FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykle
Autor Wiadomość
wojtekus 

Wysłany: 18-08-09, 21:02   

Ksebki napisał/a:
A tablice rejestracyjne dla motocykli to ten sam format co dla aut?

- Nie,tablice motocyklowe sa mniejsze.Tak okolo o polowe. Kazdy stan ma swoje wzory tablic ( kolory, tlo i wzor liter).Mozna,tez miec wlasny napis na tablicy.Koszt w Connecticut ~ $ 75.00.
- Komford jazdy z wysoka kierownica jest raczej dyskusyjny :roll: . Ale,duzo zalezy od kata pochylenia glowki przedniego widelca,ksztaltu samej kierownicy i kilku innych szczegulow,a przedewszystkim,tego co kto lubi :lol: .Bo czego nie robi sie dla milosci...Ale ,tez przepisy stanowe o motocyklach,w niektorych stanach zabraniaja posiadania kierownicy z uchwytami powyzej lini oczu.Tak,ze jest cos na rzeczy...
-Pozdrawiam

hiob 
Administrator

Wysłany: 28-08-09, 04:17   

Kilka kolejnych fotek motocykli z mojej ostatniej trasy. Zostawiam bez komentarza, bo się nie znam, ale jak ktoś chce coś o tych maszynach opowiedzieć, to proszę bardzo. Wiem, że są to Harleye, ale nie tylko. Widzę jakiegoś Victory i parę japończyków, ale np ten motor z dziwną przyczepką na pierwszej fotce to nie mam pojęcia co to. Ma chyba sześć cylindrów, a nie dwa, więc Harley to nie jest. A może to trzycylindrowa maszyna? Wojtek, help! ;-)

Ostatnio zmieniony przez hiob 28-08-09, 04:33, w całości zmieniany 1 raz  

wojtekus 

Wysłany: 29-08-09, 13:11   

- To jest HONDA Valkyrie. 6 cyl. Naprawde,jest czym jechac !
Tylko klang silnika taki troche samochodowy,ale moze sie czepiam :)

Ksebki 

Wysłany: 29-08-09, 15:29   

Patrząc na miniaturkę pierwszej fotki wydawałoby się, że jest to motocyklowy bagażnik na kije baseballowe :-) ale patrząc na duże można dostrzec napis [chyba] Thule - czyli specjalistę od bagażników dachowych. Widać to jakiś niszowy model bagażnika dla motocyklistów.

hiob 
Administrator

Wysłany: 02-09-09, 04:23   

Ksebki napisał/a:
... Widać to jakiś niszowy model bagażnika dla motocyklistów.

Ja myślę, że to nawet może być "własna konstrukcja", czyli przyczepka zrobiona z samochodowego bagażnika dachowego. W sumie jest to konstrukcja trochę bezsensowna dla motocykla. Długa, niska i mało pojemna. W aucie ma to sens, bo wysoki bagażnik zwiększa środek ciężkości i opory powietrza, ale za motocyklem można by mieć coś wyższego, ale nie tak długaśnego.

Następna para motocykli pstryknięta przez okno w moim Volvo. tym razem same japońskie maszyny:

simi 

Wysłany: 04-09-09, 08:17   

Skoro mowa tu o motocyklach jest tu film, który pokazuje jak wygląda przyjaźń między motocyklistami. Film pochodzi z pogrzebu wspaniałego przyjaciela Grzegorza 'Griszy' Mikulskiego właściciela pubu 2koła, który miał tragiczny wypadek na mazurach :( Ja niestety nie mogłem być bo w tym czasie ganiałem po Unii :( )

hiob 
Administrator

Wysłany: 11-09-09, 02:36   

Ural, który przez jakiś czas był sprowadzany do USA:

... i reszta:

Ostatnio zmieniony przez hiob 16-09-09, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  

hiob 
Administrator

Wysłany: 15-09-09, 20:26   

Kolejne fotki z trasy i z Charlotte:

Ostatnio zmieniony przez hiob 16-09-09, 21:34, w całości zmieniany 2 razy  

hiob 
Administrator

Wysłany: 02-10-09, 00:25   

Ksebki 

Wysłany: 03-10-09, 14:43   

Dzisiaj na Starym Rynku w Łomży odbyło się zakończenie sezonu motocyklowego.
Poszedłem tam w nadziei, że złowię jakieś tablice indywidualne.
Niestety była tylko jedna i to dawno wyłapana.

Przy okazji dane mi było po raz kolejny zobaczyć motocykl którym chciałbym jeździć:
http://lomza.9x.pl/bl858m.jpg
niezwykle cichy, ładny, wygodny[chyba], posiadający spore kufry, coś w sam raz na długie podróże.
Niestety większość motocykli to obecnie ścigacze które nieodmiennie kojarzą się z dawcami organów.

hiob 
Administrator

Wysłany: 12-10-09, 00:37   

Kolejne motocykle spotkane w drodze:

Ostatnio zmieniony przez hiob 12-10-09, 04:45, w całości zmieniany 2 razy  

Konrad Wilusz 

Wysłany: 20-10-09, 21:16   

wojtekus napisał/a:
- To jest HONDA Valkyrie. 6 cyl. Naprawde,jest czym jechac !
Tylko klang silnika taki troche samochodowy,ale moze sie czepiam :)
http://picturepush.com/public/2181443 Dosyć podobna do Bosshossa- motocykla z silnikiem v8 z corvetty. To taka ekstremalna wersja Harleya. 2 podobno są w Polsce. Poza tym ciekawe fotki. Hiob, u was w USA jakoś mało jest japońskich "przecinaków"- przynajmniej na zdjęciach. Jaki jest właściwie w Usa stosunek do "dawców organów" którzy gnają po higwayach 300 km/h? Bo że czasami takie coś się zdarza, to wiem. Pozdrawiam!

hiob 
Administrator

Wysłany: 19-11-09, 02:26   

Idzie zima, więc temat "wysycha", choć dziś, na Florydzie, motorki jeżdżą. Ale na razie stare (sprzed paru tygodni) zdjęcie trzykołowego "Bombardiera":

hiob 
Administrator

Wysłany: 16-07-10, 05:45   Zablokowane zdjęcia z fotosika - Motocykle

Ponieważ "Fotosik" okazał się firmą na której w ogóle nie można polegać i która stosuje praktyki nie mające nic wspólnego z usługami, na dodatek łamiącą swoje własne regulaminy, jak np. punkt o tym, że nie będą spamowali płacących klientów, przestałem im wysyłać moje pieniądze. W konsekwencji "za karę", zamiast przenieść moje zdjęcia na bezpłatne serwery z reklamami, po prostu je wywalili do śmieci.

Na szczęście kilku naszych przyjaciół zdążyło je uratować. Szczególne podziękowania należą się Mateuszowi5, który nie tylko ściągnął fotki z fotosika, ale wrzucił je na moje konto w picturepush, mimo, że miał ważne egzaminy w szkole. Mateusz5, serdeczne dzięki!

Poniżej wkleję te fotki, nie robiąc specjalnych podziałów i ograniczając komentarze do minimum. One wszystkie chyba już były na forum, ale poznikały "dzięki' fotosikowi.

Jeszcze raz ostrzegam przed ta "firmą". Picturepush więcej oferuje za darmo, niż fotosik za duże pieniądze.

Na początek motocykle:

Ostatnio zmieniony przez hiob 16-07-10, 05:46, w całości zmieniany 1 raz  

hiob 
Administrator

Wysłany: 16-07-10, 05:46   

Odpowiedz do tematu