Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 01-06-19, 22:33

Potwierdzam moją obecność w Grupie Różańcowej na czerwiec.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 02-06-19, 08:37

Kochani,

miesiąc czerwiec jest miesiącem szczególnej czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Niech Matka Pana otacza Was płaszczem swojej opieki i prowadzi do Serca Jej Syna. W Sercu Pana Jezusa jesteśmy bezpieczni; tu nie zagraża nam żadne niebezpieczeństwo.
Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty!

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 02-06-19, 10:56

Ojcze Placydzie, dziękuję za błogosławieństwo dla Grupy!

Tradycyjnie - przypominam linki do Przydziału Tajemnic oraz formatki intencji.

Ola82, Juski, Vul - długo się nie odzywacie, proszę o kontakt i potwierdzenie dalszego uczestnictwa w Róży.
Dariusz-555 pisze:
14-05-19, 08:33
" ostatnio zapominam " , rowniez spozniony " czyli typowe wpisy w naszej Rozy . a co bedzie gdy Najwyzszy powie " sorki ze sie spozniam lub zapominam darowac Ci laski , o ktore prosisz "?
Darek, też chyba zapomniałeś potwierdzić oraz podać intencje na czerwiec, więc wpisałem w formatkę po prostu "w intencjach Bogu wiadomych". ;-)

Pozdrawiam wszystkich! :machamy:

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 02-06-19, 16:50

trafiles w dziesiatke .
w najblizsza niedziele Zeslanie Ducha Swietego , potem Boze Cialo , czerwiec i lipiec to miesiace Serc Maryi i Jezusa , 19 lipca wspomnienie sw Charbela i tak sie kreci . milej niedzieli wszystkim .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: patryk84 » 09-06-19, 12:40

Witam kochani, wczoraj w Warszawie odbyła się kolejna parada równości a podczas niej w tak zwanym miasteczku równości odbyło sie "nabożeństwo" kto widział filmiki ten wie jak obrzydliwe to było... Brak słów. Dlatego mam pomysł, co byście powiedzieli na to aby każdy z nas w tym tygodniu odmówił jedną dziesiątkę Różańca w instencji zadośćuczyniena za ten grzech oraz w intencji prośby o miłosierdzie dla ludzi którzy się go dopuścili. Pewnie wielu z nas mogło się zagotowac oglądając nagranie z tego "nabożenstwa" ale pamiętajmy, że to są ludzie bardzo pogubieni i nie wiedzieli co czynią. Dlatego dajmy Bogu jako Róża dar modlitwy, przeprośmy Go za to co się stało i prośmy o miłosierdzie dla tych ludzi. Co Wy na to?

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 09-06-19, 15:10

patryk84 pisze:
09-06-19, 12:40
Witam kochani, wczoraj w Warszawie odbyła się kolejna parada równości a podczas niej w tak zwanym miasteczku równości odbyło sie "nabożeństwo" kto widział filmiki ten wie jak obrzydliwe to było... Brak słów. Dlatego mam pomysł, co byście powiedzieli na to aby każdy z nas w tym tygodniu odmówił jedną dziesiątkę Różańca w instencji zadośćuczyniena za ten grzech oraz w intencji prośby o miłosierdzie dla ludzi którzy się go dopuścili. Pewnie wielu z nas mogło się zagotowac oglądając nagranie z tego "nabożenstwa" ale pamiętajmy, że to są ludzie bardzo pogubieni i nie wiedzieli co czynią. Dlatego dajmy Bogu jako Róża dar modlitwy, przeprośmy Go za to co się stało i prośmy o miłosierdzie dla tych ludzi. Co Wy na to?
Jestem za. Dzisiaj odmówię.

Patryku. Większość to ludzie pogubieni i rzeczywiście nie wiedzą co czynią, ale prowodyrami są zatwardziali okultyści. Ci wiedzą, co czynią. Gdyby nie wiedzieli w Co/Kogo uderzają, byliby gotowi parodiować np także islam. Trudno doszukiwać się u p. Sorosa młodzieńczej naiwności i braku refleksji. Jego działanie są jak najbardziej przemyślane i celowe. Cóż, także i o jego opamiętanie trzeba może się modlić.
Magda

