Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 03-12-19, 19:04

Maurizio Leoni pisze:
01-12-19, 16:29
ciao a tutti , confermo la mia presenza nel gruppo .
le mie intenzioni per dicembre :
per me e per mia moglie Cinzia,che il Signore ci sia sempre accanto negli avvenimenti della nostra vita .
per Alice,che continui il suo percorso di fede,e per la conversione dei suoi genitori .
per la conversione di Anna e Roberto,Mariagrazia,Massimo e Michela,Tatiana,Claudio e Elena.
per la conversione dei musulmani,dei cristiani tiepidi e coloro che sono lontani dalla verità.
per papa Francesco e le sue intenzioni, e per tutti i sacerdoti.
contro l'avanzata dell'ideologia gender,le discipline olistiche,yoga,reiki,ecc...
per il nostro gruppo del Rosario,che continui sempre unito nel Signore.
salutandovi,con Dio
ciao a tutti , confermo la mia presenza nel gruppo .
Moje intencje na grudzień :
- Za mnie i moją żonę Cinzię, aby Pan był zawsze blisko tego co się wydarzy w naszym życiu.
- Za Alicję aby nadal podążała drogą wiary, o nawrócenie jej rodziców.
- O nawrócenie Anny, Roberta, Marigrazi, Massimo i Micheli, Tatiany, Claudia i Eleny.
- O nawrócenie muzułmanów, letnich chrześcijan e tych, którzy są daleko od prawdy.
- Za papieża Franciszka i jego intencje, za wszystkich kapłanów.
- Przeciw rozszerzaniu się ideologii gender, dyscyplin holistycznych, jogi, reiki tym podobnych.
- Za naszą grupę różańcową, aby nadal trwała zjednoczona w Panu.

Pozdrawiam Was. Z Bogiem
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 03-12-19, 19:08

Szczęść Boże wszystkim.

Miło mi powiedzieć Wam, że nasz Maurizio, który prawie od początku jest w Róży, zawarł związek małżeński. Na razie cywilny, szykuje się do kościelnego.
Tak sobie myślę, ile to już lat ze sobą jesteśmy. Dwa zawarte małżeństwa: Izy i Mariusza, a teraz Maurizio i Cinzii, a ile Dzieciątek się urodziło. U Beti na przykład i u Patryka. & lat minęło od 2012.
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 03-12-19, 19:11

Potwierdzam. Moje intencje na grudzień:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o ich wzajemne pogodzenie się, o miłość i jedność między nimi, zdrowie i siły w codziennym życiu, oraz aby wrócili to praktyk religijnych.
- O dobrą pracę dla mnie w moim mieście.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych. O nawrócenie Jerzego, Rafała, Grażyny,. O chrzest św. dla Danuty.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- O przezwyciężenie kryzysu w Kościele oraz o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą. W intencji Margarety, Aliny, Franciszki, Józefa i ich rodzin, łaskę macierzyństwa dla Małgorzaty.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta, o. Augustyna.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech i Niemczech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
Z Panem Bogiem
Magda

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Iza » 11-12-19, 13:46

Przypominam się Wam z charytatywną zbiórką adwentowo-świąteczną, jeśli ktoś chciałby dołączyć jeszcze przed świętami. :-)
Jeśli nie, to można po świętach, a nawet po nowym roku - zbieramy do 5 grudnia.

https://zrzutka.pl/ytcgh8

Mamy już uzbierane 50% kwoty czyli ponad 500zł! tańczę :tany: :taniec:
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: patryk84 » 23-12-19, 21:18

Witajcie Kochani!
Wszystkim Wam składam najszczersze życzenia Bożonarodzeniowe, dużo zdrowia, szczęścia a przede wszystkim Błogosławieństwa Bożego na całe Święta i cały nowy rok. :ctree: Aha, no i żebyśmy wytrwali kolejny rok w naszej Róży. Tak jak Magda napisała, tyle to już lat... tak sobie myślę, może w styczniu pamiętajmy w naszej modlitwie "Różanej" o tych wszystkich którzy z różnych powodów opuścili naszą Różę jak także o naszym przyjacielu Andrzeju "puszeczce" który z pewnością pamięta o nas.

Z Panem Bogiem!

Iza, grosik na zbiórkę poleciał :ctree:

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 25-12-19, 01:49

Un Buon Santo Natale a tutti voi in questo gruppo.
salutandovi,con Dio
Maurizio

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 25-12-19, 21:23

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, Kochani!
Niech będą wypełnione pokojem i radością, które wypełniły i rozświetliły betlejemską grotę dwa tysiące lat temu, a Maleńka Miłość niech Was otuli Swą bliskością.
Mariusz z Izą :-)

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 25-12-19, 21:33

magda68 pisze:
03-12-19, 19:08
Szczęść Boże wszystkim.
Miło mi powiedzieć Wam, że nasz Maurizio, który prawie od początku jest w Róży, zawarł związek małżeński. Na razie cywilny, szykuje się do kościelnego.
Tak sobie myślę, ile to już lat ze sobą jesteśmy. Dwa zawarte małżeństwa: Izy i Mariusza, a teraz Maurizio i Cinzii, a ile Dzieciątek się urodziło. U Beti na przykład i u Patryka. & lat minęło od 2012.
Magdo, przekaż Maurizio nasze gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, a przy okazji i świąteczne życzenia. :-)

