Wizyta Hioba w Krakowie 2014. Koszulka forumowa.

Wszelkie wiadomości i tematy związane z wizytą w Polsce w 2015 roku.
Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 20-03-14, 08:19

Konie potrzebuja rozmiaru co najmniej XXL, kolor wojenny ( oprocz barw szanownego sturmbahnfuhrera Brunnera ;-) ) - najlepiej khaki ( szkoda, ze nie przewidziano panterki :cry:)
Drogi Hiobie jezeli impreza odbedzie sie w Wochenende to przyjade chocby na godzine po uscisk kopyta, dni robocze niestety odpadaja ( robota w stajni ) ...
Dalobt sie weekendowo?
Serdecznie pozdrawiam.
konik

Awatar użytkownika
ferdek
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 26-09-13, 12:38
Lokalizacja: Republika Czeska

Post autor: ferdek » 20-03-14, 08:35

Myślę, że wzór z pierwszego postu mógłby zostać z przodu a napis "Wiara i rozum są jak dwa skrzydła - www.katolik.us" z drugiej strony, chociaż nie wiem, ciężko powiedzieć jak się nie widzi ;-)
Jeśli chodzi o termin, to w sumie obojętne chyba, ale dla mnie najbardziej odpowiednia byłaby niedziela.
Koniku, jak to przyjadę?? Przygalopuję powinno być, czyżbyś się bał że zniszczysz te nowe podkowy? :mrgreen:

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: od konika

Post autor: hiob » 20-03-14, 12:26

konik pisze: Drogi Hiobie jezeli impreza odbedzie sie w Wochenende to przyjade chocby na godzine po uscisk kopyta, dni robocze niestety odpadaja ( robota w stajni ) ...
Dalobt sie weekendowo?
Serdecznie pozdrawiam.
Jasne, choćby dla Ciebie będzie z pewnością weekendowo. Napisz tylko, czy dla Ciebie lepszym terminem jest np. sobota po południu 21 czerwca, czy niedziela po porannej Mszy 29-go?
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

adrianzmc
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 17-09-13, 07:04
Lokalizacja: Zamość

Post autor: adrianzmc » 21-03-14, 10:45

Witam

Ja jestem zainteresowany koszulką w rozmiarze L w kolorze białym lub czarnym. W sumie to jest dla mnie obojętne ale żeby nie była w kolorze różowym :)

Pozdrawiam Wszystkich !

LukaszTrakeR
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 06-01-14, 02:16
Lokalizacja: SWD TEAM

Post autor: LukaszTrakeR » 21-03-14, 14:15

Truckerze Hiobie jak zdam prawo jazdy a napewno zdam ale czy będe miał auto do tej pory tego nie wiem ale jak zdam prawo jazdy wskakuje w auto taty albo dziadka i jade na to spotkanie do krakowa mam z 120/160 km . Więc myśle że będzie warto , a jeśli chodzi o koszulke to czarny kolor i rozmiar L 170
Pozdrowienia z śląska

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 21-03-14, 16:48

Drogi hiobie ( i szefie forumowy :-D ). W sobote bede jechal, dlatego spotkanie jesli bedzie w okolicach/po 18tej to zdaze, a jesli wczesniej, to ani cwalem, ani galopem, ani turbo nie podolam. Byc moze inni rowniez maja jakies swoje propozycje, to uda sie cos z tego ulozyc. Tak wiec po konsku: sobota od 18tej, albo niedziela :-D
I am a horse von Pferde pozdrawliaju serdecznie.
konik

Usialala
Przyjaciel forum
Posty: 32
Rejestracja: 05-02-14, 19:32
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Usialala » 21-03-14, 20:40

Po obejrzeniu filmiku Hioba na temat koszulek,jestem zdecydowana kupić koszulkę,podobał by mi się kolor navy lub czerwony :) Rozmiar: jaknajwięcej X.
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Jest na świecie przepiękna istota u której jesteśmy wiecznymi dłużnikami,Matka .

piotrekk6
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 26-09-13, 09:01
Lokalizacja: Lublin

Post autor: piotrekk6 » 21-03-14, 22:10

Wstępnie zamawiam rozmiar S, bo niestety nie będę mógł się pojawić na zlocie (student, brak środków, brak własnego auta). Ale duchem będę z wami.

Bardzo podoba mi się pomysł z koszulką w kolorze szarym. Szary to taki fajny neutralny kolor raczej powinien się spodobać :)

ZiomEkk_

Post autor: ZiomEkk_ » 21-03-14, 22:16

A więc ja również jestem zainteresowany Mieszkam w Krakowie więc nie ma problemu.
Co do koszulki chciałbym Zieloną rozmiar L.
Jak ja zobaczę Hioba to normalnie nie będę spał z wrażenia całą noc :P
Pozdrawiam Mateusz.

herz
Przyjaciel forum
Posty: 131
Rejestracja: 24-03-08, 15:55
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: herz » 24-03-14, 09:12

W tym tygodniu Hiobie dam znać co i jak z projektem koszulkowym. Musze porozmawiać z szefem aby mi zamówił ze swojego źródła te koszulki i ustalić koszt całości. Wyślę Ci wycenę do akceptacji. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 24-03-14, 16:14

Przemyślałem sobie kilka rzeczy i proponuję pewne zmiany.