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 10-06-19, 12:10

chcialo sie do Europy ? no to jestesmy w " Europie " . profanacje Chrzescijanstwa rzadzacy musza tolerowac bo inaczej nie bedzie euro-dotacji .
to dopiero poczatek tego co nam tak zwana Europa zaserwuje .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 10-06-19, 15:10

prowodyrami nie sa zadni okultysci lecz ci co im placa . oni dokladnie wiedza co czynia i absolutnie nie sa pogubieni . Rzeczpospolita zostala wyznaczona przez moznych tego swiata do ostatecznej likwidacji . ot i wszystko .

milego wieczoru wszystkim
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 15-06-19, 09:14

Patryk odmówię dziś dziesiątkę w intencji przez Ciebie podanej. Myślę że na stałe możemy włączyć modlitwę za wszystkich wrogów Kościoła, również za tych którzy ostatnimi czasy profanują nasze świątynie.
Ostatnio został sprofanowany kościół w Koninie. To z tego kościoła wyruszałem już kilka razy na pieszą pokutną pielgrzymkę nocną do Lichenia. Sama pielgrzymka jest fajnym przeżyciem, przechodząc przez miasto w asyście policji można napotkać drwiny czy bluzgi pijanych mieszkańców, dalsza droga jest już spokojniejsza towarzyszy jej modlitwa i śpiew. Piszę o tym bo kiedyś gdy byłem dzieckiem czy młodzieńcem to czasy męczenników wydawały się zamierzchłą przeszłością lub dotyczyły dalekich pogańskich krain. Jednak teraz staje się to coraz bardziej realne w naszej codzienności. Jedynie wspólna modlitwa i świadomość Bożej obecności w naszym życiu pomoże nam trwać wiernie przy Chrystusie.

Pozdrawiam Was i proszę również o modlitwę za mnie w pewnej intencji, o rozeznanie woli Bożej.

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 15-06-19, 12:02

a co nowego w Rypinie czyli miescie spedzanych przeze mnie wakacji w mlodzienczym wieku ? ano w kosciele Sw Trojcy pewien " europejczyk " demolowal siekera Oltarz ile tylko sie dalo . fizyczne ataki na ksiezy to juz standard w Czwartej Rzeczpospolitej .

pozdrawiam wszystkich
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
asm
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 03-09-17, 19:14

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: asm » 26-06-19, 08:33

Potwierdzam moją obecność w grupie :machamy:

Moje intencje na lipiec 2019:
- dziękczynna za Marka, Agnieszkę, Marcina z okazji urodzin, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich bliskich, o zdrowie, dary Ducha Świętego, Opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża,
- o wsparcie dla trójki małych dzieci: Antka, Pawła i Franka, których rodzice się rozwiedli, Matko Boska miej ich w swojej opiece,
- o uzdrowienie Marka, opiekę jego patronów, Anioła Stróża, dary Ducha Świętego,
- o uzdrowienie dla Sabiny, Krystyny, Gerarda, Doroty, Helmuta, Wiktorii o siły dla nich i ich bliskich, Matko Boża miej ich w swojej opiece,
- o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej,
- dziękczynna za nasze chrzestne dzieci: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka i Laurę, Maksymiliana o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię, Dariusza, Aurelię, Marcusa o zdrowie dla nich,
- o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy (Boże pomóż, dodaj odwagi, Ufam Tobie),
- o zgodę, wzajemny szacunek, pokój w rodzinie i w pracy.

Panie Boże udziel pokoju w życiu rodzinnym i w pracy.

Jezu Ufam Tobie

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: patryk84 » 28-06-19, 16:15

Potwierdzam! :)

- w intencji potrzebnych łask dla mnie i mojej rodziny
- w intencji wszystkich wrógów Kościoła
- w intencji grzeszników o łaskę nawrócenia

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 30-06-19, 18:58

Moje intencje na lipiec:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o miłość i jedność między nimi oraz siły w codziennym życiu.
- O pracę dla mnie w moim mieście.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- O przezwyciężenie kryzysu w Kościele oraz o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą. W intencji Margarety i Franciszki i Józefa. O zdrowie dla Giovanniego. O nawrócenie Rafała i Jerzego.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
Z Panem Bogiem
Magda
Magda

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 30-06-19, 23:26

Potwierdzam obecność w lipcu!
Pozdrawiam wszystkich :-)

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 01-07-19, 09:45

potwierdzam czerwiec , lipiec,
intencje jak w maju
:angel:

ODPOWIEDZ