate il ritardo per la pubblicazione,ma siccome sono passato a Chrome,non mi aveva memorizzato i dati in automatico.
per fortuna,ho avuto aiuto.grazie,Patryk
Maurizio

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 02-04-19, 14:55

Maurizio Leoni pisze:
02-04-19, 14:01
ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per Aprile:
per me e Cinzia,che il Signore ci stia vicino e ci sostenga nel nostro cammino a 2...
per Alice,che possa maturare nella fede,e per la conversione dei suoi genitori..
per la conversione di Anna e Roberto.
per Nora e famiglia,Mariagrazia e Umberto,Roberta e famiglia,perchè il Signore stia loro vicino nelle difficoltà...
per papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti
per il nostro gruppo del Rosario,che continui sempre unito nel Signore..
per me,che possa trovare un altro lavoro.
salutandovi,con Dio
ciao a tutti,
Potwierdzam udział w grupie.
Moje intencje na kwiecień:
- Za mnie i Cinzię, aby Pan był blisko i wspierał nas na naszej drodze we dwoje,
- za Alicję, aby dojrzewała w wierze i o nawrócenie jej rodziców,
- O nawrócenie Anny i Roberta,
- Za Norę i jej rodzinę, Marięgrazię i Umberta, Roberta e jego rodzinę, aby Pan był przy nich blisko w ich trudnościach,
- Za papieża Franciszka i w jego intencjach, za wszystkich kapłanów,
- Za naszą grupę różańcową, aby nadal trwała zjednoczona w Panu,
- Za mnie, abym znalazł pracę.
Pozdrawiam was. Z Bogiem.
Magda

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 02-04-19, 15:35

Kochani,

przepraszam, że piszę z opóźnieniem, ale wczoraj byłem na szkoleniu i nie miałem dostępu do komputera. Właśnie wróciłem i nadrabiam zaległości.

W tym miesiącu świętujemy najważniejsze święto chrześcijańskie: Zmartwychwstanie Pana Jezusa. Jeszcze niecałe trzy tygodnie dzielą nas od Wielkanocy. Życzę Wam i Waszym rodzinom dobrego przeżycia Wielkiego Postu i radosnych świąt Wielkiej Nocy. Niech Zmartwychwstały obdarzy Was swoją łaską, ufnością, że jest wyjście z każdej sytuacji, nawet tej po ludzku beznadziejnej. On nie zawiedzie szczerej ufności w Nim pokładanej. Jego pokój niech wypełni Wasze serca.

Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty!

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 02-04-19, 20:48

Ojcze Placydzie, dziękuję za błogosławieństwo dla Grupy! :-) !

Przypominam linki do Przydziału Tajemnic oraz
formatki intencji.

Pamiętacie o stronie, na której są informacje o naszej Róży dla ewentualnych nowych członków?
Wklejam nowe dane, gdyż zmienił się adres bloga, a co za tym idzie adres maila Róży:
https://terezjusz.pl/grupa-rozancowa-im ... -pawla-ii/ :hehe:

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 02-04-19, 20:52

beti2503 pisze:
01-04-19, 15:03
Mariusz zerknij na zakładkę z przydziałem tajemnic bo ja nie odnalazłam tam obecnego roku i od wielu miesięcy modlę się "na pamięć" tak jak wypada z ciągłości. Chyba, że coś źle patrzę to mnie oświeć ;-)
Link do Przydziału Tajemnic znajdziesz w poście wyżej. Przydział jest aktualny, ale może domyślnie wyświetla Ci starszą kartę. Kliknij na "2019" w zakładkach na dole (jeśli otwierasz Przydział na komputerze) albo w zakładkach na górze (jeśli na telefonie). Podkreśliłem do kwietnia Twój przydział, więc powinnaś znaleźć. Jakby co, to na kwiecień masz 3 Tajemnicę Radosną.

ODPOWIEDZ