1. Ten wzór, jaki jest na oryginalnej koszulce pozostanie z przodu. Jedyna zmiana jaka jest potrzebna, to umieszczenie go wyżej.

2. Na plecach napis: "Wiara i rozum są jak dwa skrzydła" - www.katolik.us Na pewno Herzowi się uda to jakoś atrakcyjnie zaprojektować.

3. Kolory koszulek tylko jasne i w ograniczonym zakresie, tzn. myślę, że wystarczą dwa. Powiedzmy szaro-popielaty i khaki, na tyle jasne, by czarny nadruk był widoczny. Biały kolor karykatury na czarnej, czy granatowej koszulce wyglądałby jak negatyw na błonie filmowej, a kilkadziesiąt koszulek nie usprawiedliwia robienia wielu zestawów kolorystycznych.

4. Jeśli chodzi o ilość, to czy 100 to nie za wiele? Może trzeba na razie zrobić trochę mniej, a potem się ewentualnie dodrukuje? Powiedzmy, że na początek 60? Nie sądzę, by trzeba było ich więcej, a pewnie i połowa z nich by wystarczyła. Dwa lata temu na obydwóch spotkaniach ze mną było po tuzinie osób, na trzecie nie przyszedł nikt. :lol:

5. Co do rozmiarów, to na razie zdecydowana większość ludzi decyduje się na rozmiar XXL albo L, parę osób na S. Zatem, myślę, trzeba by zamówić po 20 L i XXL, do tego 10 S, 5 M i 5 XL.
Ostatnio zmieniony 24-03-14, 16:18 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Bogumił
Przyjaciel forum
Posty: 22
Rejestracja: 10-07-13, 19:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Bogumił » 24-03-14, 19:26

Hiobie czy już wiesz jak to będzie z wysyłaniem koszulek bo nie wiem czy będę a chciałbym być na spotkaniu. Mam rozmiar XL może być koloru szaro-popielatego. Czerwiec za trzy miesiące to napisz na forum jaka dokładnie będzie data tak na 100%.

Brykal
Przyjaciel forum
Posty: 9
Rejestracja: 24-02-14, 23:53
Lokalizacja: Kraków-Dąbie

Post autor: Brykal » 24-03-14, 21:40

Witam, potwierdzam iż także przybędę :) Tylko trzeba się dokładnie umówić :) Dla mnie z Krakowa to kilka minut na dotarcie w każde miejsce :) I także bym poprosił o podkoszulek w rozmiarze L koloru szaro-popielatego.

Serdecznie pozdrawiam, Sebastian.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 28-03-14, 09:11

Na razie czekam na odpowiedź Herza. Ja już bilety kupiłem, będę w Krakowie w poniedziałek, 16 czerwca. Najbardziej prawdopodobny termin spotkania to sobota, 21 czerwca.

Przypominam, że 19 czerwca to Boże Ciało, więc chyba w Polsce jest to "długi weekend", zatem jest też możliwość spotkania się już w czwartek. Jak na razie czekam na Wasze propozycje, bo mnie będzie się łatwiej dostosować. Będę na wakacjach, nie będę pracował, będę na miejscu, więc mi wszystko jedno, czy będzie to czwartek, czy sobota, czy niedziela. Jednak decyzje musimy podjąć w miarę wcześnie, gdyż mam też inne zobowiązania i plany związane z pobytem w ojczyźnie.

Jest też jeszcze ewentualna możliwość spotkania w Warszawie, ale tym musiałby się ktoś zająć. Vul i KubaCh są ostatnio mało aktywni na forum, więc nie wiem, czy mieliby ochotę zawracać sobie tym głowę, ponadto mam dość przykre doświadczenia z poprzednich spotkań z Warszawiakami - miałem dwa, we Frondzie i prywatne, w jakiejś kawiarni i na żadnym nie było nikogo. :mrgreen: Zatem wcale do warszawy mi się nie pali, ale będę tam w rodzinnych sprawach, więc można by spróbować jeszcze raz. :-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

herz
Przyjaciel forum
Posty: 131
Rejestracja: 24-03-08, 15:55
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: herz » 28-03-14, 16:53

Witaj Hiobie.
U mnie teraz w pracy strasznie dużo na głowie i nie miałem czasu pogadać z szefem na ten temat. Ale raczej z niczym nie będzie problemu bo druk takiej ilości koszulek naprawdę trwa krótko. Kwestia miejsca zakupu koszulek. Chciałem z konta szefa zakupić je w pewnej firmie ale on teraz zabiegany bardzo. Albo poczekamy chwilkę aż się z nim dogadam albo zakupimy gdzie indziej. Jest kilka alternatywnych miejsc.
Co do kolorów koszulek to jak najbardziej wszystko ok. Nadruki damy czarne tak jak Hiob sobie życzy. Będę celował w koszulki popielate i w jasne khaki/beżowe.

Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za obsunięcia czasowe.

Zablokowany