FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Bezpieczna strona Zapraszam na forum http://katolik.us i do zapoznania się z REGULAMINEM FORUM oraz FAQ
                      Forum wykorzystuje ciasteczka jeżeli się nie zgadzasz opuść tę stronę!
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.
Niech go Bóg pogromić raczy - pokornie o to prosimy.
A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.
Charlotte
Warszawa

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: hiob
10-04-15, 18:09
Wizyta Hioba w Krakowie 2014. Koszulka forumowa.
Autor Wiadomość
hiob 
Administrator

Wysłany: 17-06-14, 16:38   

Dziś mieliśmy miłe, nieoficjalne spotkanie w Krakowie. Zjawił się Adrian z kolegą i Grzegorz188.

darek1998 

Wysłany: 17-06-14, 16:41   

Jest Problem nie mogę do Rogatego Rancza dojechać Ponieważ nie mam z kim ani jak :(
A czy hiob Jest taka Możliwości że bym Dostał choć Jedną koszulkę W Częstochowie Przed redakcją Niedziela Jak się Wyrobię z czasem to może się spotkamy :)

hiob 
Administrator

Wysłany: 17-06-14, 17:32   

Może zabiorę kilka koszulek jutro. A jaki potrzebujesz rozmiar?

mateusz220 

Wysłany: 17-06-14, 21:20   

na 99% tez będę jutro przy redakcji Niedzieli

Adam84 

Wysłany: 18-06-14, 18:19   

Jeszcze raz dzięki Hiobie za dzisiejsze spotkanie i rozmowę :-)

mateusz220 

Wysłany: 18-06-14, 22:34   

Dzisiaj na Jasnej Gorze :)

Dzięki Hobie za rozmowę i koszulkę :)
Ostatnio zmieniony przez mateusz220 18-06-14, 22:41, w całości zmieniany 2 razy  

hiob 
Administrator

Wysłany: 19-06-14, 07:01   

Adam84, mateusz220, to ja wam dziękuję za przyjazd i spotkanie. Nalepki nie ja tam przylepiłem, po prostu rozdawałem je ludziom i ktoś się ich w ten sposób pozbył.

Dziś procesja z Wawelu na Rynek, w sobotę "wielki dzień" - główne spotkanie z Wami w Rogatym Rancho. Wygląda na to, że może uda się też z pogodą, choć były jakieś zapowiedzi deszczów. Jak na razie z dużym szczęściem - bez upałów, ale słonecznie i sucho.

Mateusz:

Adam:

Twin 

Wysłany: 19-06-14, 20:27   

Agunik i ja planowaliśmy dziś spotkanie z Hiobem po procesji Bożego Ciała ale udało się nam "ustrzelić go" już wcześniej :mrgreen:

Po procesji:

hiob 
Administrator

Wysłany: 19-06-14, 21:28   

No właśnie. A ja, oprócz Aguniki i Twina (Jak się odmienia Agunik?) spotkałem kilka innych osób - albo raczej one mnie spotkały. Dwoje z nich na zdjęciach, był jeszcze jakiś rowerzysta z naszego forum, który pojawił się i zniknął tak szybko, że nawet nie zrobiłem zdjęcia. A tu fotki te, które dało się zrobić:

StrzyG 

Wysłany: 21-06-14, 10:05   

Wiem że późna pora ale może jednak jedzie ktoś do Rogatego Rancza i ma wolne jedno miejsce? Przez ostatni miesiąc nie miałem dostępu do internetu, dopiero po przylocie do Polski wszystko na nowo zacząłem sprawdzać. Jak ktoś by miał to proszę niech da znać. Kontakt Rafał 518 590 774
Ostatnio zmieniony przez StrzyG 21-06-14, 10:11, w całości zmieniany 1 raz  

bonaldo 
Administrator

Wysłany: 21-06-14, 21:54   

Serdeczne dziękuję Piotrze i wszystkim którzy byli dzisiaj W Zabierzowie za spotkanie!!!Byłem krótko,bo z dziećmi ale było warto!! Nawet załapaliśmy się na relację na żywo :-) chociaż wcale nie byliśmy tego świadomi :-) Uścisk dłoni, kilka ciepłych słów i koszulka ze spotkania pozostaną na pewno niezapomniane. Pozdrawiam i Szczęść Boże !!

Usialala 

Wysłany: 22-06-14, 14:38   

Ja również bardzo dziękuję Hiobie za spotkanie,było mi niezmiernie miło Cię poznać,a już fakt że moim autkiem odwieźliśmy Cię do domu,to wręcz zaszczyt dla mnie :)
Bóg zapłać za koszulkę ;-)
Dziękuję również Bobowi,bo gdyby nie On ,nie było by mnie na spotkaniu,dzięki wielkie Bob :)
Dziękuję całej reszcie która była obecna na spotkaniu ,bardzo miło było Was wszystkich poznać .Z Panem Bogiem .

Anteas
[Usunięty]

Wysłany: 22-06-14, 20:43   

Ja toże dziękuje wszystkim, wielu z Was po raz pierwszy widziałem na własne okulary :lol: Na przykład Usialalę i Bonaldo, ale szczerzę wyznaję że nie wiem który z nas to Bonaldo. Usialalę na szczęście zapamiętałem, więc gdyby przypadkiem zstąpiła do Ciemnogrodu, to poznam ją na ulicy.

sabb 

Wysłany: 22-06-14, 21:18   

No to ja nie będę oryginalny i też wszystkim , a szczególnie Hiobowi podziękuję za to spotkanie.Było miło ,widziałem wszystkich po raz pierwszy.Cóż, Hiob wyglądał zupełnie tak samo jak ten w internecie...Było nas bardzo wielu , więc niewiele okazji ,żeby się dopchać do Niego ale może innym razem.Miałem nawet ochotę Go podwieźć moim fiatem ale niestety wybrał bardziej prestiżowe Twingo :) :D
Ostatnio zmieniony przez sabb 23-06-14, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  

Twin 

Wysłany: 22-06-14, 23:23   

Usunąłem okienko transmisji z Zabierzowa więc dla ewentualnych chętnych podaję linki do nagranych transmisji:
http://www.ustream.tv/recorded/49016094
http://www.ustream.tv/recorded/49016376
http://www.ustream.tv/recorded/49016746
http://www.ustream.tv/recorded/49017627

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi