Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 08-01-20, 21:41

Potwierdzam. Moje intencje na styczeń:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o ich wzajemne pogodzenie się, o miłość i jedność między nimi, zdrowie i siły w codziennym życiu, oraz aby wrócili to praktyk religijnych.
- O błogosławieństwo i łaski w mojej nowej pracy. O łaski dla moich nowych kolegów z pracy.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych. O nawrócenie Jerzego, Rafała, Grażyny. O chrzest św. dla Danuty.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- O przezwyciężenie kryzysu w Kościele oraz o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą. W intencji Margarety, Aliny, Franciszki, Józefa i ich rodzin, łaskę macierzyństwa dla Małgorzaty i Magdaleny.
- O uratowanie małżeństwa Anny i Andrzeja. O zgodę między nimi.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta, o. Augustyna.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech i Niemczech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za łaskę znalezienia dobrej pracy
Z Panem Bogiem
Magda

gianluca
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 05-01-20, 17:12

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: gianluca » 09-01-20, 20:38

Hi, my name is Gianluca, i am new here. Nice to meet you :machamy:

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 10-01-20, 16:08

Kochani, w sobotę 4 stycznia byłem na Jasnej Górze na Zawierzeniu - zawierzyłem Maryi także naszą Grupę, wszystkich członków obecnych i byłych, ze szczególną pamięcią o o.Placydzie. :-)

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 10-01-20, 16:10

gianluca pisze:
09-01-20, 20:38
Hi, my name is Gianluca, i am new here. Nice to meet you :machamy:
Witaj w Grupie Różańcowej, Gianluca, cieszę się, że do nas dołączyłeś i życzę Ci owocnej w Bożą Łaskę modlitwy! :-)

gianluca
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 05-01-20, 17:12

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: gianluca » 11-01-20, 14:59

Thank you Mariuszz!

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: patryk84 » 14-01-20, 12:09

Witajcie.

Dziś umarła babcia Agaty. Jeszcze na Święta Ją odwiedziliśmy, normalnie rozmawiała itp.

Proszę pamiętajcie o Niej w dzisiejszych modlitwach.

Dziękuję.

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Iza » 14-01-20, 20:12

Patryk, jak Babcia miała na imię? Imionami łatwiej mi pamiętać w trakcie Różańca, jak możesz, to napisz proszę.
Będziemy się modlić +
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: patryk84 » 23-01-20, 12:06

Izo, ech nie zaglądałem na forum... Babcia miała na imię Wiesława.

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-02-20, 10:03

Kochani,

ograniczę się do najważniejszego, tzn. do wyrażenia błogosławieństwa dla Was i Waszych najbliższych. Słowa tu zapisane są wyrazem tego, co noszę w moim sercu, polecając dobremu Bogu Was i Wasze intencje. Niech On ma Was zawsze w swojej opiece i prowadzi po ścieżkach życia według swojej woli realizując w Was plan swojej miłości. Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty!

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-02-20, 10:05

gianluca pisze:
09-01-20, 20:38
Hi, my name is Gianluca, i am new here. Nice to meet you :machamy:
Welcome, Gianluca, good to have you with us.

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-02-20, 10:06

patryk84 pisze:
14-01-20, 12:09
Witajcie.

Dziś umarła babcia Agaty. Jeszcze na Święta Ją odwiedziliśmy, normalnie rozmawiała itp.

Proszę pamiętajcie o Niej w dzisiejszych modlitwach.

Dziękuję.
Niech odpoczywa w pokoju.

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Iza » 01-02-20, 15:35

Moje intencje lutowe:
• Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski;
• O wzrost wiary w mojej rodzinie i łaskę nawrócenia dla tych, którzy są daleko od Boga;
• Za Kasię K. i Kasię W. w Bogu wiadomej intencji;
• O łaskę Nieba dla mojego śp. taty;
• Za mamę, siostrę i siostrzeńców o opiekę Maryi dla nich na wszystkich ich ścieżkach;
• O mądrych, uczciwych i rzetelnych lekarzy oraz o Światło Ducha Świętego dla tych, którzy zajmą się leczeniem mojego kręgosłupa.
• Za wszystkie osoby konsekrowane, szczególnie Zakony oo. Karmelitów, Werbistów i Franciszkanów, Sióstr Karmelitanek Bosych, Karmelitanek od Dzieciątka Jezus, Misjonarek Służebnic Ducha Świętego, Salezjanek i Sióstr Szensztackich, szczególnie za o. Placyda, o. Szczepana SVD, o. Mirka SVD, o. Teodora OFM, o. Andrzeja OCD, o. Krzysztofa OCD, s. Lucynę CMW, s. Annę Marię AP, s. Judytę AP, s. Lidię Marię SSpS, s. Judytę CSCII, s. Gabrielę CSCII, s. Marię Beatę OCD, s. Bernardę SSpS, s. Ewelinę ISSM, Danutę OV.

Ojcze Placydzie, z serca dziękuję za błogosławieństwo!
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 01-02-20, 16:27

potwierdzam luty

gianluca
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 05-01-20, 17:12

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: gianluca » 01-02-20, 16:49

o. Placyd Koń pisze:
01-02-20, 10:05
gianluca pisze:
09-01-20, 20:38
Hi, my name is Gianluca, i am new here. Nice to meet you :machamy:
Welcome, Gianluca, good to have you with us.
Thank you Placyd Koń, God bless you! :machamy:

gianluca
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 05-01-20, 17:12

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: gianluca » 01-02-20, 17:52

o. Placyd Koń pisze:
01-02-20, 10:03
Kochani,

ograniczę się do najważniejszego, tzn. do wyrażenia błogosławieństwa dla Was i Waszych najbliższych. Słowa tu zapisane są wyrazem tego, co noszę w moim sercu, polecając dobremu Bogu Was i Wasze intencje. Niech On ma Was zawsze w swojej opiece i prowadzi po ścieżkach życia według swojej woli realizując w Was plan swojej miłości. Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty!
Amen🙏, Thank you Father!

ODPOWIEDZ