Aż musiałem sprawdzić na Wierze, czy rzeczywiście od 2012 roku Róża istnieje, bo wydawało mi się, że jeszcze wcześniej, około 2010, ale jednak nie, choć te 7-8 lat to spory kawał czasu i sporo wspólnej modlitwy. :-D

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 25-12-19, 21:36

patryk84 pisze:
23-12-19, 21:18
...Aha, no i żebyśmy wytrwali kolejny rok w naszej Róży. Tak jak Magda napisała, tyle to już lat... tak sobie myślę, może w styczniu pamiętajmy w naszej modlitwie "Różanej" o tych wszystkich którzy z różnych powodów opuścili naszą Różę jak także o naszym przyjacielu Andrzeju "puszeczce" który z pewnością pamięta o nas.
Z Panem Bogiem!
Mamy taką stałą intencję w Grupie, ale to dobry pomysł, aby co jakiś czas ją przypomnieć i bardziej świadomie omadlać tych, którzy z Grupy odeszli. :-)

A skoro już o składzie Grupy mówimy - Kochani, zbliża się nowy rok, zaś będziemy z Izą robić nową formatkę, proszę tych z Was, którzy potwierdzają rzadko i nieregularnie o informację, czy nadal trwacie na modlitwie. Przypomnę się Wam jeszcze w wiadomościach prywatnych. ;-)

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 26-12-19, 09:42

Maurizio Leoni pisze:
25-12-19, 01:49
Un Buon Santo Natale a tutti voi in questo gruppo.
salutandovi,con Dio
Wszystkiego najlepszego z okazji Święta Bożego Narodzenia wam wszystkim w tej grupie.
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 26-12-19, 09:48

Mariuszz pisze:
25-12-19, 21:33
magda68 pisze:
03-12-19, 19:08
Szczęść Boże wszystkim.
Miło mi powiedzieć Wam, że nasz Maurizio, który prawie od początku jest w Róży, zawarł związek małżeński. Na razie cywilny, szykuje się do kościelnego.
Tak sobie myślę, ile to już lat ze sobą jesteśmy. Dwa zawarte małżeństwa: Izy i Mariusza, a teraz Maurizio i Cinzii, a ile Dzieciątek się urodziło. U Beti na przykład i u Patryka. & lat minęło od 2012.
Magdo, przekaż Maurizio nasze gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, a przy okazji i świąteczne życzenia. :-)
Maurizio. Il nostro gruppo, tramite Mariusz, ti manda gli auguri del matrimonio, che serenità, felicità e complicità vi siano compagni per tutta la vita. Ti mandiamo anche tanti auguri di Buon Santo Natale.
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 26-12-19, 10:40

Obrazek

Z okazji świąt narodzenia Pana Jezusa życzę Wam wszystkim, aby to właśnie On, Jezus Chrystus, był zawsze w centrum Waszego życia, i życia Waszych Rodzin.
Z Panem Bogiem kochani. :ctree: :angel:
Magda

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Iza » 30-12-19, 18:10

patryk84 pisze:
23-12-19, 21:18
...Aha, no i żebyśmy wytrwali kolejny rok w naszej Róży. Tak jak Magda napisała, tyle to już lat... tak sobie myślę, może w styczniu pamiętajmy w naszej modlitwie "Różanej" o tych wszystkich którzy z różnych powodów opuścili naszą Różę jak także o naszym przyjacielu Andrzeju "puszeczce" który z pewnością pamięta o nas.
Z Panem Bogiem!
Iza, grosik na zbiórkę poleciał :ctree:
Dzięki Patryk, i podziękowania dla pozostałych osób, które wzięły udział w zbiórce.
Jakby co, to jeszcze można - zainteresowanym przypominam, że zbieramy do 5 stycznia.
https://zrzutka.pl/ytcgh8
A tymczasem na koncie zbiórki już 900 zł! :kocham:

Czas szybko leci, ja dołączyłam do Róży w 2013 roku, ile to modlitwy wspólnie wysłaliśmy do Nieba przez ten czas! :angel:
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

voyak1
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 29-06-17, 20:11

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: voyak1 » 31-12-19, 12:59

Błogosławionego 2020 roku dla Wszystkich Forumowiczów, ich Rodzin i Bliskich !!!

Potwierdzam obecność w styczniu i w lutym.

Moje intencje:
o pomyślność i błogosławieństwo na cały przyszły rok dla rodziny oraz dla forumowiczów i ich najbliższych

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 31-12-19, 21:01

Również i ja potwierdzam obecność w styczniu.
Moje intencje:
Za tatę o uleczenie z choroby.
O porozumienie Ani i Piotra.
Za mnie o pomoc w ułożeniu życiowych spraw.
Za całą moją rodzinę.

Pozdrawiam
Artur

ODPOWIEDZ