FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Ważne!!! Przeprowadzka forum
Autor Wiadomość
KubaCh 
Administrator

Wysłany: 13-10-11, 13:39   Ważne!!! Przeprowadzka forum

(Forum już po przeprowadzce, wątek na chwilę pozostaje, by każdy mógł dodać swoje uwagi. Hiob.)

Uwaga, uwaga!!!

W najbliższy piątek ok. północy czasu warszawskiego zaczynamy przeprowadzkę forum na nowy serwer (ten, na którym jest obecnie zaczął sprawiać problemy, a nowy już jakiś czas czeka). Początek operacji w piątek 14 X ok. 23:30. Koniec - sobota 15 X ok. 16:00, ale nowy adres forum będzie się propagował w internecie pewnie do niedzieli do południa.

W tym czasie forum może być niedostępne i nie należy się tym przejmować, tylko cierpliwie czekać. Adres forum się nie zmieni, nic też nie powinno zniknąć.
Ostatnio zmieniony przez hiob 26-10-11, 01:55, w całości zmieniany 1 raz  

Alex 

Wysłany: 13-10-11, 14:28   

Dałabym to ogłoszenie na głównej stronie, gdzieś pod logo. I to dużymi, czerwonymi literami ;-)

MateoMK 

Wysłany: 13-10-11, 15:02   

Alex napisał/a:
Dałabym to ogłoszenie na głównej stronie, gdzieś pod logo. I to dużymi, czerwonymi literami ;-)

Racja żeby wszyscy wiedzieli i nie myśleli że Forum przestało funkcjonować. Bardzo miło że będzie na nowej maszynie będzie śmigać bez zarzutów :)

Damiano 

Wysłany: 13-10-11, 15:17   

A skrypt forum pozostanie taki sam?

elektryczna 

Wysłany: 13-10-11, 15:29   

Jak nowe forum to może nowe logo ? :D
Ostatnio zmieniony przez elektryczna 13-10-11, 15:30, w całości zmieniany 3 razy  

skrzydlaty 
Administrator

Wysłany: 13-10-11, 17:45   

A ja życzę powodzenia, niech Was Pan Bóg prowadzi, da bystrość umysłu, i siły.
Szczęść Boże!

Bigoos 

Wysłany: 13-10-11, 17:58   

KubaCh, a silnik lepszy, czy taki sam? Może nowsza modyfikacja PHP?

mikki68 

Wysłany: 13-10-11, 18:01   

Bigoos napisał/a:
KubaCh, a silnik lepszy, czy taki sam?

silnik silnikiem, oby nie było goże a raczej nie będzie, oby już "onetu" oglądać nie trzeba na siłę
:mrgreen:

:-)

noOne
[Usunięty]

Wysłany: 13-10-11, 21:08   

ale zostanie Przemo ?

MateoMK 

Wysłany: 13-10-11, 21:22   

tak to jedno z najlepszych i darmowych forum na pozostałe trzeba mieć licencje :) no można użyć bez :) ale uważam że przemo jest jedno z lepszych :mrgreen:

Damiano 

Wysłany: 13-10-11, 21:25   

MateoMK napisał/a:
tak to jedno z najlepszych i darmowych forum na pozostałe trzeba mieć licencje :) no można użyć bez :) ale uważam że przemo jest jedno z lepszych :mrgreen:

:shock: Jest dużo innych darmowych skryptów for, które nie są gorsze od Przema, może nawet lepsze.

hiob 
Administrator

Wysłany: 14-10-11, 16:05   

mikki68 napisał/a:
... oby już "onetu" oglądać nie trzeba na siłę
:mrgreen:

:-)

Reklamy na Ustream nie mają związku z naszym forum. Nasze forum od początku pozostawało wolne pd reklam w stu procentach i mam nadzieję, że tak zostanie na zawsze. Nikt tu nie pracuje dla kasy, pracujemy tu dla Królestwa. ;-)

Być może uda się naszym dyrektorom technicznym, KubieCh i Vulowi, wymyślić sposób na transmisję obrazu z kamery z pominięciem takich pośredników jak Ustream. Jednak musimy pamiętać, że to wymaga nakładu pracy, czasu, znalezienia miejsca na serwerze, opłacenia go itd, itp. A przecież każdy z nas ma swoje domowe i zawodowe obowiązki. Zatem cierpliwości i... proszę o wspomożenie modlitwą tej idei.

Ustream ma też usługę płatną, bez reklam, ale mówimy tu o wydatkach co najmniej $100 dolarów miesięcznie, a na to mnie po prostu nie stać. Zatem pozostają reklamy Onetu.

BTW nie każdy widzi te reklamy. Warto by może zacząć nowy wątek, gdzie można by poradzić innym co zrobić, by ich uniknąć. Parę osób powiedziało, że na Mozilli Adblock Plus je usuwa, inne, że mimo zainstalowania Adblocka ciągle je widzą. Być może to kwestia dodatkowych ustawień, nie wiem. Fakt pozostaje faktem: Są osoby, którym reklamy się nie wyświetlają.

myschonok 

Wysłany: 14-10-11, 16:25   

Mi sie zadne reklamy nie wyswietlaja ale ja posiadam tajna bron....22 letniego syna :-)

Anaheim 

Wysłany: 14-10-11, 17:03   

myschonok napisał/a:
Mi sie zadne reklamy nie wyswietlaja ale ja posiadam tajna bron....22 letniego syna :-)

Zasłania palcem wybrane reklamy? :-D
Ostatnio zmieniony przez Anaheim 14-10-11, 17:03, w całości zmieniany 1 raz  

tomkopi 

Wysłany: 14-10-11, 17:34   

Ja mam adblocka zainstalowanego i wybraną listę subskrypcji na BSI lista polska i ani jednej reklamy nie widziałem

Odpowiedz do tematu