FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgłaszanie postów
Autor Wiadomość
price 

Wysłany: 23-08-12, 21:40   Zgłaszanie postów

Witajcie,

podczas zgłaszania postów zauważyłem brak pewnej opcji, która mogła by się przydać. Owszem, jest opcja zgłoszenia, ale tylko zgłoszenia. Wydaje mi się, że czasem moderator odczytujący to zgłoszenie może nie do końca wiedzieć o co chodzi. Na forum dbamy o poprawianie błędów, pisanie stosownych tematów w odpowiednich działach i wiele innych rzeczy. Uważam, że zgłaszanie postów powinniście podzielić trochę inaczej; po użyciu opcji "zgłoszenia" było by coś takiego:
- rozwijająca się lista z opcją "wybierz powód zgłoszenia" (np. spam, błędy, temat nie w tym dziale itp...)
- w przypadku nie stwierdzenia sytuacji znajdującej się na powyższej liście znajdowała by się ramka w której można by opisać powód swojego zgłoszenia.

I to na tyle. Myślę, że warto by rozbudować tą funkcję, gdyż z rozwojem forum napływa więcej nowych użytkowników co wiąże się z wieloma nieprawidłowościami.

Pozdrawiam

Anteas
[Usunięty]

Wysłany: 24-08-12, 08:44   

Zawsze możesz napisać list w którym oświecisz owego moderatora, co do charakteru nieprawidłowości i proponowanego wymiaru kary dla użytkownika (jeśli dotyczy)

Vul 

Wysłany: 24-08-12, 08:47   

price napisał/a:
że warto by rozbudować tą funkcję
Nie możliwości takiej parametryzacji w standardowym skrypcie forum. Natomiast co do rozbudowy to czekają na modyfikację inne ważniejsze sprawy. Ale pomysł popieram :)

price 

Wysłany: 24-08-12, 11:31   

Vul, rozumiem i dzięki za poparcie. Mam nadzieję, że uda się to kiedyś zrealizować.

Odpowiedz do tematu